СБУ під керівництвом Івана Баканова викрило мільярдні зловживання державними коштами під час закупівель продуктів харчування

СБУ під керівництвом Івана Баканова викрило мільярдні зловживання державними коштами під час закупівель продуктів харчування
9938 ПЕРЕГЛЯДІВ

15 квітня Служба безпеки під керівництвом Івана Баканова знову шокувала цілу Україну гучним викриттям мільярдних зловживань державними коштами під час закупівель продуктів харчування.

Нагадаємо, це вже не перше резонансне розслідування СБУ за останні кілька днів, буквально добу перед цим працівниками цієї структури було заарештовано генерал-майора Валерія Шайтанова, який працював на ФСБ РФ. Варто підкреслити, що Служба безпеки зараз знаходиться у процесі реформування, та вже тепер можна сміло заявити: дана структура під керівництвом Івана Баканова є надзвичайно дієвою, безжальною до злочинців та стоїть на варті порядку кожного українця.

Головним слідчим управлінням Служби безпеки України за оперативним супроводом Головного управління внутрішньої безпеки СБУ під процесуальним керівництвом Офісу Генерального прокурора було задукоментовано протиправну діяльність групи осіб під час організації постачання продуктів харчування та інших предметів для потреб установ виконання покарань.

У ході розслідування кримінального провадження правоохоронці викрили протиправну схему проведення у 2017-2019 років тендерних торгів Державною установою «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України». На торгах чиновники за завищеними цінами закупили у комерційних структурах продуктів харчування та інших предметів для потреб установ виконання покарань, на загальну суму понад 5 мільярдів гривень.

Під час проведення слідчих (розшукових) дій співробітники спецслужби встановили, що у ході реалізації протиправного механізму, переможці торгів постачають у виправні заклади продукти харчування, вони списуються з Державного резерву. Вони не відповідають державним вимогам та є небезпечними для вживання. Зокрема, під час реалізації договорів підконтрольні комерційні підприємства постачають м’ясо курей, рибу та інші продукти неналежної якості. При підготовці до продажу продукція обробляється хімічними речовинами для надання їй товарного вигляду та збільшення фактичної ваги.  Через це продукти не відповідають вимогам, визначеним у тендерній документації.

Наразі триває досудове розслідування. Встановлюється ймовірна причетність до протиправної схеми співробітників правоохоронних органів.

Теги: СБУ ,Іван Баканов,Служба безпеки ,чиновники
Автор: admin.politica.com.ua
Мої відео