«Цілком ProZorro»: фірми Труханова 21 квітня розіграють між собою 684 млн.грн. Криклій з цього отримає не менше 38 млн.грн. Непогана прибавка до окладу Міністру інфраструктури?!

«Цілком ProZorro»: фірми Труханова 21 квітня розіграють між собою 684 млн.грн. Криклій з цього отримає не менше 38 млн.грн. Непогана прибавка до окладу Міністру інфраструктури?!
42310 ПЕРЕГЛЯДІВ

ProZorro — системна реформа тендерного процесу в електронних публічних закупівлях в Україні. Для чого запущена ця платформа?! – Для того щоб ми з Вами могли відкрито спостерігати як, хто і скільки наших грошей краде?! І як на цьому наживаються Міністри, депутати, чиновники?! Це просто якийсь казус: 21 квітня дві фірми з орбіти Мера Одеси Геннадія Труханова розіграють між собою (684млн.822тис.грн) бюджетних коштів на будівництво автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка.

Та на цьому все це свавілля не закінчується, адже головним кришувальником цієї і не тільки афер виступає ніхто інший як Міністр інфраструктури Владислав Криклій, який після перемоги «Труханова або Труханова» отримає не менше 38 млн.грн відкату. Та і це ще не все, адже в ближній час Труханівські фірми можуть (хоча що говорити з такою кришею це точно) «виграти» ще декілька тендерів. Питання до правоохоронних органів де ви?! На карантині? В долі? Чи Вам просто немає до цього діла?!...

Згідно ProZorro, 21 квітня 2020 року відбудеться фінал розіграшу тендеру на будівництво автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка від с. Лобойківка до межі Дніпропетровської області, км 21+600 – межа Петриківського району, Дніпропетровська область (45230000-8- Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь). За якимось «дивним збігом обставин (дальше ми його вкажемо)» до фіналу розіграшу (684млн.822тис.грн) бюджетних коштів дійшли тільки дві фірми з орбіти одіозного Мера Одеси Геннадія Труханова. І так, у фіналі ми побачимо «жорстку боротьбу» між  ТОВ "РОСТДОРСТРОЙ" ( Код ЕГРПОУ 33658865), директор АНДРЮШИН ОЛЕКСІЙ СТЕПАНОВИЧ, адреса: Одеська обл., мисто Одеса, ВУЛИЦЯ ГЕНУЕЗЬКА, будинок 1-А і ТОВ "Автомагістраль-Південь" (Код ЕГРПОУ 34252469), директор ТИМОФЕЄВ МИКОЛА СЕРГІЙОВИЧ, адреса: Одеська обл., мисто Одеса, ВУЛИЦЯ РОМАНА КАРМЕНА, будинок 21. Цікаво, а скільки кроків на пониження зроблять у процесі торгів ці дві фірми?!...

Але чому так?! – все просто, пан Труханов знайшов солідний ричаг впливу у розмірі 5% від суми тендеру на Міністра інфраструктури Владислава Артуровича Криклія, а вся сума відкату складає 10-25%. Так що, Криклій 21 квітня отримає непогану надбавку до окладу, яка становитиме не менше 38 млн.грн. Інша сума, а це від 50 млн.грн піде на кришування правоохоронцям – от чому в них явно виявилась сліпота до даного «театру абсурду». Всі ці гроші проходять через фірми «прокладки», а також конвертаційні центри. На посаді у своєму Міністерстві Владислав  Артурович заробляє не менше 100-150 млн.грн за один місяць… А Президент говорить про скорочення зарплат чиновникам – та вони їм взагалі не потрібні!!! Більше того, їх краще перевести на інше державне утримання – десь у «комфортабельну» колонію!!!

Цей тендер – це лише частка від всіх запланованих розкрадань бюджетних коштів. Адже 21 квітня труханівське ТОВ "Автомагістраль-Південь" прийматиме участь і у тендері на (133млн.092тис.грн.) де розігруватиметься надання послуг з обслуговування наземних видів транспорту (Послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення Волинської області протяжністю 1659 км). Щодо ТОВ "РОСТДОРСТРОЙ", то вони нещодавно, 1 квітня розпилили 189 954 554,00 грн ще з однією фірмою з орбіти Труханова – ТОВ "ЕВРОДОР" (Код ЕГРПОУ 33387560). А 23 квітня знову  ТОВ "РОСТДОРСТРОЙ зможе вибороти у «чесній» боротьбі ще 123 268 067,00 грн.  В загальному-торгів які відбулись із переможцями фірм Труханова – ну дуже не мало, також і у майбутніх торгах вони активно беруть участь – адже шанси в них колосальні, точніше мільйонно незаперечні!!!

Маленький висновок: у квітні Владислав Криклій на Труханівських фірмах уже «заробив» як мінімум 9,5 млн. грн, 21 квітня його вже точно чекає ще 38 млн.грн., а 23 квітня є ще варіант підзаробити 6 млн.грн. От так живуть сьогодні Міністри і Труханов.

То звідки тоді взяти гроші на боротьбу із пандемією Коронавірусу?! А недостача в бюджеті?! – ось вона причина.

Володимире Олександровичу! Чекаємо Ваших дій!

Далі буде… обов’язково…

Теги: ProZorro ,Міністри,депутати,чиновники,Геннадій Труханов,тендер,Владислав Криклій,Н-31,АНДРЮШИН ОЛЕКСІЙ СТЕПАНОВИЧ,ТИМОФЕЄВ МИКОЛА СЕРГІЙОВИЧ
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео