СБУ під керівництвом Івана Баканова – це потужна структура, яка в період COVID-19, як і завжди- бореться за життя українців. Факти на яву: 10 квітня з ОАЕ прибув літак із 113 українцями та медичним вантажем на борту

СБУ під керівництвом Івана Баканова – це потужна структура, яка в період COVID-19, як і завжди- бореться за життя українців. Факти на яву: 10 квітня з ОАЕ прибув літак із 113 українцями та медичним вантажем на борту
8272 ПЕРЕГЛЯДІВ

Суспільно-політичне життя України виводить не зовсім хорошу статистику довіри громадян до правоохоронних органів. І це, звісно, зумовлено цілим рядом подій в яких дії певних працівників суперечать їх обов’язкам. Та пандемія коронавірусу COVID-19 стала своєрідним «лакмусовим папірцем» який показав, що за правильного і чіткого управління державними органами такої форми вони є справжніми «титанами» які достойно служать державі, а найголовніше - боряться за життя кожної людини.

В даний час прикладом для наслідування і захоплення є СБУ під керівництвом Івана Баканова. В цій структурі працівниками і ним особисто день у день проводяться необхідні дії у боротьбі із злочинністю та подоланням пандемії COVID-19. За керівництва Баканова цей орган, як ніколи до цього чітко спрямований на забезпечення законності і правопорядку, захисту прав та інтересів громадян, соціальних груп, суспільства і держави, попередження, припинення правопорушень, застосування державного примусу або заходів громадського впливу до осіб, які порушили закон та правопорядок, і про це свідчать щоденні реальні дії СБУ.

Яскравим прикладом правильного і дієвого керівництва Баканова, є повернення 113 українців із ОЕА, що відбулось 10 квітня. Крім того, чартерним рейсом також доставлено першу партію гуманітарної допомоги Україні від ОАЕ загальним вантажем 10 тонн для боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19. Все це відбулось за дорученням Глави держави Володимира Зеленського завдяки співпраці СБУ з партнерами із Об’єднаних Арабських Еміратівта дипломатами обохкраїн.

У  першійпартії гуманітарної допомоги Україні було доставлено 15 тисяч медичних халатів, 20 тисяч захисних масок, 500 тисяч рукавичок, 30 тисяч пар захисного взуття, 15 тисяч комбінезонів та 6 тисяч літрів дезінфікуючого засобу. Варто підкреслити, що гуманітарний вантаж отримано без залучення коштів державного бюджету України і всі засоби захисту будуть безпосередньо передані вітчизняним лікарням та медикам.

Голова СБУ Іван Баканов подякував партнерам з Об’єднаних Арабських Еміратів та Посольству ОАЕ в Україні за допомогу та підкреслив, що це яскравий приклад міжнародної взаємодії в ситуації, коли всі країни протидіють новому виклику світового масштабу.

Посол ОАЕ в Україні Салем Ахмед Аль-Каабі в свою чергу зазначив: “Об’єднані Арабські Емірати ведуть боротьбу з коронавірусом на території власної держави. Проте, не дивлячись на це, ми знайшли можливість допомогти Україні. Адже український народ завжди був і є для нас дружнім партнером”.

Ми ж від себе і від народу хочемо відзначити, що СБУ під керівництвом Івана Баканова швидкими темпами реформовується у дійсно одну із найдієвіших державних структур, що працюють на благо України і кожного громадянина зокрема.

Теги: СБУ ,Іван Баканов,коронавірус,COVID-19,ОАЕ
Автор: admin.politica.com.ua
Мої відео