Украинцы должны иметь возможность получить онлайн все услуги от государства – Владимир Зеленский

Украинцы должны иметь возможность получить онлайн все услуги от государства – Владимир Зеленский
18965 ПЕРЕГЛЯДІВ

Автоматизация взаимодействия граждан с государством – это практическая борьба с коррупцией на всех уровнях. И политической воли в Украине достаточно для дальнейших цифровых преобразований в государстве, подчеркнул Президент Владимир Зеленский во время онлайн-презентации цифровых паспортов в мобильном приложении «Дія».

Глава государства отметил, что прозрачность и честность власти – это то, чего заслуживают все граждане Украины.

«Я убежден и ставлю такую задачу нашему правительству, чтобы все услуги от государства украинцы имели возможность получить полностью онлайн, без необходимости обивать пороги любых чиновничьих кабинетов», – сказал Президент.

Владимир Зеленский заверил, что сейчас достаточно политической воли для дальнейших цифровых преобразований Украины. Власть и в дальнейшем будет менять устаревшее законодательство, мешающее цифровым реформам.

«Государству в смартфоне» быть. И мы это видим. Я верю, что Украина обязательно станет современным цифровым лидером в мире», – заявил он.

Владимир Зеленский сообщил, что первым важным шагом в реализации стратегии «Государство в смартфоне» была презентация в начале февраля мобильного приложения «Дія». Тогда в доступе были цифровые водительские удостоверения и свидетельства о регистрации автомобиля. За первые три дня работы «Дії» приложением воспользовались один миллион украинцев. Сейчас количество пользователей составляет 2,3 млн. Приложение «Дія» занимает лидирующие позиции по темпам скачивания – как в Play Market, так и в App Store.

«Это свидетельствует только об одном: украинцы действительно давно уже были готовы к качественным изменениям. Украинцы хотят взаимодействовать с государством удобно и без лишних трудностей. И мы готовы предложить им эти качественные изменения», – отметил Президент.

Также Глава государства напомнил, что в начале апреля начал работу Единый государственный веб-портал электронных услуг «Дія». Сейчас на нем уже доступно 27 публичных услуг онлайн.

«Сегодня он как никогда актуален. Поскольку это возможность для украинцев решать немало своих сложных вопросов с государством полностью онлайн, не выходя из дома и, что очень важно, не нарушая условий карантина», – подчеркнул Владимир Зеленский.

president.gov.ua

Теги: Владимир Зеленский,Дія
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео