Єгор Стадний є провідником для повного розвалу системи освіти. Пане Президенте – хто керує МОН?!...

Єгор Стадний є провідником для повного розвалу системи освіти. Пане Президенте – хто керує МОН?!...
86381 ПЕРЕГЛЯДІВ

 

Недосвідчене око може сказати: та, ні. Навпаки вони реформують систему освіти. Скільки вже всього зробили. Та й між ними особливого зв’язку немає, але це неправда. І зараз ми мав це доведемо.

Почнемо з початку «доби реформаторів освіти» - останнє таке призначення відбулося 25 березня 2020 року: Любомира Мандзій стала тимчасово виконуючою обов'язки міністра освіти і науки. З минулого року Мандзій працювала заступником колишнього міністра освіти і науки Анни Новосад. 10 березня Новосад на посаді змінив Юрій Полюхович, якого також пов'язують з Квітом.

Ексклюзивні подробиці "СтопКору" з першої прес-конференції нового ...

Сергій Квіт до роботи міністром в уряді Арсенія Яценюка керував Києво-Могилянською академією. Після відставки продовжував впливати на Міносвіти за часів перебування Лілії Гриневич і особливо Анни Новосад, яка раніше була радником міністра Квіта.

Сергій Квіт: «Без створення ефективної держави всі жертви будуть ...

«Головною бойовою одиницею Квіта була і залишається його заступник у МОН, нинішній депутат від «Голосу» Інна Совсун: викладач «Могилянки», член Соросівської «Опори», керівник CEDOS і віце-президент Київської школи економіки. Саме вона акумулювала все грантові транші і привела до Квіта юну Анну Новосад, стипендіатку Сороса з управління міжнародними справами. А також Єгора Стадного, який нині обіймає посаду заступника міністра освіти», - зазначили журналісти.

До речі, саме Євген Стадний працював в аналітичному центрі CEDOS, де досліджував питання фінансування вищої освіти, соціально-економічного статусу викладачів та студентів до якого в той час був дотичний Квіт. А тепер дружина Стадного, Ірина Шевченко, координує фінанси в цьому центрі.

У Квіта та всієї Соровськой компанії стоїть завдання повного розвалу вищої освіти в країні, а підконтрольний йому Єгор Стадний і сьогодні є провідником для повного розвалу системи освіти. Стадний - агент Квіта в МОН. 

А як вони розвалювали систему освіти? Та дуже просто – так званими реформами.

Ще у липні 2014 був прийнятий закон, згідно з яким, було вирішено зменшити максимальну кількість годин необхідного навантаження викладачів для отримання визначеного окладу з 900 до 600 годин. Зменшення навантаження, згідно із законом, відбувається не за рахунок розширення штату, а через скорочення годин на лекції, семінарів і практичних занять.

Як вам така реформа?

Як вважаєте, чи позитивно відіб’ється на знаннях майбутніх спеціалістів. До речі, в 2020 перші такі «специ» вже отримали або отримують дипломи магістра. Мабуть, багато будуть знати.

Ще ці реформатори масово почали знімати наукові ступені з конкурентів. Не дружите з нами – ідіть, гуляйте. Так, наприклад, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти на чолі з Квітом запропонувало виключити директора Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Різуна (кита української журналістики) з членів галузевого експертної ради з його нібито «мотивованої безініціативності» в питанні боротьби з плагіатом, «нерозумінням важливості особистої відповідальності», «спробі пом'якшити обставини зняття плагіатних дисертацій». Різун подібні дії агентства Квіта назвав адміністративним тиском і запідозрив в корупції.

Нещодавно Стадний заявив, що Міністерство освіти і науки запроваджує мінімальну ціну контрактного навчання для 38-ми зі 121-ої спеціальності. Тобто, ціна контракту не може бути меншою, ніж 22 тисячі гривень. При цьому кількість державного замовлення стабільно зменшується. Тобто зараз Міністерство освіти фактично перекриває всі можливості до навчання дітям з бідних сімей. Адже це не реально буде зробити: наприклад, мати-одиначка не заплатить 22 тисячі, якщо її заробітна плата – 4700 грн. А спеціальних стипендій для малозабезпечених в Україні немає. І чому ці реформатори про це не подумали, коли проваджували зміни. Бо вони ж бо беруть приклад з Європи.

То чому ця Європа така однобічна?! 

 

Автор:Игорь Думка

Подписывайтесь на наш канал в Telegramm

Теги: Любомира Мандзій,Новосад Анна, Юрій Полюхович, реформы,освіта,Сергій Квіт
Автор: sxemycom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео