Затриманого за хабар у 50 тис. доларів США посадовця ДФС Київської області Олександра Чепеля випустили під заставу 252 240 грн. Та чи на довго?! Журналістське розслідування показує що ні!

Затриманого за хабар у 50 тис. доларів США посадовця ДФС Київської області Олександра Чепеля випустили під заставу 252 240 грн. Та чи на довго?! Журналістське розслідування показує що ні!
35773 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 7 квітня детективами Національного антикорупційного бюро спільно з ГУ внутрішньої безпеки ДФС України за процесуального керівництва САП під час отримання хабаря у розмірі 50 тис. доларів США був затриманий начальник слідчого управління податкової міліції в Київській області Олександр Чепель. Високопосадовець вимагав та отримав через адвоката-посередника Сергія Войтенко неправомірну вигоду від засновника приватної компанії за ухвалення рішення у кримінальному провадженні в якому той фігурував. Обох: і адвоката-посередника, і податківця було взято «на гарячому» при  передачі їм 50 тис. дол. США неправомірної вигоди.

Наразі, Олександра Чепеля, якого Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють в одержанні хабара - Суд відпустив під застуву у 252 240 грн. Крім того, на нього поклали низку обов'язків: прибувати за першим викликом; повідомляти про зміну свого місця проживання чи роботи; утримуватися від спілкування з іншим підозрюваним та свідками у справі; здати на зберігання паспорт для виїзду за кордон.

Щодо іншого фігуранта справи  адвоката-посередника Сергія Войтенко, то його відправили під цілодобовий домашній арешт. На нього також мають надіти електронний браслет.

Зараз можна сказати, що Олександру Чепелю все ж частково повезло, адже ще певний період може подихати свіжим повітрям. Та чи довго так буде?!  - звісно, що ні, адже наша редакція провела журналістське розслідування в якому нам вдалось отримати незаперечні  факти, згідно яких пан Чепель як мінімум «присяде» на 5-8 років. Мова йде про пункт 1 ст. 365 КК України та пункт 4 ст. 190 КК України.

Наразі матеріали систематизуються та готуються до друку, перша частина якого відбудеться завтра на протязі дня.

Що ж, шановні читачі – Вас чекає «бомба», а Олександра Чепеля… ну він уже напевне й сам зрозумів...

Теги: ДФС Київської області,хабар,Олександр Чепель,Сергій Войтенко
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео