Іван Баканов: «Реагуємо не по факту скоєння злочину, а намагаємося попередити його». СБУ проводить дієву та системну реформу відомства! Найефективніше управління – Миколаївське на чолі із Віталієм Герсаком!

Іван Баканов: «Реагуємо не по факту скоєння злочину, а намагаємося попередити його». СБУ проводить дієву та системну реформу відомства! Найефективніше управління – Миколаївське на чолі із Віталієм Герсаком!
9192 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Україні ще триває масштабна реформа СБУ під керівництвом Івана Баконова, а результати уже вкрай позитивні. Всі підрозділи та територіальні управління діють злагоджено як одне ціле. Саме цього наша держава прагнула всі роки своєї Незалежності. 

Потрібно буквально глянути на крайні новини і все стає зрозумілим – Баканов зумів зробити те, що не вдавалось його попередникам. До прикладу, слід відзначити СБУ Одещини, де нещодавно Служба безпеки України викрила і блокувала в канал нелегальної міграції через державний кордон. На Закарпатті СБУ попередила незаконне вивезення з України 11 тисяч захисних масок. У Запоріжжі СБУ затримала колишнього співробітника «Беркута» на збуті зброї злочинцям. І це лише «капля в морі» від щоденних успіхів працівників цієї структури під Керівництвом Івана Баканова. 

Щодо  управлінь, то варто відзначити обласне УСБУ в Миколаївській області на чолі із Віталієм Герсаком. Напевно, більшість з нас пам’ятає візит  Президента Володимира Зеленського у цю область і його слова, що регіон є найбільш кримінальним та корумпованим. Так, ось – станом на сьогодні Віталій Герсак там все змінив докорінно: корумповані чиновники під слідством або у колоніях, те ж саме стосується і місцевих «мафіозі». Народ Миколаївщини не раз зазначав, що з приходом Герсака область наче відродилась, навіть дихати стало легше. 

Щодо самої реформи, то Іван Баканов особисто заявляв:  «Стратегічні орієнтири оновленої СБУ чітко визначені. Це - сучасна і ефективна Служба, яка здатна нейтралізувати будь-яку загрозу в зародку. Вірю, що в цьому нам допоможе новий закон «Про Службу безпеки України». 

Він підкреслив, що вітчизняна спецслужба уже змінює підходи до роботи. І це доводять результати за різними напрямами.

«По-перше ми змінили підхід у роботі Служби безпеки України від реактивного до проактивного – реагуємо не по факту скоєння злочину, а намагаємося попередити його. Запровадили ризико-орієнтовний підхід в оперативно-слідчій роботі СБУ…», ‒ заявив Іван Баканов. 

Ну що ж ми, як і весь український народ раді бачити, що СБУ під Керівництвом Івана Баканова – це надзвичайно дієва структура, що готова працювати тільки на благо України і кожного громадянина зокрема. 

Теги: СБУ ,Іван Баканов,Віталій Герсак,Служба безпеки України,УСБУ в Миколаївській області
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео