Ігор Мізрах: Народ знову грабуватимуть – питання хто?! Ахметов проти Коломойського: боротьба за енергетичний сектор України! Хто переможе

Ігор Мізрах: Народ знову грабуватимуть – питання хто?! Ахметов проти Коломойського: боротьба за енергетичний сектор України! Хто переможе
33619 ПЕРЕГЛЯДІВ

Поки українці думають як протриматись під час Пандемії Короновірусу і шукають останні гроші у своїх гаманцях, щоб купити продукти - олігархи Коломойський і Ахметов не припиняють війну за все ті ж - наші копійки виживання. В даний час між ними ведеться жорстка боротьба за енергетичний сектор України, хто ж отримає перемогу?!...

Нещодавно, на початку квітня Ахметов отримав певну перевагу. Адже Прем’єр Міністр Денис Шмигаль взяв собі у позаштатні радники з питань енергетики Ігоря Маслова, який тривалий час займав керівні посади в компаніях Ріната Ахметова. Дана особа працювала (напевне варто вказувати що і «працює» тепер) на олігарха ще з 2000-х років. У 2003-2005 роках працював у ТОВ «Сервіс-Інвест» (зараз «ДТЕК Високовольтні мережі»), потім, з 2005 по 2007 – у корпорації ДТЕК. Пізніше, з 2012 по 2017 роки Маслов був директором з дистрибуції та збуту електроенергiї ТОВ «ДТЕК», у 2017-2019 роках – керівником офісу зі стратегічних проєктів «ДТЕК Енерго», у 2014-2019 роках – виконував обов’язки генерального директора ПАТ «ДТЕК Крименерго». Також Маслов працював у наглядових радах «ДТЕК Донецькобленерго», «ДТЕК ПЕМ – Енерговугілля», «Київенерго». Варто зазначити, що і Денис Шмигаль також раніше працював директором Бурштинської ТЕС зі структури компанії ДТЕК – а це ще один плюс для Ахметова!

Фінальним акордом тотального захоплення енергетичного сектору Ахметовим мало бути призначення на посаду Міністра Енергетики Ольги Буславець. Дана особистість запам’яталась тим, що у жовтні 2019 року була однією із розробників проєкту постанови Кабміну, яким пропонувалося надати ТОВ "ДТЕК Східенерго" ціну на газ нижчу, ніж ціна продажу "Нафтогазом" населенню та іншим захищеним споживачам на 46%-69%. Також, у 2016-му очолювала профільний комітет, який погоджував розроблений НКРЕП новий порядок розрахунку ціни електроенергії, відомий як "Роттердам +". 

Ахметову добитись призначення Буславець, навіть при лобіюванні Шмигалем – не вдалось, адже  гру загострив Ігор Коломойський. «Приват-олігарх» пішов в атаку на Президента колосальною, більше як 16-ти тисячною кількістю поправок до Закону який в народі символічно називають «анти-Коломойським».

Ахметову потрібна енергетика, Президентові і Україні потрібні гроші МВФ, а Коломойському – потрібно все або хоча б найбільший шмат від «пирога». Олігарх, Ігор Валерійович хоче «ПриватБанк» або енергетичний сектор, що суперечить українцям і явно не в інтересах Ахметова – от такий парадокс у формі торгів за нашу з вами долю.

Як відповідь Ахметову, і своєрідний акцент на зменшення кількості поправок до вищезгаданого Закону – Коломойський зараз протискає свою кандидатуру на Міністра Енергетики, і це Олег Дубина, відомий кадр часів газових контрактів Юлії Тимошенко. Олег Вікторович Дубина запам'ятався як фактичний підписант з боку України контракту між НАК "Нафтогаз України" і російським "Газпромом" в січні 2009 року. Тоді основними дійовими особами переговорів були український та російський прем'єр-міністри Юлія Тимошенко і Володимир Путін. Але контракт «Тимошенко - Путіна», успішно оскаржений Нафтогазом у Стокгольмі, підписували голова НАК Олег Дубина і керівник "Газпрому" Олексій Міллер.  От така то кандидатура Коломойського…

Олег Вікторович Дубина 

Що ж, як бачимо ситуація в країні дуже складна, і зумовлена перш за все війною між Ахметовим і Коломойським за енергетичний сектор України. А глянувши на їх кандидатів, які підсувають нам з вами, то взагалі виходить що держава на межі катастрофи. Адже кандидатка Ахметова практично впровадила «Роттердам+», а кандидат Коломойського – підписант сумнозвісного газового договору з Росією. В точку буде сказати: «два чоботи пара», і це стосується як кандидатів від Коломойського-Ахметова, так і самих олігархів. 

То хто ж виграє у цій ситуації?! – відповідь одна: програє однозначно народ! Поки Президент бореться за кредит від МВФ - ці два олігархи вже воюють, хто їх грабуватиме! Тобто, кредитні гроші МВФ для народу, за які ми і наші діти будуть розраховуватись - вже їх головна мета!!! Надіємось, що Президент України Володимир Зеленський все ж знайде правильний шлях залишити цих двох «претендентів» за «бортом», бо по-іншому -  нас й надалі грабуватимуть, а різниці хто – напевне немає… 

Політичний експерт Ігор Мізрах

Далі буде…

Теги: Ігор Мізрах,Коломойський ,Ахметов ,Денис Шмигаль,ДТЕК ,енергетика,ПриватБанк,Олег Дубина,Роттердам+
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео