Фінансовий геноцид: Шахрайські дії "Zecredit" повинні бути покарані! Чому на людей масово вішають неіснуючі кредити? Звернення в СБУ!

Фінансовий геноцид: Шахрайські дії "Zecredit" повинні бути покарані! Чому на людей масово вішають неіснуючі кредити? Звернення в СБУ!
126749 ПЕРЕГЛЯДІВ

Нещодавно нашою редакцією було проведено розслідування вкрай сумнівних дій з явними ознаками шахрайства з боку мікрокредитної установи – Zecredit. МФО Zecredit проводить незаконні способи вибивання грошей, дуже часто навіть за неіснуючими позиками. В арсеналі цієї «компашки» цілий набір різноманітних діянь що давно цікавлять правоохоронні органи, а це як мінімум порушення таких статей КК України: ст.182 (порушення недоторканності приватного життя), ст. 189 (вимагання), ст. 190 (шахрайство), ст. 355 (примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань). До речі, вони є великими любителями підробляти юридичні документи, а це ще плюс ст. 358 КК України. 

Важливим і кричущим порушенням Закону України є те, що Zecredit – фактично на нього плює!

Найперше, пункти своїх договорів вони ставлять вище українського Законодавства. До прикладу: стаття 21 закону “Про споживче кредитування” містить прямі заборони нарахування надмірних відсотків та пені. Пеня не може бути більшою за 15% від кредиту, а загальна сума нарахувань не може бути більшою за половину кредиту. Та їхнім колекторам на це плювати, адже вони впевнені, що погрозами, шантажами виб’ють із людей потрібні їм суми – підкреслюємо: потрібні їм, а не ті що гуртуються на Українському Законодавстві. А що ж говорити про те, що левова частка людей яких вони пресують – взагалі не має і не мала відношення до  Zecredit, або навіть більше – до жодної мікрокредитної установи. А таких порушень Закону – в них чимало.      

Також Zecredit, це же ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ІНВЕСТРУМ" (Код ЄДРПОУ 42201361) – не зупиняє карантин пов'язаний із пандемією Коронавірусу. Адже із початком карантину їхній тиск на громадян у рази збільшився, а це відверті незаконні діяння що суперечать Закону України №533-ІХ від 17.03.2020 року.   

Zecredit це же ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ІНВЕСТРУМ" (Код ЄДРПОУ 42201361). Засновано дану компанію відносно недавно 07.06.2018 року, та це їм аж ніяк не помішало «перевершити братів-своїх старших» за своїм нахабством і масштабним терором громадян України. Більше того, вони одні із лідерів по вимаганню грошей за неіснуючі кредити. Також, в прямому значення слова – не перевіряють даних, чи людина якій дзвонять являється або їхнім позичальником, або має відношення до позичальника. Тобто, часто просто-напросто телефонують людям і без жодного на те факту вимагають гроші. Але найцікавішим, що їх вирізняє – це підроблення документів та надсилання людям з метою залякування. Найчастіше це - підроблені повістки виклику до суду або постанови про відкриття виконавчого провадження. Такі «документи»  крім надсилання самим наче боржкам -  часто потрапляють на місця роботи як псевдо-боржників, так і їх батьків, родичів. Увага тим кому такі листи приходили. Найперше зверніть увагу – від кого він прийшов: має бути від суду за вашим місцем прописки або проживання, а не від МФО. Дальше, має бути підпис судді, номер провадження і штрих-код. Цікаво те, що вони себе відчувають справжніми Богами, адже пишуть, що в разі погашення заборгованості вони – кредитор мають право закрити кримінальне провадження. По-перше, кредити – це не кримінальна справа(якщо це не шахрайство), а адміністративна. По-друге, хто їх наділив правом закривати судові справи?! Щодо такої повістки, то це кримінал – стаття 358 ККУ ( підроблення документів, печаток, штампів та бланків…). Також вони підробляють самі договори, роздруківки банківських квитанцій, і т.д. 

Та як ми вже говорили вони не розбираються винен чи ні – вони просто давлять. Спочатку використовують «робот», який набирає вас систематично і ознайомлює із псевдо-інфою, а потім масово дзвонять колектора.  Ось нам люди це описали так: 

Ірина: Навіть не знала що цей зоопарк існує, поки не почали дзвонити по кілька разів на день і вимагати погасити борг якого я навіть не брала.Тероризують щодня.

Сергій: У червні взяв кредит -погасив, а ось в жовтні на мій e-mail прийшов лист, що я винен 6300грн. Аккаунт заблокували. На  картку гроші мені не приходили. Та більше того – самі почали автоматично знімати гроші з моєї карти… Це повний абзац…

Іванна: Пишуть, якщо я не поверну займ (якого я не брала), то розмістять моє фото у відділках поліції і на монітори банків – як шахрайку. До речі фото прислали із копії мого паспорту… Як просто сьогодні дістати особисті дані…

І це ми подали лише кілька варіантів, де присутня суто нормативна лексика…

Наразі в нас велика кількість їхніх розмов із погрозами, смс та інших доказових матеріалів – особливо: підроблених ними документів!  Та найгірше є те, що їхні працівники (в нас це зафіксовано) у своїх розмовах зневажають Україну та українські Закони. Наш юрист спробував із одним з таких колекторів поспілкуватись по одному надісланому листі що нам надали громадяни.  В листі вказано: що людина звинувачена за статтею 190 ККУ; що до неї їдуть судові виконавці забирати майно; що вони сьогодні-завтра проведуть її арешт і.т.д. Коли юрист спитав хто їх наділив правом визнавати людину винною (презумпція невинуватості), тим більше за статтею ККУ, і чому вони не поважають Законодавство України, то відповідь була шокуюча: «я в Ж-пі мав ваші закони і …», ну всі напевне зрозуміли…  

От такі то кредитори, крім того, що вимагають в людей сплатити неіснуючі кредити, погрожують розправою, та ще й виражають пряму неповагу до України та наших Законів. 

По цій компанії - Zecredit уже опрацьовано і подготовлено велику кількість матеріалів із грубими порушеннями ними Українського Законодавства. Щодня до нашої редакції надходить все нові і нові докази, які обов’язково, із людьми які просили у нас допомоги ми передамо у правоохоронні органи.   А всім тим хто також став жертвою цих компаній і не знає що робити – пишіть на електронну адресу редакції - (politica.chat@gmail.com). Разом ми все здолаємо. 

Та окремо ми в найближчий час передамо зібрані нами матеріали в СБУ, адже нехтування Законами України і плювання на них – це колосальна загроза нашій державі! 

Звернення до Глави СБУ Баканова Івана Геннадійовича: 

«Шановний Іване Геннадійовичу, просимо Вас провести розслідування щодо діяльності МФО Zecredit це же ТОВ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ІНВЕСТРУМ" (Код ЄДРПОУ 42201361). Дана компанія шахрайськими діями та погрозами вимагає сплачувати людей кредити! Часто їхніми жертвами стають особи, які ніколи не звертались за послугами у їхню компанію. Також просимо приділити увагу тому, що Zecredit масово підробляє юридичні документи, зокрема судові повістки та постанови про відкриття виконавчих проваджень. Та обов’язково зосередитись на тому, що вони свої документи ставлять вище Законодавчих норм. І звісно, те що їхні колектори прямим текстом погрожують людям та запевняють, що Закони України на них не діють. Чекаємо на Ваші рішучі дії».   

Далі буде! Не дозволимо вбивати українців разом!!! 

Теги: Zecredit,МФО ,кредитори,колектори,ІНВЕСТРУМ
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео