Люди Януковича знову «в ділі»: екс-регіонал Москаленко мітить на посаду голови Київської ОДА

Люди Януковича знову «в ділі»: екс-регіонал Москаленко мітить на посаду голови Київської ОДА
18895 ПЕРЕГЛЯДІВ

Екс-регіонал Москаленко, який програв на парламентських виборах в 2019, зараз оббиває пороги Офісу Президента. Чому? Мітить на посаду голови Київської ОДА. А якщо допустити таку людину до влади, то які будуть наслідки? Перше, що спадає на думку – корупція та казнокрадство. Чому? –Зараз дамо відповідь на питання: хто ж такий пан Москаленко?

Ярослав Миколайович Москаленко - громадсько-політичний і спортивний діяч, філантроп, народний депутат України VIII скликання. Та мало хто знає, як він став власником прибуткового бізнесу в доволі юному віці. Розслідувачі пишуть, що Ярослав Миколайович разом з товаришами ще в далеких 90-тих, займаючись рекетом, постукав в офіс Павла Оснача (тоді міліонера), погрожували йому і його дітям. В результаті, забрали бізнес Оснача повністю. За матеріалами розслідування виходить, що бізнес імперія, про яку Москаленко не особливо багато розповідає в різних інтерв'ю, почала своє становлення саме після того, як підприємство перейшло в актив рекетирів. Саме так, за допомогою сильних м’язів і зброї робився бізнес. Наступним кроком нашого героя стала політика. 

Його політичний шлях стартував у Вишгородському районі, де у 2006 році він починав депутатом районної ради, яку згодом очолив. У 2010 році він на декілька місяців очолив Вишгородську РДА, а згодом став заступником голови Київської ОДА Анатолія Присяжнюка. Того ж року восени Москаленко став депутатом Київської облради від Партії регіонів. 

До речі , саме в цей час на підконтрольній Москаленко території починається  будівництво скандально відомої резиденції Януковича - Межигір'я. Тож не дивно, що вже в 2012 році Москаленко під прапорами Партії регіонів потрапляє в парламент. Перед тим провівши операцію «підкуп»: роздавання виборцям продуктових пайків. 

Янукович мав багато поплічників, а одним з них точно був Москаленко. Коли перший вивозив майно на камазах, то другий нагружував ці камази, відмиваючи гроші, на будівництві доріг в області. Під час свого депутатського терміну Ярослав Миколайович отримував дорогоцінні подарунки за схеми (один з них годинник ROLEX), займався кнопкодавством, купував землю за безцінь, ну і звичайно вигравав тендери – типовий список «діянь» українського депутата.

Згідно з декларацією, нардеп володіє декількома елітними годинниками Ролекс, 5-ти квартирами, дачною ділянкою на 400 квадратів та земельними ділянками сільськогосподарського призначення, двома елітними автомобілями Порше і Бентлі. Але це те, що є на папері, а в реальності суми значно більші. У 2016-му народний депутат нібито отримав від своєї компанії «Синтез» 12 млн 45 тис грн фінансової допомоги, але в декларацію ці дані не вніс.

До Ради в 2014 році він також потрапив. Влада змінилася, а наш герой досі на плаву. Він не був у БПП, але голосував за потрібні закони. Подякою стало назначення Олександра Горгана головою Київської ОДА. Тут корупційні схеми продовжуються: компанія ТОВ "Спец Комплет Постач" наприкінці 2018 року отримала тендер на будівництво на ремонт усіх доріг області на суму понад 800 млн грн. Та шокуючим є інший факт: вся липова документація згоріла в 2019, при вилученні спец службовцями СБУ.

Проте з приходом команди Зеленського справи у Москаленка значно погіршилися. Він не зміг домовитися з новою владою і програв вибори, тим самим зменшивши свій вплив. Тому зараз намагається будь-яким чином отримати нові повноваження. Указом Президента України Володіна Василя Геннадійовича призначено на посаду тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації. Проте карантин скоро закінчиться і владі потрібно буде щось робити або ж не робити. Тут Москаленко пропонує свої «послуги», щоб після виходу з карантину отримати «хлібне місце». 

А ми вже дуже скоро побачимо чи втілиться в життя його план грабунку народу…

Далі буде…

Теги: Ярослав Миколайович Москаленко,Київська ОДА
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео