Верланова і Нефьодова – звільнено! Як вплинули на це журналісти, зокрема наша редакція! Нові та забуті прізвища корупціонерів які надіються уникнути покарання!

Верланова і Нефьодова – звільнено! Як вплинули на це журналісти, зокрема наша редакція! Нові та забуті прізвища корупціонерів які надіються уникнути покарання!
63068 ПЕРЕГЛЯДІВ

Буквально вчора, 24 квітня ближче вечора  Уряд звільнив голову Державної податкової служби Сергія Верланова та голову Митної служби Максима Нефьодова. Також були звільнені заступники Нефьодова - Роберт Зелді, Денис Шендрик та Сергій Пєтухов. Та й це ще не все, адже на цьому ж засіданні Кабмін звільнив заступника голови ДПС - Дмитра Венцковського.

Значна увага у цих звільненнях прикута до екс-міністра фінансів Ігоря Уманського, адже саме його відзначають як головного ініціатора цього давно потрібного на благо держави «перевороту». Та попри повагу до персони Уманського аж ніяк не слід применшувати заслуги багатьох українських ЗМІ, що проводили журналістські розслідування для виявлення схематозів Верланова та Нефьодова. Всі давно знають, що «чудодійне перо» працівників медіа має надзвичайно потужний вплив на суспільно-політичне життя в Україні. Крім того, ЗМІ ще задовго до Уманського розкрили практично всі злочинні схеми як Верланова, так і Нефьодова.

Екс-голова Державної податкової служби України Сергій Верланов

Ми в свою чергу виражаємо слова подяки всім виданням, які як і ми день у день працювали над тим, щоб припинити свавілля цих високопасадовців. Разом ми справились – це найголовніше, Україна отримала шанс перезавантажити митну та податкову служби. Тепер найголовніше, щоб ці структури очолили достойні люди, а ми всі разом в свою чергу – надалі пильно спостерігатимемо та жорстко реагуватимемо на будь-які прояви злочинів. Та дуже хочеться, що їх краще не було!

Екс-керівник митниці Максим Нефьодов

Щодо нашої редакції, то ми протягом багатьох місяців вели журналістське розслідування та стабільно публікували викриті нами злочинні схематози цих високопосадовців. Також знаємо, що наше найвище державне керівництво та правоохоронні органи всі зібрані нами дані брали за основу яка по суті розкрила цих корупціонерів і в подальшому призвела до їхніх звільнень. 

Нижче ми наведемо перелік частини опублікованих нами статей, які гуртуються на основі виявлених фактів злочинів під час тривалого журналістського розслідування.   

Але найперше потрібно підкреслити, що дані особи не повинні «віддутись» лише звільненням. Їхнє зверження з «тронів» має бути лише першим етапом великого циклу, який повинен  закінчитись довгоочікуваними, оголошеними Президентом посадками. Впевнені, що Володимир Олександрович всю цю ситуацію візьме під особистий контроль, відповідно – за вчинені злодіяння винні особи повинні понести покарання згідно чинного Законодавства.

Також слід підкреслити те, про що ми неодноразово наголошували у своїх публікаціях – за Верлановим стоїть «вічний обнальщик» Василь Васильович Костюк. Дана персона добре почувається практично за всіх Президентів – та надіємось Володимир Зеленський стане його «вироком». Костюк дуже швидко знаходить спільну мову із всіма керівниками митних та податкових служб, не виключенням стали Верланов та Нефьодов. Тому якщо випустити його із уваги – то Україну, скоріш за все, чекатимуть нові корупційні дуети або тріо. Нагадаємо, що Василь Костюк – це  «король» конвертаційних центрів, людина яка «шедеврально-непомітно» для правоохоронців вже десятиліття відмиває колосальні суми «брудних» коштів. Також він активно задіяний у схематозах із незаконним ПДВ, тому – правоохоронцям не слід гаяти час…

Крім того, вже сьогодні просимо звернути увагу Президента та правоохоронців на справу нещодавно затриманого за хабар у 50 тис. доларів керівника слідчого управління фінансових розслідувань податкової міліції  ДФС Київської області - Чепеля Олександра Васильовича. Адже у громадськості є великі побоювання, що ця особа уникне відповідного, заслуженого покарання.

Також, нещодавно у наше поле зору потрапив ну дуже не скромний заступник начальника Львівської митниці ДФС – начальник управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії – Ярослав Ігорович Скоромний. Аналізуючи його декларації ми виявили колосальну невідповідність між отриманими доходами та його видатками. Відповідно проводимо журналістське розслідування, в ході якого ми натопили на цілий ряд порушень Закону України та незаконного збагачення шляхом використання своєї високої посади. Вважаємо, що НАБУ не повинно випустити цю особистість із поля зору, адже прибравши тільки Верланова та Нефьодова – ситуація докорінно не зміниться! Місцеві «царьки» не повинні залишитись без покарань.

Перелік частини публікацій із циклу журналістських розслідувань нашої редакції:

  1. Президенту на замітку: у квітні-травні Василь Костюк із Сергієм Верлановим підкупивши суддів «відіжмуть» в держави 1 мільярд! І це лише «крапля в океані»…
  2. «Конвертация имени Верланова». Часть 2: «Режим Бога» от Верланова - разоблачена причастность к преступным схемам «короля» контрабанды Василия Костюка и экс-министер финансов - Оксану Маркарову
  3. «Конвертація імені Верланова». Частина 3: «Конверт Стрелковский – прихований особистий кейс Верланова».
  4. «Театр абсурду імені Лероса»: Голова ДПС Верланов із «королем конвертів» Костюком насхемили на чималий тюремний строк, але Єрмака туди прив’язати – це смішно. Документи Лероса написані по журналістських статтях!
  5. «Король умер – да здравствует король». Для чого Нефьодов створив «галицьке королівство» і «коронував» Цабака
  6. “За що боролись-на те й напоролись”: митниця імені Нефьодова на чолі із Цабаком грає на “контрабасі” за старими схемами. Де зміни і чи взагалі вони можливі…
  7. «Країна мрій…для злочинців: нещодавно затриманий за хабар у 50 тис. доларів ДФС-ник Олександр Чепель отримає підвищення?!» - Як Ви, пане Президенте - на це дивитесь?!...
  8. Не скромні статки Львівського ДФС-ника Скоромного! Чому НАБУ не бачить що заступник начальника ДФС із протидії митним правопорушенням живе точно не на заробітну плату
Теги: Сергій Верланов,Максим Нефьодов,Роберт Зелді,Денис Шендрик,Сергій Пєтухов,Ігор Уманський,ДФС ,Ярослав Ігорович Скоромний
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео