Глава УСБУ Віталій Герсак пікантно «нагородив» підконтрольного криміналітету «Мультикові» депутата Миколаївської облради Вадима Олабіна

Глава УСБУ Віталій Герсак пікантно «нагородив» підконтрольного криміналітету «Мультикові» депутата Миколаївської облради Вадима Олабіна
8203 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як би гірко не звучало, але Миколаївська область знову «відзначилась» вкрай сумними новинами. А якщо, точніше то – так її подали місцевий Губернатор Олександр Стаднік та депутати обласної ради. 10 квітня під час сесії жорстко обговорювалось питання про двотижневу затримку виділення лікарням коштів на боротьбу із пандемією Коронавірусу. Варто відзначити, що на зібранні був присутній очільник миколаївського обласного управління СБУ Віталій Герсак, більше того – він став чи не найголовнішою дієвою особою цього дійства.

Під час сесії облради Віталій Анатолійович підкреслив, що не розуміє в чому виникає складність виділення таких потрібних обласній медицині коштів. І відповідно закликав депутатів на чолі із Губернатором Стадніком не розповідати «казок», а нарешті направити свої професійні функції у потрібне народові русло. Найцікавішим  що пролунало з вуст очільника СБУ Миколаївщини було те, що він відкрив кримінальне провадженняза статтею 367 Кримінального кодексу України («Службова недбалість») проти Губернатора Олександра Стадніка, глави бюджетної комісії Федіра  Барни та заступниці голови ОДА Тетяни Стахевіч. Ця подія в народі викликала велику повагу, та під час сесії знайшовся депутат – Вадим Олабін, який виступ Герсака охарактеризував – політичним. Олабін зазначив:

 «Я уважно вислухав вашу політичну заяву. Вона політична, а не начальника управління СБУ, не керівника правоохоронного органу. Так я вам хочу сказати як колишній співробітник правоохоронних органів, що я б з гідністю і честю вислухав вас, якщо ви б заявили, що в зв'язку з недбалим виконанням і зловживанням службовими обов'язками конкретна людина ігнорує Конституцію України і не виконує рішення сесії, не виділяє кошти, про що ви говорили, і щодо нього відкрито кримінальне провадження. І ви зобов'язані як керівник правоохоронного органу під білі ручки цього громадянина вивести».

Згодом виступи Герсака і Олабіна переросли у своєрідну словесну перепалку, яка мала продовження за межами сесійної зали, де Глава місцевого СБУ «нагородив» депутата пікантною, но заслуженою в його сторону лексикою у форматі: «Ти що в СБУ робив? Матню протирав?! ... Ти дразниш мене, чи що?»…

Відео: ">ПН TV

Чому заслуженою?! – є кілька вкрай вагомих пояснень!!!

Найперше Герсак правильно підкреслив, що Олабін будучи працівником СБУ не був професіоналом. Адже говорити, що «керівник правоохоронного органу зобов’язаний під білі ручки цього громадянина вивести» - без проведеного слідства є абсурдом, банальним популізмом, політичною грою на публікувід депутата Олабіна!

Друге і не менш важливе: не має різниці який пост займає людина  - у період пандемії Короновірусу будь-яке звернення в якому мова йде про рятування життя людей несе найперше людський фактор. Тим більше Герсак чітко розділив посадове і людське бачення проблеми. В посадовому він заявив, що відкрив кримінальне провадження, а в людському – звернувся із проханням виділити нарешті кошти! Цікаво – а де ж тут Олабін політичну сторону побачив?! – напевне щось його підштовхнуло так висловитись в сторону Герсака, про це дальше…

Третє, і в ньому головна причина словесного «покашлювання» Вадима Олабіна. Вже давно на цілу Україну відомо, що Вадим Олабін входить до групи депутатів, які підконтрольні місцевому кримінальному авторитетові «Мультикові» (М.Титов). До речі в цій когорті присутні ще: Федір Барна , Володимир Фроленко, Юрій Кормишкін і Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Скоріш за все Олабін цими діями хотів вислужитись перед своїм нещодавно пораненим кримінальним босом Титовим - от і весь «пасьянс».

Цікаво: виступ Герсака депутат Олабін - назвав політичним, тоді - як же його слова охарактеризувати?! – «плазування перед криміналом»?!, «хочу щоб мульти-бос погладив за вушком свого…?!», чи як?!... – тут, звісно, варіантів багато…      

Щодо самого Керівника СБУ Миколаївщини Віталія Герсака, то він вже вкотре довів свій професіоналізм і еталон справжнього, мужнього і жорсткого правоохоронця. А його, слова – хай пікантні трішки, але по факту справедливі по відношенню до депутата який прислуговує криміналу, тим більше в минулому працівника СБУ! З таким контингентом - фактично по-іншому ніяк! І відповідно слова Герсака в сторону Олабіна є справедливої «нагородою» за служіння… криміналу!!!

Теги: Віталій Герсак,Вадим Олабін,Мультик,Миколаївська область,Олександр Стаднік,Федір Барна,Володимир Фроленко,Юрій Кормишкін,Вікторія Москаленко
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео