Генерал-полковник ЗСУ Сергій Попко: «Проблема застосування сил і засобів територіальної оборони в Україні стосується не тільки карантину»

Генерал-полковник ЗСУ Сергій Попко: «Проблема застосування сил і засобів територіальної оборони в Україні стосується не тільки карантину»
30186 ПЕРЕГЛЯДІВ

Сьогодні весь світ бореться з пандемією. В цій боротьбі важливо швидко та правильно використовувати всі ресурси та можливості держави.

В той же час, ми, поки що, обмежені в залученні такого ресурсу, як сили і засоби територіальної оборони, які, разом з поліцією, можуть успішно виконувати заходи щодо організації та підтримання карантинного режиму, дезінфекції об'єктів, посиленню прикордонного перепускного режиму, надання допомоги цивільному населенню тощо. Позитивний досвід залучення власних військ територіальної оборони в загальнодержавних заходах вже отримали скандинавські, балтійські країни, Казахстан. Ізраїль, Польща та ряд інших країн світу.

Однак, проблема застосування сил і засобів територіальної оборони в Україні стосується не тільки карантину. Якщо, в процесі розвитку системи територіальної оборони, не враховувати її специфічні особливості, зокрема те, що вона може бути створена лише за широкої добровільної участі громадян і органів місцевого самоврядування; забезпечується за рахунок як державного, так і місцевих бюджетів та спрямована на вирішення задач саме в своєму регіоні, нічого не зміниться.

Вирішення проблеми пов'язане з визначенням найбільш доцільної підпорядкованості сил і засобів територіальної оборони, складу та структури системи управління заходами ТрО, порядку фінансування та забезпечення як сил ТрО, так і відповідних заходів.

Якщо проаналізувати розподіл функцій між різними суб'єктами Сектору безпеки і оборони України, доцільним є подальший розвиток системи територіальної оборони за умови її безпосереднього підпорядкування Міністерству оборони України, оскільки саме до його повноважень належить здійснення координації діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування щодо підготовки держави до оборони, а Міністр оборони України за посадою відповідає за формування державної політики у сфері оборони, програмний та ресурсний менеджмент, ефективне та належне використання оборонних ресурсів, всебічне забезпечення життєдіяльності, функціонування, розвиток та застосування Збройних Сил України.

Вважаю, що ці погляди обов'язково мають бути розглянуті при обговоренні проектів законодавчих актів України щодо територіальної оборони, зокрема щодо створення повноцінних військ територіальної оборони України.

Вірю, що система територіальної оборони України реалізує принцип "Захистимо свій дім - захистимо Україну" і стане потужним чинником відновлення миру в Україні після нашої Перемоги.

Генерал-полковник Збройних Сил України Попко Сергій Миколайович

Теги: Сергій Попко,ЗСУ ,карантин,пандемія,Міністерство оборони України
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео