Що не так із Міністерством енергетики?! – абсолютно все!!!

Що не так із Міністерством енергетики?! – абсолютно все!!!
29669 ПЕРЕГЛЯДІВ

Міністерство енергетики – це, здавалося б, місце, де повинні працювати професіонали і вирішувати всі «болючі» питання. Та реальність зовсім не така. Влада говорить про необхідність швидких та рішучих дій, а тому в медіа почала ширитися інформація про можливість призначення нового міністра. І, зважаючи на проблеми, які збільшуються в геометричній прогресії, це було б доцільно. Якби не одне але! Цілковитий безлад у всьому паливно-енергетичному комплексі, бо державні підприємства знаходяться в підпорядкуванні декількох інших міністерств. За Нафтогаз відповідає Мінекономіки, Укренерго – Мінфін, а Центренерго  управляє Фонд держмайна. І лише Укргіденерго та Енергоатом залишилися у Міненерго.

Але фактичного управління і там немає, адже у міністерстві просто не вистачає професіоналів. Низка реформ призвела до того, що реальні керівники залишилися лише в Нафтогазі та Укргіднерго, в інших структурах є лише ТВО (не варто багато очікувати від людини, яка тимчасово виконує обов’язки). Тому й не дивно, що ми побачимо саме нового ТВО, а не міністра в енергетиці. Нова команда може працювати задля того, щоб підготувати Україну до зими, але не більше. Проте не варто забувати про наглядові ради, бо кожне державне підприємство має таку. Вони виграють суди в Страсбурзі, призначають зарплати та премії, а також пишуть фінансовий план. А Кабмін просто розповідає казочки про велике майбутнє України: приєднання до європейського енергетичного ринку, збільшення видобутку українського газу та забезпечення автономності, реформи в вугільній галузі. І якщо починаються проблеми, умовно, в Нафтогазі, то за це відповідає не наглядова рада, а саме міністерство. Непогана схема: премія мені, а судові справи – комусь іншому. Тому ефективність наглядових рад в українських державних підприємствах  скоріше з знаком мінус, ніж плюс. Тому реально ефективнішим було б витратити кошти на медичне обладнання для лікарень, ніж на премії для наглядової ради.

Отже, перш ніж призначати нового міністра в енергетичну галузь потрібно:

  • Підпорядкувати всі державні підприємства профільному міністерству;
  • Призначати лише професіоналів з досвідом на відповідні посади (так, знання англійської є важливим, але для людини, яка не знає принципи роботи підприємства він не додасть особливої ефективності);
  • Прописати чіткі завдання та вимоги на певний термін для кожної компанії

Лише тоді і Міністерство і енергетична галузь запрацюють на повну.

 

Теги: Міненерго,Міністерство енергетики,Енергоатом ,Укренерго ,Укргіднерго,ТВО
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео