Незаконне будівництво «на кістках»: Житловий комплекс «Едельдорф» будують на кладовищі

Незаконне будівництво «на кістках»: Житловий комплекс «Едельдорф» будують на кладовищі
207450 ПЕРЕГЛЯДІВ

ЖК «Едельдорф», що у Печерському районі столиці, стоїть «на кістках». Кияни скаржаться, житловий комплекс будують на кладовищі. Громадські активісти, намагаючись вирішити проблему, нарвалися на агресію. Порушення будівельних норм, санітарної зони та моральних правил – і все безкарно. 

Сергій Іванов, представник громадської організації «Традиція і порядок» бореться за права звичайних українців. Днями, через активну громадську позицію життя активіста поставили під загрозу, йому спочатку надавали стусанів, потім заплювали (про дистанціювання у період карантину, не кажучи вже і про сам зневажливий жест, і не йде мова). Ось так, зреагувавши на заяви киян, чоловік поставив власне життя під загрозу.

Все через скандальне будівництво ЖК «Едельдорф». Будують житловий комплекс на кістках. У 20 метрах від новобудови знаходиться кладовище. А за санітарними нормами має бути мінімум 300. До того ж, будинок розташований на зсуві, який нічим не укріплений. Сергій та ще один учасник організації Крістіан Ударов подавали запити до різних установ. Однак відповідь отримали лише від Державної архітектурно-будівельної інспекції. Ті відповіли, що був ряд перевірок, які зафіксували порушення. Однак, жодне з них не виправили!

«Ця історія реальна! Навіть якщо підійти не з боку закону, а з боку людського: забудова знаходиться на кладовищі. Тобто люди будуть будувати там квартири, зазвичай, це молоді сім’ї. Я не думаю, що хтось хотів би, аби їхні діти гралися на кладовищі», - розповідає громадський активіст Крістіан Ударов.

Аби переконатися, журналісти неодноразово навідувалися до скандально-відомого будівництва. На головному вході – невідомі чоловіки, які навіть не представляються, реагують на кореспондентів агресивно, нічого не пояснюють. Без втручання правоохороних органів не обійшлось. За перешкоджання журналіській діяльності, порушення карантинного режиму та спричинення тілесних ушкоджень на невідомих склали відповідні протоколи. Однак це не зупинило будівництво!

Скріншот: сайт ukranews.com

Навідавшись черговий раз, журналісти вирішили відзняти будівництво, що у самому розпалі, на квадрокоптер. Облітаючи територію, побачили шокуючу знахідку! Тільки уявіть, серед грунту, будматеріалів – кістки. Активісти переконані. Належали вони колись людині, яку поховали на кладовищі поруч. Тобто приховувати справді було що?!!!

«Будівництво знаходиться під кладовищем. Коли вони копали фундамент, були зсуви і кістки, скоріш всього, скотилися просто під будинок, або тут взагалі були могили, бо кладовище велике, воно вже застаре, забудовник начхав на моральні та людські норми», - обурений громадський активіст Сергій Іванов. 

Та навіть, якщо власники будівництва вирішили начхати на карантинні обмеження і далі будувати, а працівникам дозволяти ходити без масок групами, невже вони, у прямому сенсі цього слова, йдуть по головах? 

Моторошною знахідкою повинні займатися відтепер правоохоронці, а майбутні мешканці кілька разів подумати, чи хочуть, аби їхні діти у пісочниці знайшли подібні «сюрпризи».

Теги: ЖК «Едельдорф»,кладовище
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео