«Театр абсурду імені Лероса»: Голова ДПС Верланов із «королем конвертів» Костюком насхемили на чималий тюремний строк, але Єрмака туди прив’язати – це смішно. Документи Лероса написані по журналістських статтях!

«Театр абсурду імені Лероса»: Голова ДПС Верланов із «королем конвертів» Костюком насхемили на чималий тюремний строк, але Єрмака туди прив’язати – це смішно. Документи Лероса написані по журналістських статтях!
36700 ПЕРЕГЛЯДІВ

Протягом останіх 10 місяців ми ведемо розслідування злочинних схем конвертаційних центрів Василя Костюка під кришуванням Голови ДПС Сергія Верланова. Саме у липні 2019 року вже чітко можна було відслідкувати «конверти» у форматі Костюк-Верланов, а до того наша увага не полишала Костюка і його схематозів разом із попередніми високопосадовцями із податкової сфери. Варто підкреслити, що відмивання грошей Костюком у колосальних масштабах тягнеться ще з часів Януковича, а все що в нього міняється – це податківці-спільники і велич схематозів, яка тільки збільшуються. Також слід зазначити, що наш блок журналістів не єдиний хто виявляє і обнародує факти злочинів Костюка-Верланова, а беззаперечним свідченням цього є величезна кількість публікацій українськими мас-медіа. 

Та нещодавно ми стали свідками злочину, це як мінімум наклеп, який вчинив Гео Лерос та його ляльководи. Мова йде про опубліковані депутатом «Слуги народу» на Фейсбук сторінці  «документи», які начебто свідчать про те, що за всіма схемами Костюка-Верланова стоїть ніхто інший, як Глава ОП Андрій Єрмак. Ці папери – це аматорська фікція по відношенню до Єрмака, а дії Лероса – це «театр абсурду». За весь час наших журналістських розслідувань по відношенню до Верланова-Костюка - жодного разу не спливало ім’я Єрмака, до речі і що важливо – це ж саме прослідковується і у наших колег. Більше того, всі «писульки» опубліковані Гео Леросом – це копійовані дані із журналістських статей, зокрема частка із наших. Такий неоспоримий факт можна прослідкувати ознайомившись із статтями-розслідуваннями щодо Верланова-Костюка.

 

Лерос і його ляльководи просто додали фігуру Андрія Єрмака, до речі – не підтвердивши це жодними фактами. Виходячи з цього, що люди які стоять за цим і сам автор посту у ФБ – підробили документи… Хоча стоп, про які документи мова – це ж лише безграмотно надрукована на принтері інформація. А от звернення до НАБУ Леросом із цими «писульками» де Єрмака він вказує фігурантом - це повний абсурд. Ці папери лише підкреслюють відсутність у цього «Слуги народу» звичайного логічного мислення, або й взагалі можна говорити про відсутність хоч якогось мислення. Це ж по факту ніякі не докази, тим більше не документи – це надрукований на принтері «туалетний папір». Якщо б він подав дані де Єрмак має фактичне відношення до: приміром фірм-прокладок, чи кошти перечислялись йому на певний рахунок який фігурує у конвертаціях Костюках і таке інше – тоді можна було б про щось говорити. Або ці папери були б заявою у НАБУ, тобто були текстом заяви із додаванням фактів – ну і тоді можна було щось подумати. А так, він подав просто папір, складений із злочинів Верланова-Костюка дописавши туди Єрмака. Ну чесно, будьмо адекватні – хіба штучно створені папери є доказами?! Кожен з нас маючи ПК і принтер може за добу сотню такого наплодити – то що, тепер українці можуть друкувати на сусіда «писульку» і йти з нею у НАБУ чи інші правоохоронні органи?! – може нарешті вже хтось цей абсурд припинить?! Ато завтра що чекати від Лероса: «Єрмак партнер Бен-Ладена?!», чи входив у групу злочинців «Мішки-япончика»?!, що?!...

Чесно говорячи Лероса має бути напевне шкода, адже його просто використовують всякі «Богдани» вказуючи що все, це «бомба», і тепер точно Єрмака звільнять, посадять… По його постах у ФБ явно зрозуміло, що більшість матеріалів які він публікує – він навіть не розуміє що це і чи реально там вказано факти?! Дуже шкода, що у Верховну раду пройшов такий, тепер вже депутат… Як йому Законопроекти аналізувати, якщо він «два+два» не може нормально скласти?! – «театр абсурду» - ніяк по іншому!!!

Окрему увагу хочемо приділити нашим колегам: ну з Леросом все зрозуміло, ну відсутнє в хлопця логічне мислення – та Ви ж маєте бути професіоналами, Ви повинні аналізувати матеріали про які пишете, чи Вам не важливо що у тексті?! А де відповідальність за виданий матеріал?!

Якщо взяти то реально після публікації Лероса цих паперів, всі просто бездумно погнались за сенсацією, хоча може і за «чимось іншим»… Понавипускали статей із «Єрмаком-схемщиком» який  працює із Верлановим-Костюком – а навіть не глянули, що все це побудовано на статтях журналістів. У висновку що українці отримали – фейки побудовані на фейку Лероса… Любі друзі – «низький уклін і аплодисменти Вам»…

А тепер важливо і по суті: нам як і народу України вже набридло спостерігати за безнаказаністю Василя Костюка та Сергія Верланова, а тому звертаємось до Президента:

«Шановний Володимире Олександровичу! Просимо Вас звернути увагу на колосальну кількість фактів оприлюднених журналістським корпусом, зокрема й нами про злочини Голови ДПС Сергія Верланова та відомого «короля конвертів» Василя Костюка. Останній грабує нашу державу вже не перше десятиліття, а «верланови» для нього – це лише змінна складова у схематозах. Просимо Вас нарешті у цьому розібрати і навести лад, що не могли до Вас це зробити кілька Президентів. Такі люди завдають удару по Вашій репутації, зокрема як бачите – їх використали для очорнення Голови ОП Андрія Єрмака, а що ж тоді говорити про їхні мільярдні грабунки…».    


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора. 

Автор: Наталка Кудрява

Теги: ДПС ,відмивання грошей,Гео Лерос,Андрій Єрмак,Василь Костюк,Сергій Верланов
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео