Чи реально в Україні побороти криміналітет, який процвітає ще з 90-тих? Керівник СБУ Миколаївщини і кримінал - хто перемагає…

Чи реально в Україні побороти криміналітет, який процвітає ще з 90-тих? Керівник СБУ Миколаївщини і кримінал - хто перемагає…
33201 ПЕРЕГЛЯДІВ

Раніше це здавалося неможливим, проте з приходом Віталія Герсака до СБУ Миколаївської області з’являється віра у краще майбутнє нашої країни. Посаду начальника управління він займає з вересня 2019 року і за піврічний термін проявив себе як жорсткий управлінець і непримиренний антикорупціонер.

Голова СБУ Іван Баканов і Віталій Герсак – голова СБУ у Миколаївській області

Заступивши на посаду, Герсак пообіцяв миколаївцям боротися з тотальною корупцією та почав з власного відомства - багато хто позбувся теплих посад, а ті, що залишилися почали працювати в рази результативніше. Завдячуючи жорсткому підходу, вдалося вирішити одну з найгостріших проблем регіону - засилля нелегальних автозаправних станцій. Зараз 19 з них закрито і демонтовано, а 99 - легалізовані. Вражаючий успіх відомства пробудив жвавий інтерес до його керівнику. 

Незважаючи на те, що новому голові миколаївських силовиків ще немає сорока, він уже полковник. Позачерговий чин йому принесла результативна робота у внутрішній безпеки СБУ: арешт багатьох корупціонерів. Зокрема, на всю країну прогриміла справа Ярослава Кашуби, затриманого з сумою в 600 тис. гривень. Не менш резонансною стала історія Олександра Самкового, співробітника Національного антикорупційного бюро України, який отримав 150 тис. доларів хабара.

Відомо, що до служби у внутрішній безпеці, Віталій Анатолійович багато років відпрацював в поліції. Там він займався карним розшуком і боротьбою з організованою злочинністю. Відкриті джерела повідомляють про його участь в затриманні великої кримінальної фігури, злодія в законі Омара Бекаєва в 2010 році. Більш раннім досягненням, про яке Герсак розповідав сам - викорінення торгівлі «ширкою» в місті Гайсин, Вінницької області.

Зараз на Миколаївщині Герсак займається тотальним знищенням корупційних планів. Виявлено незаконний кар’єр, що видобуває щебінь на території асфальтного заводу. Також, Віталій Анатолійович «перейшов дорогу» кримінальному авторитету «Науму», що кришував злив дизельного палива із локомотивів. Та найбільше збільшилася українська казна після перекриття контрабандного шляху через морський порт Очакова. Крім того, він знищив схеми кримінального авторитета «Мультика» і у виробництві та продажі фальсифікату спиртних напоїв. Одна лиш операція СБУ виявила більше як 50 тисяч пляшок горілки. До цього всього явно слід додати й резонансну справу по виявленню бізнесмена який фінансував терористів ДНР. Ще було повернуто 15 млн.грн, які вкрали чиновники із Департаменту освіти й науки ОДА, при закупках програмного забезпечення електронних книг для шкіл області. 

Віталій Анатолійович в одному з інтерв’ю говорить, що «Ситуація під контролем. У минулому році спільно із нашими партнерами ми припинили діяльність трьох кримінальних угруповань. Про це багато писали місцеві ЗМІ. І це ще один наш внесок, щоб громадяни, в тому числі ті, які займаються бізнесом, почували себе спокійно і впевнено. А предстанивкам кримінального світу передам наступне: поки я начальник Управління, у них є два варіанти майбутнього – або шукати собі прихисток на стороні, або опинитися у місцях позбавлення волі. Жодних проявів бандитизму, рекету чи рейдерства у регіоні я не потерплю. І нікому не рекомендую перевіряти мене на терпимість до цих злочинів.

І наостанок буквально одним рядком. Ми припинили діяльність трьох нарколабораторій у області. Це врятовані життя, насамперед, молодого покоління. Ну а про стан боротьби із корупцією ми регулярно звітуємо у інформаційних повідомленнях на сайті СБУ та інших ресурсах у мережі. Серед викритих на отриманні неправомірної вигоди державні службовці, поліцейські таі податківці. Колоритним у цьому переліку є голова громадської організації, який погорів на 40-тисячному хабарі. Такий випадок не надто характерний для Миколаївщини, наскільки я знаю».

На посаді Віталій Герсак проводить серйозну роботу з викорінення криміналу та корупції, а тому перші позитивні зміни ми бачимо вже тепер. 

Теги: СБУ Миколаївської області ,Віталій Герсак,Мультик,СБУ ,кримінал
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео