Петро Котін доводить українців до зубожіння, а сам хоче зарплату понад 1,6 млн гривень на місяць

Петро Котін доводить українців до зубожіння, а сам хоче зарплату понад 1,6 млн гривень на місяць
205150 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно українська журналістка, а зараз депутатка від «Слуги народу» Ольга Василевська-Смаглюк написала на своїй сторінці у Фейсбук: «Мені подобається, як у владу приходять люди. Нічого видатного не зробили, а насамперед вибивають собі шалену зарплату. Ось новий голова «Енергоатому» Петро Котін на Кабміні поставив питання про підвищення собі зарплати до 1 млн 600 тис. грн на місяць».

Нагадаємо, 29 березня цього року Прем'єр-міністр України підписав розпорядження про призначення Котіна тимчасовим виконувачем обов'язків президента «Енергоатому», а 31 березня Кабмін його призначив. До цього Петро Борисович був генеральним директором ВП «Запорізька АЕС», а у структурах «Енегроатому» загалом працює близько тридцяти років, тому має добре знати всі проблеми зсередини. Проте ще жодних результатів роботи не показав.

При цьому «Енергоатом» зараз активно вводить в резерв свої енергоблоки. Після №2 енергоблоку Запорізької АЕС на «відпочинок» піде №3 Рівненської АЕС потужністю 1000 МВт.

«З урахуванням наданих НЕК «Укренерго» даних про прогнозне збільшення балансових обмежень потужності АЕС в кінці квітня, з метою зменшення негативних наслідків на обладнання енергоблоків АЕС від роботи на зниженій потужності, планується додатково вивести в резерв енергоблок №3 РАЕС (1000 МВт) після планового завершення ремонту та підключення до мережі ТГ-3 енергоблоку РАЕС-2. Таким чином, протягом двох наступних місяців на АЕС України у вимушеному простої будуть знаходитися 2 енергоблоки сумарною потужністю 2000 МВт», — повідомляє прес-служба «Енергоатому».

У компанії пояснили, у зв'язку з балансовими обмеженнями в енергосистемі енергоблоки АЕС вимушено працюють на зниженій потужності з 21 лютого. Зокрема, резерв потужності АЕС у період 19-20 квітня досягав 2150 МВт. При цьому на зниженій потужності працювали 8 з 11 працюючих енергоблоків, що призводить до ряду негативних наслідків. Таким чином, повна зупинка двох блоків дозволить іншим працювати на близькому до номінального рівні потужності.

Такі дії були керовані «Укренерго» через загальне падіння споживання електроенергії через свята і карантин на тлі збільшення виробництва електроенергії вітрових і сонячних електростанцій більш ніж в 2 рази. Здається, що хтось прикриваючись добрими «екологічними» намірами, хоче довести «Енергоатом» до банкрутства, а потім вигідно його купити.

«Диявол», як завжди, криється в деталях. Тому що атомна енергія коштує всього 567 грн за МВт / год. У той час, як теплова і «зелена» - 1300 грн і 4280 грн за МВт / год, відповідно. Проте ми чомусь купуємо «дорогу» електроенергію. Кому це вигідно?! - Рінату Ахметову. Він та його компанія ДТЕК контролює 63% теплової і 25% «зеленої» енергії в Україні. Тому є найбільший гравцем нашого ринку.

Через карантин 6 квітня компанія ДТЕК зупинили 4 блоки Бурштинської ТЕС, які працювали на Угорщину. Звичайно, на угорський ринок працювати менш вигідно, ніж збагачуватися на українському народові, а піти в угорський уряд і там домовитися дуже важко. Проте станції, які працювали на Україну, не зменшують свої потужності. Чому так? В Угорщині, де середня зарплата становить близько 1200 євро, електроенергія коштує 10,32 Євро/МВт.год. В той же час українцям Ахметов продає електроенергію в 4 рази дорожче – 40,79 Євро/МВт.год.

І тут наш «Енергоатом» на чолі із Котіним зменшує свої потужності, щоб дати можливість компанії Ахметова продати дорогу електроенергію. Ахметову – вигідно, українцям – ні! А тепер риторичне запитання: «А Петро Котін на кого працює?!»...

Теги: Петро Котін,Енергоатом
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео