Злочинець-фіскал Олександр Чепель досі на свободі. А де ж обіцяні посадки?!

Злочинець-фіскал Олександр Чепель досі на свободі. А де ж обіцяні посадки?!
312328 ПЕРЕГЛЯДІВ

Таке може бути лише в Україні: голів Митної та Податкової служб звільняють через неефективність та схематози, а начальник слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області Олександр Чепель досі на свободі.

Нагадаємо, що 7 квітня детективи НАБУ спільно з ГУ внутрішньої безпеки ДФС України за процесуального керівництва САП затримали Олександра Чепеля під час отримання хабаря у розмірі 50 тис. доларів. Він був начальником слідчого управління податкової міліції в Київській області. Високопосадовець вимагав та отримав через адвоката-посередника Сергія Войтенко неправомірну вигоду від засновника приватної компанії за ухвалення рішення у кримінальному впровадженні в якому той фігурував. Обох: і адвоката-посередника, і податківця було взято «на гарячому» при  передачі їм хабаря.

Подробиці цієї справи ну дуже цікаві: Чепель уповноважив адвоката Войтенка на переговори із засновником Столичної ювелірної фабрики про розмір неправомірної вигоди і передачу грошей через нього. Зокрема, посадовець ДФС і посередник у приміщенні Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого монастиря повідомили представнику фабрики про можливі негативні наслідки для фірми у вигляді проведення нових обшуків на їх об’єктах. У цьому ж монастирі вони повідомили засновника фабрики про необхідність сплатити 4 млн грн податкових платежів до бюджету та надати Чепелю через Войтенка неправомірну вигоду в сумі 1,5 млн грн.

Пізніше у службовому кабінеті Головного управління ДФС у Київській області Чепель повідомив, що подальші перемовини від нього буде вести адвокат і навіть пообіцяв можливість зниження розміру хабаря. Під час переговорів між Войтенком і засновником ювелірної фабрики вони дійшли згоди про зменшення суми з 60 до 50 тисяч доларів. Ці гроші представник фірми мав залишити в контейнері для паперу, який розташований у туалеті офісу адвоката, що він пізніше і зробив. Під час обшуку в офісі Войтенка детективи знайшли вказану суму грошей, банківські реквізити яких збігаються з тими, що були вручені засновнику фабрики для подальшої передачі.

І Ви мабуть думаєте, що його посадили? Тоді Ви помилилися.

Вже 9 квітня суддя Вищого антикорупційного суду Широка Катерина Юріївна звільнила його з-під варти за умови внесення застави у розмірі 252 тис. гривень. А його адвоката, Войтенка, відправлено під цілодобовий домашній арешт, про що і просив прокурор САП. Не погодившись з таким рішенням, адвокат підозрюваного подав апеляційну скаргу. Вивчивши її, 22 квітня суд залишив апеляцію без задоволення. Пізніше Апеляційна палата таки передумала і збільшила до 1,05 млн грн заставу.

судья Вищого антикорупційного суду - Широка Катерина Юріївна

«За результатами судового засідання суд частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора та визначив підозрюваному заставу у розмірі 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб у сумі 1,05 млн грн», – пише прес-служба. 

Та для цього «героя праці» ця сума точно є підйомною і він вийде на свободу. 

Ця історія повторюється, бо пан Чепель вже мав кримінальну справу і після цього його лише підвищили. Олександр Васильович був фігурантом справи за статтею «Втрата документів або інших матеріальних носіїв секретної інформації, що містять державну таємницю, а також предметів, відомості про які становлять державну таємницю особою, якій вони були довірені, якщо втрата стала результатом порушення встановленого законом по рядку поводження із зазначеними документами та іншими матеріальними носіями секретної інформації або предметами». На початку своєї кар’єри він відкрив 197 незаконних кримінальних справ протягом одного року проти бізнесменів Житомирщини з метою вимагання хабарів. Ще незрозуміло, як при такій зарплаті можна було купити майно на мільйони гривень. Магія та й годі.

Ну, а ми чекаємо на посадки!

Теги: Олександр Чепель,хабар ,ДФС,Широка Катерина Юріївна
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео