Криза відміняється: Ініційовані Президентом Зеленським програми швидкої кредитної підтримки малого і середнього бізнесу спрямовані на мінімізацію безробіття та збереження фонду оплати праці

Криза відміняється: Ініційовані Президентом Зеленським програми швидкої кредитної підтримки малого і середнього бізнесу спрямовані на мінімізацію безробіття та збереження фонду оплати праці
6791 ПЕРЕГЛЯДІВ

Пандемія Короновірусу COVID-19 завдає потужного удару по економіках держав усього світу. Нажаль, українські економічні процеси також значно уповільнились, що відповідно - згубно впливає на загальний стан справ в Україні.  Під час карантину багато громадян залишились без місця праці, а це у великій мірі спричинено тим, що цілі сектори малого і середнього бізнесу були призупинені. Ці вимушені дії поставили бізнесменів і штат їх найманих працівників у вкрай скрутне становище.

Нещодавно, Володимир Зеленський зазначив: «Малий бізнес під час карантину страждає найбільше, адже в нього немає такої великої фінансової подушки, як у великого бізнесу. Весь світ розробляє програми підтримки малого та середнього бізнесу. Радий, що за кілька днів вдалося знайти потрібні фінансові інструменти, щоб надати реальну підтримку сектору».

Справа в тому, що Глава держави на початку квітня доручив Урядові на чолі із Прем’єр-міністром Денисом Шмигалем та Національному Банку України  у найкоротші терміни розробити дієві  інструменти для підтримки малого та середнього бізнесу на час епідемії COVID-19. Відповідно НБУ та Уряд  вже встигли чітко відзвітували Президентові, що  перші дві програми швидкої кредитної підтримки малого бізнесу готові до запуску що відбудеться на днях.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зауважив, що найшвидшою допомогою стане переформатування програми «5-7-9» для її дієвості в карантинних умовах. Зокрема, вона буде значно спрощена і спрямована на рефінансування кредитів, що існують.Друга програма створюється з нуля, нині вона на стадії фіналізації.

Згідно рекомендацій Гаранта - обидві програми передбачатимуть умови збереження бізнесами майже всього фонду оплати праці та кількості найнятих працівників і спрямовані на мінімізацію безробіття та створення умов для швидкого перезапуску економіки після завершення карантину.

Ця ініціатива Володимира Зеленського є надзвичайно важливою для народу в цілому. Адже саме недопущення масштабної кризи  безробіття сприятиме максимально швидкій адаптації всіх економічних процесів у посткарантинний період. Разом цей комплекс заходів що керується очільником держави дозволить людям не просто фінансово вижити, а й взагалі втримати потрібний баланс для нормального життя.

Президент наголосив: «За допомогою цих програм ми збережемо робочі місця, а також певну частину сплати податків. Хто, як не ми, повинні захистити малих підприємців зараз. І хто, як не малі бізнесмени, утримують нашу економіку».

Слова Гаранта всиляють велику надію громадянам України, а реальні дії що йдуть миттєво у слід навіть на секунду не змушують сумніватись – економічна криза буде комплексно подолана.   

Теги: Короновірус,каранти,Володимир Зеленський,Уряд ,Денис Шмигаль,бізнес,економічна криза
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео