Як Глава Служби зовнішньої розвідки України Валерій Євдокимов Україну «боронив». З таким захисником держава точно «здолає» ворогів…

Як Глава Служби зовнішньої розвідки України Валерій Євдокимов Україну «боронив». З таким захисником держава точно «здолає» ворогів…
29650 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно журналістами нашої редакції було виведене у світ новин розслідування діяльності Голови Служби зовнішньої розвідки України Валерія Володимировича Євдокимова: ставленика екс Секретаря РНБО Олександра Турчинова, любителя розкоші за бюджетні гроші, хронічного поціновувача дорогого алкоголю та й керівника, який практично розвалив значущу для держави структуру при тому напрацювавши на державну зраду. Далі ми розповіли про справу Служби зовнішньої розвідки України під керівництвом її Глави Валерія Євдокімова — «Розшук і охорона рядової няні». Це був своєрідний десерт, «тортик з вишенькою», а тепер же, як і обіцяли, запрошуємо посмакувати дорогі алкогольні напої від пана Євдокимова. Поїхали…

Всі хто знають пана Євдокимова або читав наші попередні публікації володіють інформацією, що дана особа великий, навіть хронічний любитель алкоголю та фешенебельного життя. І це нещодавно на всі 1000% він довів, святкуючи  День зовнішньої розвідки України 24 січня і 23 лютого святкуючи чи то День захисника Вітчизни, чи то День Червоної армії і Флоту (це напевне він сам уже знає). Так от, за прямим наказом Голови Служби зовнішньої розвідки України влаштували шикарні посиденьки на які потратили не менше півтора мільйона гривень. Все це відбувалось в Києві на Грушевського, 22, а там у нас —  пам’ятка архітектури особняк Якова Полякова. Через схожість з Маріїнським палацом має ще неофіційну назву «Малий Маріїнський палац» і сьогодні використовується як зал для урядових прийомів. Ну, напевне, справжній «Маріїнський палац» не використав лише через те, що не знав як потім в очі Президентові подивитись. А так – то з фінансами проблем немає, адже його слуга Король все витягує з наших кишень – з державного бюджету. А ми народ, виявляється дуже багаті, адже і ікру різних сортів, і алкоголь за захмарними цінами, і омари, і… — все на стіл нашому дорогому Євдокимову. Наша щедрість немає меж, тільки от самим приходиться одним хлібом в кращому випадку обходитись… та що тут – головне «батюшка-царь» ситий… і бухий в зюзю!!!

В цей час коли народ збирає що може для військових на фронт — наш «любимий» Євдокимов спочатку гордо підпирав стіни «Малого Маріїнського палацу», а потім вмостився на руки керівникові відділу господарства СЗРУ та іншим колегам… Напевне помідорчиком отравився, адже алкоголь ціною більше 500$ за бутилку не може бути поганим, чи не так?! Ну хіба якщо його глотати до 2 години ночі без перерви… Та в цій ситуації є ще один нюанс – ці застілля з погрозами звільнення заставляли організовувати рядових працівників все того ж СЗРУ. О це накази «справжнього керівника»… тепер хоч звичайні оперативники розвідали скільки коштує найдорожча ікра чи вина елітних сортів: «на славу» Україні попрацювали – виконали «достойний наказ найславнішого розвідника» України Валерія Євдокимова…

Знаєте, у ході нашого розслідування ми дуже багато інформації здобули і будемо її публікувати й надалі. Та чесно якось гидко стає вже набирати на клавіатурі ім’я та прізвище цього… «розбійника-чорта» — може Президент вже б подзвонив Баканову!? Бо якось неправильно все: в Україні пандемія Коронавірусу, в лікарнях не вистачає засобів і обладнання, а тут цей, навіть не знаємо як точно його назвати – часто «самоізолюється і ізолює» колег і друзів для незаконної розтрати колосальних сум які реально потрібні зараз народові України. Не думай-те – дійте!!!

Далі буде

vse.media

Теги: Валерій Євдокимов,Олександр Турчинов,СЗРУ ,Служба зовнішньої розвідки України
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео