Глава УСБУ в Миколаївській області Віталій Герсак відкрив кримінальну справу на керівництво Миколаївської ОДА на чолі із Олександром Стадніком!

Глава УСБУ в Миколаївській області Віталій Герсак відкрив кримінальну справу на керівництво Миколаївської ОДА на чолі із Олександром Стадніком!
30403 ПЕРЕГЛЯДІВ

Бездіяльність…Халатність…Службова недбалість… - це слова які явно не відображають те, що реально відбувається у Миколаївській обласній державній адміністрації на чолі із Олександром Стадніком. Тільки вдумайтесь: в цій області вже два тижні зволікають з виділенням грошей лікарням, і це - у період пандемії Коронавірусного захворювання COVID-19. З чим пов'язаний такий цинізм – незрозуміло?! Адже по всій країні практично всі:  починаючи від простого громадянина і до Президента прикладають максимум зусиль, щоб побороти цю пошесть.

За цей злочин, а по іншому це важко назвати – потрібно суворо покарати всіх винних, адже на кону життя людей. І покарання повинно не обмежитись звичайним звільненням. Це все найкраще розуміє керівник Миколаївського обласного СБУ Віталій Герсак. Він чітко усвідомлює, що важлива кожна хвилина, адже всі бюрократичні зволікання можуть призвести до масової смертельної трагедії. Слідкуючи за сесією місцевої ради взагалі склалось враження, що він чи не єдиний хто усвідомлює всю серйозність ситуації.

Його короткий виступ розставив всі крапки над «І». Адже  до того все це зборище нагадувало ніщо інше, як «дитячий садок», тільки от «діти-депутати» на чолі із Стадником цинічно взялись погратись людськими життями. Для Віталія Герсака і для всіх українців - не зрозуміло, як у такий період можна просто бути бездіяльними... Більше того - просто цинічно ігнорувати обґрунтовані заклики  головного лікаря Миколаївської обласної інфекційної лікарні Світлани Федорової,  яка звернулася до обласної ради з проханням знайти в бюджеті гроші в обсязі 100 мільйонів гривень, щоб забезпечити роботу лікарні на рік.

Слова Герсака були чіткі і по факту справедливі, пряма мова: «Хочу попросити вас усіх, будь ласка, давайте не будемо розповідати слова, казки або доводити один одному, хто не зібрався. Давайте просто максимально швидко зберемося і максимально швидко виділимо гроші, щоб наші медики працювали і у них не було ніяких питань. Виділили (гроші на лікарні, - прим.)? Проблема в чому? Хтось може відповісти?»

Відео трансляція "НикВести"

У висновку Віталій Анатолійович  відкрив кримінальну справу на керівництво Миколаївської обласної державної адміністрації через те, що ті вже два тижні зволікають з виділенням грошей лікарням в період пандемії Коронавірусние захворювання COVID-19. Кримінальне провадження відкрито за статтею 367 Кримінального кодексу України («Службова недбалість»). Крім губернатора, у справі проходять глава бюджетної комісії Федір Барна і заступник голови ОДА Тетяна Стахевіч.

Ну що тут скажеш – це реально важливий і правильний вчинок Глави СБУ Миколаївщини, а головне – все по суті. Більше того, якби зараз в таких і схожих ситуаціях всі очільники правоохоронних органів діяли так само, то можна було б сміло заявити – справедливість є! Але наразі, це одиничний випадок - одного керівника СБУ, та надіємось його візьмуть як приклад для наслідування. Та зараз вже можна підкреслити, що буває й так, що: «один у полі воїн»…

А тепер все що залишається – це: найперше – щоб лікарні Миколаївщини отримали фінансування!!! А друге, а що друге – тут Герсак все доведе до логічного завершення – винні на чолі із Стадніком будуть покарані згідно чинного Законодавства.  

Теги: Віталій Герсак,Олександр Стаднік,коронавірус ,медики ,Федір Барна,Тетяна Стахевіч,СБУ Миколаїв,Миколаївська ОДА
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео