Що приніс Україні рік президенства Зеленського

Що приніс Україні рік президенства Зеленського
30780 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ухвалено низку обіцяних законопроєктів: про імпічмент президента, про ринок землі, про скасування депутатської недоторканності. Парламент повернув відповідальність за незаконне збагачення і ухвалив новий виборчий кодекс. І це цілковита перемога, адже, наприклад, ринок землі Україна не могла відкрити ще з початку Незалежності.  Така заборона на продаж землі діяла, крім нашої країни: в ДР Конго, Венесуелі, Кубі, Таджикистані, Північній Кореї, Білорусі. 

Політолог Валентин Гладких: «Однією з обіцянок було, що першим законопроєктом, який Зеленський внесе до Ради, буде законопроєкт про народовладдя. Цього не сталося. Але зате йому вдалося ухвалити закон про імпічмент президента. Була обіцянка ввести ринок землі — вони проголосували і виконали свою обіцянку. Закон про так звану депутатську недоторканність — якщо повернутися в правове русло, правильніше говорити про спрощення процедури притягнення депутата до кримінальної відповідальності. Але зараз правоохоронним органам значно легше здійснювати проти депутата цілу низку процесуальних дій».

Також Володимир Зеленський зазначив, що зараз Верховна Рада наймолодша за віком і вона ментально інша. Народні депутати монобільшості різні, проте є результат — 180 ухвалених законів за 8 місяців. Крім того, очільник країни переконаний, що склад Кабінету Міністрів України буде змінюватися, поки не стане ідеальним. І ми побачили, як уряд не дуже ефективного Гончарука пішов у відставку і майже відразу призначено новий.

«Хтось скаже: уряд - це уряд, ним керує прем'єр-міністр. Але я впевнений, що президент має за цим стежити. Якщо якийсь міністр завалив роботу і не може виконувати свої обов'язки, я як президент буду впливати, буду робити все, щоб того чи іншого міністра міняли на іншого. І будемо ми це робити до того моменту, поки не зробимо ідеальний уряд», - зазначив голова держави.

Крім того, нові зміни до бюджету суттєво обмежили зарплати вищого керівництва. Тепер це не 200 і 300 тисяч на місяць, а лише 47.

Розблоковано мирний процес на Донбасі. Відбулося три обміни полоненими, після понад трьох років паузи відновилися переговори в "нормандському форматі", почалося розведення військ.

«Відбулося вже три обміни - це дуже конкретні результати. Були зроблені кроки в гуманітарному плані - побудований міст в Станиці Луганській. Зараз ці процеси на паузі через карантинні обмеження, але навіть коли не може бути очних зустрічей ТКГ, відбуваються постійні відеоконференції, переговори тривають. Те, що за рік президентства Зеленського взагалі сталася зустріч в «нормандському форматі», - саме по собі досить успішний факт», - прокоментувала депутатка від «Слуги народу» Євгенія Кравчук.

У країні почалися процеси, пов'язані з демонополізацією: анбандлінг НАК «Нафтогаз», виведення з монопольного стану «Укрспирту», колосальної діри, яка з'їдала надходження. Активно стимулювався розвиток малого бізнесу, був явний ухил на те, щоб відмовитися від масової підтримки великого бізнесу і перейти на стимулювання середнього та малого. Пом'якшення монетарної політики. За часів Зеленського облікова ставка почала активно знижуватися, наразі вона доведена до 11% кредитування

За рік Зеленського довіра до його політики і на світовому ринку, і всередині країни різко зросла. За Петра Порошенка за два тижні до кінця його перебування на Банковій Мінфін розміщував боргові розписки майже під 10% річних на зовнішньому ринку. Останнє розміщення, яке робила Україна, трохи вище, ніж 4% річних.

За 5 років каденції Зеленський планує побудувати всі головні дороги, які з'єднають великі міста в Україні. В планах також створити державну авіакомпанію, змінити підхід до реалізації медичної реформи.

Тому ми бачимо зміни на краще і віримо у щасливе майбутнє України.

Теги: імпічмент президента,Володимир Зеленський,Народні депутати,президент
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео