Пицца за 2 тысячи и чай за 580: Что известно о ресторане «Велюр» Николая Тищенко

Пицца за 2 тысячи и чай за 580: Что известно о ресторане «Велюр» Николая Тищенко
93821 ПЕРЕГЛЯДІВ

Ресторан «Велюр», который принадлежит народному депутату от партии «Слуга народа» Николаю Тищенко, продолжает работу вопреки карантину. Об этом говорится в расследовании «Я к Коле» журналистов программы «Bihus.info».

Что известно о ресторане «Велюр»

Ресторан «Велюр» был открыт в 2000-х годах, он находится в центре Киева, по адресу Льва Толстого, 43. В заведении представлены азиатская, европейская, тайская, украинская, французская и японская кухни. 

Ценовая категория ресторана – выше среднего. Например, в ресторане можно заказать порцию лягушачьих лапок за 479 гривен, пиццу с морепродуктами за 2190 гривен, салат с мясом краба и гренками с икрой за 1055 гривен. Винегрет там стоит 149 гривен, оливье – 199 гривен. Также здесь есть королевский краб за 1,5 тысячи долларов.

В соцсетях также опубликовали чек с ресторана «Велюр» с просто шокирующей ценой за чай — 580 грн.

Мнения посетителей касательно заведения Тищенко разделились: одни остались в восторге от кухни, другие же были недовольны обслуживанием и высокими ценами.

Вот, что пишут клиенты на сайте TripAdvisor:

«Дорого пафосно, вкусная еда, но обслуживание не очень», – пишет пользователь Al Amir.

«Единственное, что понравилось — интерьер. Все остальное ни о чем.. Неоправданно дорого и напыщенно», – счиает Юлия Салуга.

«Были здесь недавно с подругой. Пробовали равиолли с гребешками и пиццу — очень вкусно. Атмосфера в заведение уютная, ничего не напрягает. Все было хорошо», – отметила пользователь Demi_Nata.

«Радует все, кроме цен! Отличный ресторан, которому можно смело поставить пять балов из пяти, но за такие деньги в Киеве можно найти ресторан получше!», – прокомментировала Ольга Б.

«Цена качеству совсем не соответствует! Мы остались оочень не довольны и с плохим ОСАДКОМ, особенно после того, как официант, вконце, прямо в лицо говорит — «Возьмите чек. Чаевые не входят в стоимость».
Ну конечно мы ему ничего не оставили. Такого хамства мы никогда не видели… Очень далеко до высокого уровня! Не понимаю, как там можно приятно покушать и расслабиться…», – написала Кугай Ди.

Теги: Ресторан «Велюр»,«Слуга народа»,Тищенко Николай
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео