Волонтеры запустили проект помощи пенсионерам Одессы и области из любой точки мира

Волонтеры запустили проект помощи пенсионерам Одессы и области из любой точки мира
28298 ПЕРЕГЛЯДІВ

БФ «Корпорация монстров», волонтерский Антикризисный штаб по борьбе с коронавирусом в Одесской области и интернет-супермаркет «Розетка» запустили  проект помощи пенсионерам Одессы и области.

Об этом сообщает глава Штаба Андрей Ставницер на своей странице в Facebook.

С сегодняшнего дня на сайте «Помогайте» http://www.pomogayte.org можно заказать и оплатить продуктовый набор для одиноких, пожилых или малообеспеченных жителей города и области. В набор входят  продукты первой необходимости, всего – 12 позиций. 

«У нашего доброго друга Гарика Корогодского есть замечательная инициатива «Жизнелюб». Сейчас, когда пожилым людям приходится особенно тяжело, они придумали решение: предлагают желающим оплатить продуктовые наборы на «Розетке». Мы взяли эту прекрасную идею, чтобы применить ее к нашему городу и области. Теперь из любого уголка планеты вы можете в несколько кликов оплатить запас продуктов для одессита, которому это жизненно необходимо», – пишет Ставницер.  

Чтобы купить продуктовый набор, необходимо  зайти на сайт http://www.pomogayte.org, добавить в корзину продуктовый набор, при оформлении заказа выбрать способ доставки «Фонд Корпорация монстров» и оплатить заказ. Через несколько дней сотрудники БФ «Корпорация монстров» вместе   с социальными службами города и области доставят эти наборы людям, которые сейчас лишены внимания и максимально нуждаются в помощи.

Также Ставницер сообщил, что на платформе «Помогайте» Штаб планирует в дальнейшем собирать похожие благотворительные инициативы.

«Разошлите ссылку www.pomogayte.org, пожалуйста, всем одесситам, бывшим одесситам (хотя бывших не бывает, но все равно разошлите) людям, у которых в Одессе родители, друзья или кто-нибудь еще. Помогайте помогать», –  добавил Ставницер.

Напомним, волонтерский Антикризисный штаб по борьбе с коронавирусом в Одесской области создан 16 марта. Вместе с благотворительным фондом «Корпорация Монстров», представителями ключевого бизнеса региона и волонтерами штаб сосредоточился над 4 ключевыми направлениями: закупкой необходимого оборудования для опорных больниц города и области, закупкой средств защиты для медиков, обеспечением продуктовыми наборами пожилых одиноких пенсионеров, и организацией доставки врачей на рабочие места. За немногим более 3 недель работы штаб уже собрал свыше 115 млн грн и обеспечил 24 больницы Одесской области.

odessamedia.net

Теги: Волонтеры ,помощь пенсионерам,новости Одессы,БФ «Корпорация монстров»,Андрей Ставницер,платформа Помогайте
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео