«Конвертація імені Верланова». Частина 3: «Конверт Стрелковский – прихований особистий кейс Верланова»

«Конвертація імені Верланова». Частина 3: «Конверт Стрелковский – прихований особистий кейс Верланова»
32489 ПЕРЕГЛЯДІВ

Продовжуючи тему нашого журналістського розслідування діяльності незаконних конвертаційних центрів під «кришуванням» Голови Державної податкової служби Верланова Сергія Олексійовича ми вийшли на його давнього бізнес партнера по цих мутних справах. Цією людиною є такий собі громадянин В’ячеслав Борисович Стрелковський 11.09.1975 року народження. В схему його «конвертаційного центру» входять десятки підприємств, товариств, які надають послуги з незаконного формування витрат для реально діючих суб'єктів господарювання. Надалі ці кошти конвертують в готівку через банківські установи, фізичних осіб, підприємства-імпортери, оптові склади. За незаконну роботуцей конверт бере процентну винагороду 10-15% від проконвертованої суми. Згодом останні повертають кошти своїм клієнтам - реально діючим підприємствам - разом з незаконно оформленими бухгалтерськими і податковими документами.Ці документи використовуються для прикриття незаконної оборудки при перевірках, які проводять фінансова інспекція та фіскальна служба. В результаті угод бюджет України не отримує десятки мільйонів гривень, які осідають зовсім в інших кишенях. На таких фінансових схемах збагачується певне коло людей на чолі із Верлановим, і як результат - бідніє бюджет цілої держави.

«Конвертаційний центр» організований Стрілківський В'ячеславом Борисовичем (ідентифікаційний код 2764711217) діє вже багато років і при різній політичній владі. Та розквіту набувпри злочинному режимі В.Януковича і продовжує свою діяльність за нинішньої влади під патронатом одіозного Сергія Верланова.Діяльність «конверта» постійно вдосконалюється, виходить на всеукраїнський рівень. Його клієнтами є реально діючі суб'єкти господарювання - підприємства, товариства, зареєстровані не тільки в Києві, а й в інших регіонах України.

Та якщо про цю «лавочку» і громадськості, і бізнес партнерам Верланова, і думаємо бездіяльним правоохоронцям відомо, то ми зуміли отримати нову і вкрай пікантну інформацію. До речі, яка зацікавить перш за все навіть не тільки правоохоронців, а реальних високих соратників по схематозу Сергія Верланова. Справа в тому, що наш «оспіваний герой» вступивши в змову із В’ячеславом  Стрелковським створив свій особистий «кейс», який приховує від усіх. Він просто, як говориться: пішов мимо загальної спільної каси із своїми бізнес партнерами. Тобто, якщо виразитись сленгом – то став «крисою». Верланов «підімнув» під себе Стрелковського і створив з ним своєрідний злочинний дует.

Під керівництвом Верланова В’ячеслав Борисович Стрелковський у місті Київ створив черговий коверт з відмивання грошей і це  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНС-ЛОГІСТИК"( 42933160). Зареєстрована дана «кантора» за адресоюм.Київ, Святошинський район, ВУЛИЦЯ КРАСНОВА, будинок 27. До речі, сам Сергій Верланов був основоположником такої «теми», адже порадив Стрелковскому тихенько переключитись у діяльності від уже відомого ТОВ "ПРОДМАРКЕТ ТРЕЙД"( 41737595) на новеТОВ "АЛЬЯНС-ЛОГІСТИК". Цікавим фактом, що у цих двох ТОВ один директор - Чайка Павло Андрійович, за яким числиться ще цілий ряд схожих тіньових прокладок: "ПРОДМАРКЕТ-ЗАХІД"(керівник/засновник), "ПРОДМАРКЕТ-ВОЛИНЬ" (керівник), "АКВА ГРУП ЛТД" (керівник), та інші. Ну що скажеш: фірми нові – керівники старі.

Та найцікавішим фактом є те, що  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬЯНС-ЛОГІСТИК"( 42933160) при великій конкуренції зайшло на ринок досить солідно, але тут нічого дивного немає із такою «кришею» - тим більше, що весь прибуток йде напряму Верланову. А це не малі кошти, адже згідно наших даних оборот за лютий 2020року цього конвера становив 60 млн.грн – а тепер помножте цю суму на 15%: виходить 9 млн. грн. чистого прибутку. Питання пане Верламов: де ці кошти - в державному бюджеті чи у вашій кишені?! – думаємо тут й так все зрозуміло…

Тільки от тепер напевне до цього шахрая явно буде багато питань зі сторони правоохоронних органів, та як би це смішно не звучало: але і його соратники також не залишать тепер його у спокої. 

Щоб не бути голослівними наведемо сюди кілька фірм(повний список передамо правоохоронцям)  які вже «лягнули» під Верламова-Стрелковського, це:

  • ТОВ "БІЗНЕСПРОМАГРО"(42894504). Директор Шевчук ОлександрВасильович. Адреса реєстрації:  м.Київ, Печерський район ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА буд. 131
  • ТОВ "АГРОБІЗНЕССОЯ"(42883309). Директор ТрейтякВолодимир Михайлович. Адреса реєстрації:  м.Київ, Печерський район ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА буд. 13
  • ТОВ "ФАРЕКС ТРЕЙД"(42742187). Директор Назарчук Вадим Васильович. Адреса реєстрації: м.Київ, Печерський район ВУЛИЦЯ БАСЕЙНА буд. 9 кв. 3
  • ТОВ "ТОРГОВА ФІРМА МАВРО"(42246968). Директор Глущенко ВіталійМиколайович. Адреса реєстрації: м.Київ, Печерський район ВУЛИЦЯ ІВАНА КУДРІ буд. 39 оф. 13
  • ТОВ "ТД ПРОТЕІН"(41511809). Директор ЗахарцоваІринаАнатоліївна. Адреса реєстрації:    м.Київ, Печерський район ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА буд. 13/1 кімн. 417

Ну що ж, на завершення хочемо побажати пану Верланову «успіху», адже якщо правоохоронці будуть пасивні(дані у більш розширеному форматі передамо) – то його колеги по незаконних схематозах точно будуть мати до нього питання…

Далі буде…

Теги: В’ячеслав Борисович Стрелковський,Верланов Сергій,Конвертаційні центри
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео