Особливості політики уряду Шмигаля в умовах карантину

Особливості політики уряду Шмигаля в умовах карантину
23157 ПЕРЕГЛЯДІВ

Хто такий Денис Шмигаль? І чому саме його призначили прем’єр-міністром у цей важкий для країни час?

Дениса Шмигаля 4 лютого 2020 року було призначено віцепрем’єр-міністром розвитку громад і територій, а вже через місяць – 4 березня прем’єр-міністром України. До цього з 2 серпня він працював головою Івано-Франківської обладміністрації.

Шмигаль відпрацював на посаді 6 місяців. Його роботу за 100 днів на посаді очільника області можна охарактеризувати так:

 • в області відремонтували 540 кілометрів доріг;
 • триває відновлення мостів. Майже тисяча з них перебуває у незадовільному стані;
 • регіон отримав 5 нових авто швидкої допомоги;
 • планується ремонт дитячих садків і шкіл, кошти на які візьмуть з Держфонду регіонального розвитку;
 • придбано 94 квартири для учасників АТО/ООС;
 • триває реконструкція аеропорту в Івано-Франківську, яку планують завершити за 2,5 роки;
 • запроваджено тотальний електронний облік деревини, від чіпування до аукціонів.

На посаді віце прем'єра та міністра розвитку громад і територій Шмигаль пропрацював рівно місяць. Тому говорити про серйозні результати його роботи – важко.

Чиновник додав, що в Кабміні приділяв увагу трьом основним напрямкам роботи:

 • завершенню децентралізації;
 • реформі ЖКГ;
 • реформуванню будівельної сфери.

Приступивши до виконання своїх повноважень, він заявив, що немає часу вирішувати "хто винен, а треба вирішувати, що робити".

Політичний експерт Дмитро Васильєв підкреслив, що раніше Денис Шмигаль зарекомендував себе системним політиком, який швидко вникає в ситуацію.

«У нього непоганий досвід роботи на місцевому рівні, коли він був губернатором. Шмигаль якраз та людина, яка добре освоює інформацію і пускає її в дію. Він практик. З огляду на те, що він має економічну освіту та досвід керівництва енергетичною компанією, він досить непоганий кандидат на пост прем'єра», - прокоментував Дмитро Васильєв.

Політик назвав головні виклики та плани роботи уряду:

 • переглянути бюджет на 2020 рік – виплати та пенсії;
 • видатки на посадовців повині зменшити;
 • заборгованість шахтарям;
 • агроза коронавірусу: медичне забезпечення для виявлення та лікування, має бути комплексна програма на випадок поширення вірусу/ підвищення рівня інформування українців;
 • посилити економічний блок: зростання промисловості, аграрного сектору;
 • реформа децентралізації;
 • програма "велике будівництво" – зіштовхнути економіку з мертвої точки, попередити бюджетну кризу;
 • доступні кредити для малого і середнього бізнесу, іпотечні кредити для населення;
 • стратегія та перспективи економічного розвитку на майбутні роки;
 • створення інвестиційного клімату.

Найважливішим Шмигаль назвав зміцнення національної безпеки та оборони, завершення війни на Донбасі та повернення анексованого Криму.

І найголовніше, він почав виконувати свої обіцянки. Адже бюджет було переглянуто і скоротили саме видатки на посадовців. Тепер вони отримуватимуть не більше, ніж 10 мінімальних зарплат (а це не 200 і 300 тисяч гривень на місяць, а лише 44). Крім того, прем’єр продовжує програму великого будівництва доріг.

Під час карантину дії Шмигаля є точними та виваженими. Для того він визначив три невідкладні кроки для поліпшення промисловому сектору - комунікація з промисловцями, лобізм на світових ринках та створення відповідних умов у податковій сфері. Тому ми маємо віру, що вийдемо з карантину з нормальними показниками економіки та росту.

Теги: Денис Шмигаль,Карантин,Кабмін
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео