СБУ під керівництвом Івана Баканова – це потужна структура, яка в період COVID-19, як і завжди- бореться за життя українців. Факти на яву: 10 квітня з ОАЕ прибув літак із 113 українцями та медичним вантажем на борту

СБУ під керівництвом Івана Баканова – це потужна структура, яка в період COVID-19, як і завжди- бореться за життя українців. Факти на яву: 10 квітня з ОАЕ прибув літак із 113 українцями та медичним вантажем на борту
7351 ПЕРЕГЛЯДІВ

Суспільно-політичне життя України виводить не зовсім хорошу статистику довіри громадян до правоохоронних органів. І це, звісно, зумовлено цілим рядом подій в яких дії певних працівників суперечать їх обов’язкам. Та пандемія коронавірусу COVID-19 стала своєрідним «лакмусовим папірцем» який показав, що за правильного і чіткого управління державними органами такої форми вони є справжніми «титанами» які достойно служать державі, а найголовніше - боряться за життя кожної людини.

В даний час прикладом для наслідування і захоплення є СБУ під керівництвом Івана Баканова. В цій структурі працівниками і ним особисто день у день проводяться необхідні дії у боротьбі із злочинністю та подоланням пандемії COVID-19. За керівництва Баканова цей орган, як ніколи до цього чітко спрямований на забезпечення законності і правопорядку, захисту прав та інтересів громадян, соціальних груп, суспільства і держави, попередження, припинення правопорушень, застосування державного примусу або заходів громадського впливу до осіб, які порушили закон та правопорядок, і про це свідчать щоденні реальні дії СБУ.

Яскравим прикладом правильного і дієвого керівництва Баканова, є повернення 113 українців із ОЕА, що відбулось 10 квітня. Крім того, чартерним рейсом також доставлено першу партію гуманітарної допомоги Україні від ОАЕ загальним вантажем 10 тонн для боротьби з коронавірусною інфекцією COVID-19. Все це відбулось за дорученням Глави держави Володимира Зеленського завдяки співпраці СБУ з партнерами із Об’єднаних Арабських Еміратівта дипломатами обохкраїн.

У  першійпартії гуманітарної допомоги Україні було доставлено 15 тисяч медичних халатів, 20 тисяч захисних масок, 500 тисяч рукавичок, 30 тисяч пар захисного взуття, 15 тисяч комбінезонів та 6 тисяч літрів дезінфікуючого засобу. Варто підкреслити, що гуманітарний вантаж отримано без залучення коштів державного бюджету України і всі засоби захисту будуть безпосередньо передані вітчизняним лікарням та медикам.

Голова СБУ Іван Баканов подякував партнерам з Об’єднаних Арабських Еміратів та Посольству ОАЕ в Україні за допомогу та підкреслив, що це яскравий приклад міжнародної взаємодії в ситуації, коли всі країни протидіють новому виклику світового масштабу.

Посол ОАЕ в Україні Салем Ахмед Аль-Каабі в свою чергу зазначив: “Об’єднані Арабські Емірати ведуть боротьбу з коронавірусом на території власної держави. Проте, не дивлячись на це, ми знайшли можливість допомогти Україні. Адже український народ завжди був і є для нас дружнім партнером”.

Ми ж від себе і від народу хочемо відзначити, що СБУ під керівництвом Івана Баканова швидкими темпами реформовується у дійсно одну із найдієвіших державних структур, що працюють на благо України і кожного громадянина зокрема.

Теги: СБУ ,Іван Баканов,коронавірус,COVID-19,ОАЕ
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео