Юрій Васильченко – керівник Державної інспекції містобудування, або як Денис Шмигаль віддав ДІМ Рінату Ахметову! Що наступне відіжме в держави Прем’єр-міністр на користь боса-олігарха?!...

Юрій Васильченко – керівник Державної інспекції містобудування, або як Денис Шмигаль віддав ДІМ Рінату Ахметову! Що наступне відіжме в держави Прем’єр-міністр на користь боса-олігарха?!...
160221 ПЕРЕГЛЯДІВ

Як вже це все... дістало! Напевне зараз так думає чи не кожен українець. Наша держава явно зараз прощупує "дно", точніше Прем’єр-Міністр Денис Шмигаль туди хоче опустити наш народ.  Був Гончарук - не справився, прийшов Шмигаль на якого Президент покладає великі надії… Та що відбувається?! Невже все добре?! Чи добре - але тільки навпаки...

Якось цікаво все виходить останнім часом: от приміром призначили Петра Котіна в "Енергоатом" - отримали зупинку енергоблоків! Хто від цього виграє - Ахметов. Тепер призначили Юрія Васильченко керівником  Державної інспекції містобудування (ДІМ) - потрібно питати хто від цього виграє чи й так зрозуміло?! Чомусь у Шмигаля зміни йдуть в односторонньому напрямку - напрямку Ахметова. І чого б це?! "Напевне все це дивний збіг обставин"...  

Буквально вчора, 29 квітня народний депутат, голова Комітету ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко повідомив на своїй сторінці в Facebook про призначення Юрія Васильченко на посаду керівника ДІМ – Державної інспекції містобудування.

Нагадаємо, що згідно з постановою Кабінету міністрів України від 13 березня 2020 р. №219, Державна інспекція містобудування України (ДІМ) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом міністрів України через міністра розвитку громад та територій і який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду (крім надання (отримання, реєстрації), відмов у видачі чи анулювання (скасування) документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів).

Цікаво та навіть смішно, що пан Клочко у своєму пості назвав Васильченка – новим обличчям, а Дениса Шмигаля практично героєм нашого народу.

Щодо «нового обличчя»: потрібно нагадати нардепові, що новий очільник створеної структури ДІМ почав трудитись у сфері будівництва ще в далекі часи Віктора Януковича.  Він з 2010 до 2013 рр. працював у Секретаріаті Кабінету міністрів України. Займав посаду головного спеціаліста Управління політики у сфері будівництва та житлово-комунального господарства, згодом на посаді головного спеціаліста Департаменту фахової експертизи. А згодом з січня 2013 р. працює в Державній архітектурно-будівельній інспекції України. Був начальником Управління методології та контролю планових перевірок, згодом - заступником начальника Управління – начальник відділу з питань обстеження та паспортизації Управління ліцензування, обстеження та паспортизації. Тобто пан Васильченко встиг потрудитись на благо «СІМ’Ї», а згодом попрацював і на всіх решта схематозників. До речі, посада яку займав теперішній керівник ДІМу – одна із «найкозирніших» у ДАБІ, вона дозволяла йому трусити забудовників на своє «миле» корупційне бажання.

Юрій Васильченко

Невеличкий екскурс в корупційну історію ДАБІ явно дасть змогу зрозуміти хто такий Васильченко і для чого та для кого його поставили у ДІМ. Напевне більшість пам’ятають, в часи Януковича у керма ДАБІ стояв Олександр Рибак (син екс-спікера від Партії регіонів), а ДАБІ Києва очолював Сергій Кучер. Саме вони, за участю тодішнього голови управління дозвільних процедур Інспекції Олександра Сергієнка, розробили і впровадили відому кожному забудовнику схему "5 доларів за квадратний метр".  Згодом, вже за Порошенка ДАБІ очолив «славнозвісний» Олексій Кудрявцев, який з успіхом підхопив напрацювання попередників. Кудрявцев став вкрай відомий по махінаціям з видачею дозволів та ліцензій… А тут потрібно глянути: «а хто ж  працював начальником відділу ДАБІ з питань обстеження та паспортизації Управління ліцензування, обстеження та паспортизації?!» - ну звісно ж – Юрій Васильченко. Ну а тепер ще важливіше   питання: «Народ що за ідіотів реально тримають?! – чи Кудрявцев сам все провертав без теперішнього «нового обличчя», яке по факту й відповідало за ці ліцензії і дозволи?!»…

Дальше також все зрозуміло, адже всі хто цікавиться новинами про ДАБІ знають, що схематози Кучера-Кудрявцева досі процвітають. А Юрія Васильченко поставили їх продовжувати!!! До речі, керівником спочатку ДАБІ, а тепер і ДІМ – його призначили незаконно! Згідно конкурсу на пост керівника ДАБІ КМУ 11.03.2020 року призначив Васильченка із 5 позицією в рейтингу серед усіх кандидатів. Та й це ще не все, адже однією із умов конкурсу була співбесіда із кандидатами що набрали високі бали – та її не проводили; а навіщо якщо й так було зрозуміло що Васильченко переможець! Хоча нехтування умовами конкурсу – це по факту прямий плювок від Міністра в лице народу і Президента, це підтвердження того що результат – сфальсифікований! 

Щодо призначення у ДІМ – то тут взагалі повна анархія від Шмигаля!!! Адже де конкурс?! Як вибирали керівника?! – по дзвінку Ріната Ахметова?!

Тепер щодо практичного оспівування Андрієм Клочко – Дениса Шмигаля як героя для народу!!!  - «Ну якщо в нас один олігарх Рінат Ахметов – це вже цілий народ, то нардеп не помилився»!!!   

Ще в перші дні на посаді Прем’єр-міністра Денис Шмигаль більш-менш вдало маскував свою незалежність від Ріната Ахметова. Та в останні тижні, дні стало явним – на кого реально працює Шмигаль, а це точно не український народ і не Президент. Володимир Зеленський віддає всі сили, щоб держава якнайменше відчула удар кризи, бореться щоб народ мав усе необхідне під час пандемії Коронавірусу. А Денис Шмигаль в цей час бореться щоб пан Ахметов не відчув кризи і мав ще більше всього, що йому у порівнянні із народом просто непотрібне.

Що скажете: напевне якийсь «збіг обставин», що Денис Шмигаль призначив у ДАБІ і ДІМ Васильченко - людину яка має пряме відношення до Ріната Ахметова… Та ні, просто босові захотілось підімнути ще й весь будівельний сектор держави, а хто як не схематозник із десятилітнім стажем Васильченко буде втілювати цю прихоть. Юрія Васильченко із Рінатом Ахметовим поєднує спільний бізнес, от ще одна із причин його призначення.

Васильченко Юрій Миколайович є акціонером Приватного акціонерного товариства "ІНГУЛЕЦЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"(Код ЄДРПОУ 00190905) власником якого є Рінат Леонідович Ахметов. Багато хто скаже: мало хто може бути акціонером певної компанії?! – Але ні, всі хто знають Ріната Леонідовича розуміють прекрасно, що дана особа ніколи не підпустить чужих навіть на пів кроку до своїх володінь. Так що маємо – те що маємо: один ручний Прем’єр-міністр ставить таких же ручних посіпак на місця які вказує бос.

Щодо діяльності Васильченка то про нього є дуже багато пікантної інформації та враховуючи вище викладене – чи потрібно наразі ще щось додавати?! Та напевно варто зазначити одну деталь із стандартно-сумнівної декларації: сім’я Васильченко при середній заробітній платні у розмірі більше 41тис. грн вмудряється отримувати від держави ще й соціальну допомогу майже в 5тис.грн на місяць. Ну так – їм це вкрай потрібно, адже пенсіонерам й так забагато по 500-1000грн доплати до своїх 1600-3000тис…

Напевне варто б було зробити підсумок… хоча – а що тут ще не зрозуміло?!

Єдине, «потрібно привітати Ріната Леонідовича із захопленням ще однієї вкрай важливої для держави сфери – будівництво». А пану Шмигалю – «ДАКУЄ-МО» за службу НЕ-народові!!!  


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

Автор: Ірина Кот

Теги: Денис Шмигаль,Енергоатом,Петро Котін,Юрій Васильченко,Державна інспекція містобудування України,ДАБІ ,Рінат Ахметов
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео