Насмішки над горем: СБУ виявила 160 провокаторів фейкових новин про коронавірус

Насмішки над горем: СБУ виявила 160 провокаторів фейкових новин про коронавірус
7761 ПЕРЕГЛЯДІВ

Зараз дуже скрутні часи для всього світу, для людства, але не для тих, хто любить заробити грошенят на чужому нещасті. І сьогодні піде мова про інтернет “героїв”, які поширювали фейкові новини про коронавірус та агентів, які працювали на ворожу сторону

Кіберфахівці Служби безпеки України на чолі з головою СБУ Іваном Бакановим виявила вже близько 160 агітаторів, які поширювали неправдиві відомості про пандемію коронавірусу, серед них виявили 8 інтернет-агітаторів, які діяли на прохання країни-агресора РФ тазаблоковано вже 2 тисячі інтернет-спільнот із охопленнням понад 700 тисяч підписників.

Локації цих агітаторів знаходилися в містах Одесі, Дніпрі, Львові, Херсоні та Києві. Щодо них було відкрито кримінальні провадження за статтями 109, 110 Кримінального кодексу України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

Тематичні спільноти активно набирають оберти, так як це є актуальним на сьогоднішній день, тому Служба постійно проводить фільтрацію відповідного контенту, більшість з яких поширюється з російського інформаційного потоку. Головна мета таких фейкових новин - створити штучну паніку та безлад, а також спровокувати на те, щоб призвести до порушення умов карантину.

Голова СБУ Іван Баканов також виступив з пропозицією про продовження санкції щодо обмеження доступу до російських соцмереж, як «Одноклассники» та «ВКонтакте» ще мінімум на 3 роки, так як бачить в цьому завдання захист ити громадян від фейків і маніпуляцій, а відповідно – зберегти безпеку держави в цілому

Теги: СБУ ,коронавірус,фейк,Іван Баканов,РФ ,Одноклассники,ВКонтакте
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео