"Схематози" імені Бориса Козиря. Частина перша: «Як тіньовий керівник морської галузі взяв в рабство моряків»

"Схематози" імені Бориса Козиря. Частина перша: «Як тіньовий керівник морської галузі взяв в рабство моряків»
9375 ПЕРЕГЛЯДІВ

За вікном ХХІ століття, а в Україні набирає обертів рабство людей. Саме так – рабство, адже по іншому важко назвати ситуацію коли моряків змушують працювати безоплатно, без жодних засобів для нормального існування. Думаєте це жарт?! – Нажаль ні, та про це, звісно, може сказати й сам «рабовласник» Борис Козир, тіньовий керівник морської галузі, так званий «смотрящий».

Справа в тому, що у Миколаєві екіпажі двох суден «Новатор» і «Патріот» уже кілька тижнів живе на борту буксирів, не отримуючи ані добових, ані заробітної платні. Моряки вже готові до масштабного бунту і розголосу - ну дуже пікантних даних.  Але чому все так?! – от тут ми і відкриємо один із схематозів Бориса Козиря який став нам відомий у ході журналістського розслідування. До речі, за цією публікацією буде ще ряд - в яких ми детально розкриємо всі незаконні «пасіанси» цього біг-боса.

Варто зазначити, що досвід сумнівних оборудок в нього колосальний, адже вліз у цю сферу він у часи Януковича, а як розуміють всі – «СІМ’Я» тоді рулила всім і такі «козирні рулі» просто були запчастинами. Часи, звісно, міняються, але схеми не то що пропадають - вони розростаються, і цьому свідчення цей «герой-рабовласник». Тому й не дивно, що після виборів у 2014-му зайшов до парламенту від Блоку Петра Порошенка та обіймав одну з керівних посад у профільному комітеті Верховної Ради.

Ситуація в якій перебувають моряки зумовлена тим, щобуксирна компанія «Аксон Шиппінг», зареєстрована на Сергія Назаренка, сина колишнього директора Одеського припортового заводу - отримала від начальника ДП «Одеський морський торговельний порт» Олексія Мясковського два буксири («Новатор» і «Патріот») в оренду для надання послуг у Миколаєві. А сам же директор Одеського торговельного порту Олексій Мясковський є ставлеником Бориса Козиря. Тобто, Мясковський віддав державне майно в оренду по сумнівній схемі, за якої держава не отримує раціональних дивідендів. До того ж, працівники які прийшли працювати у державне підприємство, яке згідно Закону України  має їм гарантувати виплату та умови праці – залишились «за бортом – на борті», от такий парадокс. Всі норми порушено, а це означає, що Козир через Мясковського проводить протизаконну діяльність, що приносить ущерб Україні і її громадянам.

А тепер додамо ще ряд прізвищ які втілюють колосальну кількість схематозів Бориса Козиря!!! 

Відзначаємо, що очільник Одеської філії АМПУ Руслан Сахаутдинов та в.о. директора ДП «Миколаївський МТП» Дмитро Хабаров є також «підданими» цього «рабовласника». Та що ж не будемо робити явне таємницею, адже і родич колишнього губернатора Миколаївщини Артура Мерикова Олександр Попов був призначений виконувачем обов’язків директора ДП «Чорноморський МТП» по «дзв$$$інку» Козиря. В когорту ставлеників входять також: в.о. начальника Миколаївської філії АМПУ Михайло Мельниченко, директор КП «Морська пошуково-рятувальна служба» Віктор Сударев (фігурант кримінальних справ НАБУ та Нац. поліції), в.о. начальника ДУ «Держгідрографія» Дмитро Падакін (підозрюваний у розтраті 11 млн.грн з держ.бюджету), та ще цілий ряд інших осіб про яких розповімо у наступних публікаціях.

У зв’язку із складною ситуацією в якій перебувають громадяни екіпажів суден «Новатор» і «Патріот» звертаємось до Президента України Володимира Зеленського та керівника СБУ Миколаївщини Віталія Герсака.

Президентові України Зеленському Володимиру Олександровичу:

«Шановний Володимире Олександровичу, просимо Вас негайно відреагувати на кричуще порушення Законодавства України щодо моряків суден «Новатор» і «Патріот» які знаходяться у Миколаївському порту. Також, звертаємо увагу, що до цих протизаконних діянь мають відношення топ-чиновники, серед них  директор Одеського торговельного порту Олексій Мясковський та тіньовий куратор морської галузі Борис Козир. Сподіваємось, що дана ситуація буде вирішена у найближчу добу, адже на кону доля громадян».

Керівникові СБУ Миколаївської області Герсаку Віталію Анатолійовичу:

«Шановний очільнику СБУ Миколаївщини Віталій Анатолійович Герсак. В українських ЗМІ часто повідомляють, що Ви є прикладом топ-правоохоронця, який знищив колосальну кількість схематозів даної області. Тому просимо Вас негайно відреагувати на дані які викладені у цій публікації. Впевнені, що Ви швидко і чітко проведете слідство, в процесі якого всі винні особи понесуть покарання згідно чинного Законодавства».

Далі буде…

Теги: рабство ,Борис Козир,судно Новатор,судно Патріот,Моряки ,Аксон Шиппінг,Сергій Назаренко,Олексій Мясковський,Руслан Сахаутдинов,Дмитро Хабаров,Олександр Попов,Михайло Мельниченко,Віктор Сударев,Дмитро Падакін ,Віталій Герсак,Одеський морський торговельний порт
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео