Чому «Преступности.НЕТ» — прислуга кримінального авторитета «Мультика» влаштували керівникові СБУ Миколаївщини Віталію Герсаку «чорну» піар-кампанію?!…

Чому «Преступности.НЕТ» — прислуга кримінального авторитета «Мультика» влаштували керівникові СБУ Миколаївщини Віталію Герсаку «чорну» піар-кампанію?!…
134423 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно, 22 квітня інтернет видання «Преступности.НЕТ» (головний редактор Анатолій Чубаченко) уже традиційно запустило чергову порцію критики щодо Керівника СБУ Миколаївської області Віталія Герсака.

Мова йде про статтю ««Герсак решил провести пиар-акцию»: задержание полицейских, о котором рапортовало СБУ, оказалось фейком — офицеры до сих пор даже не имеют процессуального статуса». Дане видання практично влаштувало цілу піар-кампанію яка націлена на знищення репутації Герсака. Чому і по чиєму замовленню вони працюють вже давно відомо і неодноразово ця тема висвітлювалась у ЗМІ. Адже не секрет, що за всіма цими публікаціями стоїть ніхто інший як кримінальний авторитет Михайло Титов він же «Мультик». І цьому є цілком раціональне обґрунтування, адже загальновідомим є той факт, що Герсак від початку служби на Миколаївщині чітко, крок за кроком знищує всі схематози цього криміналітета. За сім місяців УСБУ Миколаївської області виявило і знешкодило практично всі злочинні напрямки діяльності Титова: вимагання грошей у бізнесменів, торгівля наркотиками та фальсифікатом спиртних напоїв, махінації із видобутком корисних копалин, виробництво та контрабанда палива, рейдерство підприємств, та ще цілий ряд незаконних оборудок.

Крім того, у знищенні Віталія Герсака зацікавлений і сам співвласник видання «Преступности.НЕТ» — Дмитрієв Дмитро Феліксович, який також пересікається бізнес інтересами із Михайлом Титовим. Також є інформація, що місцеве СБУ вкрай зацікавлене у розслідуванні махінацій у великих об’ємах в комунальному підприємстві «Фармація» (Код ЄДРПОУ 25380558), керівником якого є  Редькіна Євгенія Анатоліївна – возлюблена Дмитрієва.  (про це нещодавно публікували цілий ряд ЗМІ.

Скріншот: сайт chernomorsk-info.net.ua

Співвласник «Преступности.НЕТ» вкрай занепокоєний, що його незаконні довгорічні схематози, а також сумнівна репутація вже в найближчий час можуть стати відомі широкому загалу. Його і «Мультика» об’єднує одна мета – усунути Віталія Герсака з регіону, саме тому ними й запущена ціла «чорна» медіа-кампанія, до речі на яку вже звертали увагу українські ЗМІ

Скріншот: сайт 5minutes.biz.ua

Та повернемось до статті за 22 квітня: ««Герсак решил провести пиар-акцию»: задержание полицейских, о котором рапортовало СБУ, оказалось фейком — офицеры до сих пор даже не имеют процессуального статуса». Дана публікація чітко й безперечно є явним підтвердженням заказної дискредитації Глави СБУ Миколаївщини Віталія Герсака. Адже «Преступности.НЕТ» чи не єдині новину про затримання на хабарі у 30тис.грн двох поліцейських працівниками ГБР та СБУ подали як дискредитацію Герсака. І це при тому, що цілий ряд, як місцевих, так і загальноукраїнських ЗМІ висвітлювали це як звичайну кримінальну хроніку. Крім того, жодне видання навіть не згадувало Герсака, це зробив лише сайт Дмитрієва-Чубаченка. Тоді про яку «піар-акцію» можна говорити?! – це безглуздо і смішно. «Преступности.НЕТ» банально спробували зробити «сенсацію» де нею взагалі «не пахне». Що дальше?! – напевне писатимуть: «як Герсак з метою пропіаритись сходив у вбиральню…». Але ні, цього не буде, адже Віталій Анатолійович невпинно продовжує знищувати злочинність в регіоні, а тому тем для безглуздих статей в них ще буде вдосталь. Та тільки от хто в цю єресь вірить – точно вже ніхто. Їхня писанина просто і прямолінійно знищує вже й до того вкрай сумнівну репутацію видання «Преступности.НЕТ».

Також варто відзначити цікавий і кричущий для читачів факт:  на даному сайті немає жодних новин про злочинні діяння кримінального авторитета Михайла Титова. Чому так?!… Вся Україна пише про нього як злочинця, а  «Преступности.НЕТ» — висвітлюють його лише як:  бізнесмен, авторитетний бізнесмен або максимум — це описування кримінальних справ де «несправедливо» звинувачують Титова. Чому так???!!! Невже сайт пропагує якісь дискримінаційні цінності лише по відношенню до правоохоронців?! Цілій Україні давно стало зрозумілим чому сайт має саме таку назву «Преступности.НЕТ» — бо там просто про злочинців не пишуть!!! В них на сайті – преступности – НЕТ, від фрази – Титов не злочинець!!!

Крім того, потрібно підкреслити неоспоримий факт: Віталій Герсак за час перебування на службі в УСБУ Миколаївської області розкрив колосальну кількість злочинів про що «Преступности.НЕТ» спокійно мовчать. Їхня діяльність спрямована виключно на дискредитацію цього СБУ-шника, та хто мав змогу читати ці матеріали розуміють наскільки там все безглуздо описується – рівноцінно як і у статті за 22 квітня.

Та будемо відверті, народ на сьогоднішній день давно наївся таких нісенітниць і вже дуже добре розрізняє де фейк і заказуха, а де правда і факти. Тому скільки б вони не старались писати безглузду чорнуху проти Керівника СБУ Миколаївщини Віталія Герсака – це ніяк не змінить реальності, а вона на яву: в області за час його служби знищено колосальну кількість схематозів, посаджено не мало злочинців, регіон повертається до нормального і спокійного життя.

Тому робімо висновки і знаймо завдяки кому насправді преступності немає!!!

Теги: СБУ Миколаїв,Преступности.НЕТ,Мультик,Віталій Герсак,Дмитрієв Дмитро Феліксович
Автор: graniinfo

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео