Сергій Кривонос: «Територіальна оборона – це захист наших домівок, батьків, дружин, дітей. Тільки в наших руках доля Батьківщини»

Сергій Кривонос: «Територіальна оборона – це захист наших домівок, батьків, дружин, дітей. Тільки в наших руках доля Батьківщини»
43422 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже не перший рік в Україні триває війна з московським окупантом, який прийшов до нас спочатку у вигляді «зелених чоловічків», а потім «перекваліфікувався» в так званих ополченців. В наші домівки прийшов підступний ворог, який століттями прикривався ім’ям нашого «брата». Цей «Іуда» прийшов вбивати наших батьків, дружин, дітей та ми змогли дати відсіч, ми довели що в нашого народу є велика нескорена душа.

Та відсіч силами героїв на фронті, нажаль – не гарантує безпеку наших рідних та близьких у домівках, які знаходяться за сотні кілометрів від лінії запеклих боїв. «Московія» вже не раз доводила нам українцям і цілому світові, що її сутність – це вбивства, терор, знищення цілих народів. Ми добре знаємо, що безліч їх з'єднань і частин всілякого спецназу переважно не для того, щоб атакувати нашу оборону і штурмувати фортифікаційні споруди… А для того, щоб взяти нас зненацька тут, у своїх теплих і затишних домівках – домівках де наші діти, дружини і батьки. Знаючи підлість цього ворога в будь-який момент потрібно очікувати «їх тут нєт» - на наших порогах із зброєю в руках та готовим зашморгом для наших дітей… Багато тисяч… А ще десятки тисяч прибічників рускава міра - мрійники про кацапські зарплати і пенсії будуть їм активно допомагати зі зброєю, вибухівкою та отрутою в руках…

То що ж нас може врятувати?! Що не дозволить скривдити дітей для яких століттями підготовлені зашморги поневолення та знищення?!  

Якщо Ви вважаєте, що це зроблять поліція, СБУ, підрозділи спецназу – просніться, не тіште себе ілюзіями!!! 

Врятувати нас - можемо лише ми самі і ніхто інший!!! Захистити наші домівки зможуть  лише резервісти, а це - ти сам і твої сусіди. Якщо вас негайно мобілізують, то ви зі зброєю в руках одразу  захистите своїх батьків, дружин та дітей. 

Ось для чого нам потрібна ТЕРИТОРІАЛЬНА ОБОРОНА (ТрО)!!!  

Чому тобі потрібна територіальна оборона? — Національні Дружини

Територіальна оборона потрібна не начальнику Генерального штабу, а тобі і нам усім!!! 

В сучасній війні, зокрема "гібридній", нам потрібно жити і забезпечувати життя нашим родинам. Відповідно ТрО – це : 

  • відсутність вибухів поруч з нами: в супермаркетах, на автобусних зупинках, в метро, в школах, в наших будинках;
  • забезпечення від  підриву сховищ хімічних речовин на сусідніх підприємствах, убезпечення від атак на склади стратегічного озброєння; 
  • відносно чиста вода з кранів, і безперебійна робота водоочисних споруд; 
  • стабільне забезпечення електрикою, адже ніхто не зруйнував сусідню електростанцію або високовольтну лінію електропередач; 
  • безперебійне транспортне сполучення, не знищені мости, колії, морські та річкові переправи; 
  • безпека наших родин від кримінальників, які втекли з зони бойових дій туди, де ще нема боїв; 
  • безпека будівель місцевої влади, куди під прикриттям скажених пенсіонерок і «ополченців» надіється прийти «Іуда», «старший брат» для того щоб роздати місцевим поліцейським колорадські стрічки і проголосити результати «успішного» псевдо референдуму про приєднання до московії
  • це життя наших батьків, дружин та дітей!!!

Територіальна оборона потрібна нашим військам, якщо у важких боях прийдеться відступати! Потрібно буде стримувати просування ворога, а для цього ми маємо бути умілими і злагодженими бойовими підрозділами, ми повинні зуміти прикрити всі фланги і тили… адже дальше…а дальше наші домівки, наші сім’ї яких ми захищатимемо до останнього подиху!!! 

Ми не маємо кидатися на ворожі танкові колони з автоматом і не сидіти під зосередженим вогнем артилерії в окопах, а мінувати дороги, влаштовувати засідки, знищувати колони з постачанням, відстрілювати їхніх порушників військової дисципліни, які втратили пильність, знищувати їхніх офіцерів. Обов'язково першочергово - знищувати місцевих зрадників. 

Та проблема в тому, якщо тебе просто мобілізують, то захистити ти навряд кого зможеш… Тому що захищати свої міста і селища тут від ворожої спецури і колаборантів набагато складніше, ніж відбити наступ противника із завчасно обладнаного за всіма правилами опорного пункту. Наша перемога у тотальній війні – це коли поряд з регулярним військом будуть сотні тисяч озброєних і навчених резервістів, готових прийняти бій будь-де, будь-коли і негайно. Котрі найперше винищать колаборантів і сепаратистів, далі зруйнують тили і комунікації ворога, без великих битв щоденними нападами винищать весь його особовий склад.

Рівень підготовки бійця ТрО має бути не нижчим, ніж у воєна на передовій, а навички ще  більш різнобічними. Підрозділ з самого початку має бути краще злагодженим. Для цього потрібно багато спільно тренуватися. Але це залежить від кожного з нас!!! 

Слава Україні! – Героям Слава!!!

Теги: Сергій Кривонос,Територіальна оборона
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео