Не скромні статки Львівського ДФС-ника Скоромного! Чому НАБУ не бачить що заступник начальника ДФС із протидії митним правопорушенням живе точно не на заробітну плату

Не скромні статки Львівського ДФС-ника Скоромного! Чому НАБУ не бачить що заступник начальника ДФС із протидії митним правопорушенням живе точно не на заробітну плату
45381 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ярослав Скоромний у своєму доволі молодому віці має вже напрочуд достойну посаду, адже 1 листопада 2017 року був призначений на посаду заступника начальника Львівської митниці ДФС – начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії. Не кожному так щастить у 27 років. Та дива у цьому немає, особливо, якщо твій батько один з найбагатших людей Вінниці. 

Ігор Скоромний (батько цього не скромного ДФС-ника) згідно з декларації має величезні статки, які не зовсім непропорційні його доходам. Сума грошових активів декларанта і родини більше, ніж у 10 разів вища за суму всіх доходів. Доходи від тендерів, які вигравала компанії, в яких Ігор Олександрович є бенефіціаром за 2019 рік – 107 млн гривень. Якщо взяти всі виграші в тендерах з 2008 року, то сума дійсно вражатиме – майже 298 млн. Але родина заробила лише скромні 312 тисяч гривень. Також він не вважав за потрібне внести в декларацію вартість гідроцикла Sea-Doo RXT-X (може тому, що його вартість 13 тисяч доларів) і Toyota Highlander 2011 року, ціна якої зараз від 25 до 45 тисяч доларів. Хоча може й ні, адже у декларації прописана вартість у 2 млн гривень Range Rover 2014 року. Родина багатіїв точно не довіряє банкам, адже усі гроші тримають лише у готівковій формі: 760 тисяч доларів, 5,3 млн гривень і 320 тисяч євро.

Справжня магія продовжується, коли ми бачимо в декларації Ярослава Скоромного заробітну плату в 195 тис гривень, а в дружини взагалі – 73. Тобто за рік вони заробили разом лише 268 тис гривень. Проте їх готівкові активи значно збільшилися за рік: 590 тисяч гривень родина митника «положила під подушку». Крім того, побільшали і активи в банку: дружина пана Скоромного поклала на рахунок ще 660 тисяч гривень. 

До того ж Ярослав Ігорович задекларував 2 гектара землі в селі Шендерів Вінницької області. Ця ділянка належить його дружині Руслані Скоромній. Власного житла немає, проживає у квартирі матері. З рухомого майна син депутата має Audi Q7 2012 року випуску (середня ціна якого на ринку 25 тисяч доларів або 650 тисяч гривень) та BMW X6 2012 року випуску (вартість на момент набуття права власності 725 тисяч гривень).

Як вам такі «доходи» наших молодих чиновників? 

Чи не пора їх слідом за колегами Нефьодовим і Верлановим відправити у «відпустку»?! Хіба не «наслужили» вже собі на…  

Про схематози Заступника начальника Львівської митниці ДФС – начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Скоромного Ярослава Ігоровича – вже у наступній публікації…

Стає гаряче!!! 

Далі буде… 

 

Теги: ДФС ,Ігор Скоромний,Ярослав Скоромний
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео