Заступник Голови ОП Кирило Тимошенко добряче «нагрів руки» на бюджеті України. Чому він і досі за це не відповів?

Заступник Голови ОП Кирило Тимошенко добряче «нагрів руки» на бюджеті України. Чому він і досі за це не відповів?
118345 ПЕРЕГЛЯДІВ

Заступник Голови Керівника Офісу Президента України Володимира Зеленського Кирило Владленович Тимошенко великий любитель наживатись на бюджетних коштах, тобто - на наших з вами. Та попри серйозні порушення закону він чомусь і досі не поніс покарання.

У 2014 році Кирило Тимошенко відкрив компанію GoodMedia. Основними напрямками роботи компанії визначені були комерційний PR, мажоритарні і загальнопартійні передвиборні кампанії в Україні та інших країнах СНД. Зокрема, компанія працювала з Петром Порошенко, Юрієм Луценком, Володимиром Гройсманом та Міністерством інформполітики. Якраз із цією компанією і пов’язані його основні м’яко кажучи вкрай сумнівні діяння.

Забігаючи наперед, підкреслимо що напевно побоюючись, що покарання все ж може наздогнати  у ближній час – він недавно, 16.03.2020 року переписав своє ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГУДМЕДІА"( Код ЄДРПОУ 40512445) на дружину ТИМОШЕНКО АЛЬОНУ ІВАНІВНУ.

Так, у 2017-2018 роках ТОВ «Гудмедіа» отримало державні підряди на рекламу влади на 21,35 млн грн. Останнє замовлення фірмі зробив уряд якраз напередодні виборчої компанії – у грудні «Гудмедіа» по контракту з господарсько-фінансовим департаментом Секретаріату Кабміну «Гудмедіа» отримало 1,91 млн грн на шість «телевізійних творів» довжиною 30 секунд. Кожен з рекламних роликів був присвячений окремим темам, які уряд Володимира Гройсмана визначив своїми досягненнями:

  • «Децентралізація»
  • «Дороги»
  • «Пенсії» 
  • «Економіка»
  • «Агропромисловий комплекс»
  • «Медицина»

Більшість підрядів була присвячена саме досягненням уряду та розбудові України без акценту на ролі президента Петра Порошенка. Та найоголовніше, що свідчило про можливу корупцію це те, що замовлення розміщувались без відкритих торгів через Секретаріат уряду, Міністерство інформполітики та його держпідпприємство  «Центр захисту інформаційного простору України».

Наприклад, у вересні 2018 року два крупні підряди було присвячено «роз’ясненню та інформуванню населення про реформи Уряду України». 1,19 млн грн було виділено на відеоролики про «просування реформ в Україні», а 0,95 млн грн пішло на рекламу «впровадження реформ в Україні».

Примірний кошторис відеороликів на прикладі “Просування реформ” передбачає 38 200 грн на розробку ідеї, 68 500 грн режисеру, 17 500 грн оператору та інші видатки.

Все б нічого, та на думку багатьох експертів, ці послуги були штучно завищені мінімум вдвічі. Та за дивними обставинами на них ніхто й увагу не звернув. А тут, найперше грубе порушення це – Кирило Тимошенко отримував замовлення без відкритих торгів- чому?

Друге, це звісно ціни на всі послуги на тодішній час, які явно також штучно у своїх корисливих цілях були завищені.

Добре, тодішня влада на це очі заплющила або й взагалі можна припустити, що частка і їм пішла у кишеню – та чому зараз ніхто не береться всі ці дані перевірити?! Чому, певні особи мають наживатись на бюджеті і спокійно ходити по світу, в той час як інші реально шукають кошти аби купити хліб.

Звертаємось до НАБУ, ГПУ, ГБР із проханням перевірити всі вище подані дані і відповідно притягнути до відповідальності Кирила Тимошенко. І також ще раз звертаємо увагу на те, що не давно ця особа переписала фірму  ТОВ «Гудмедіа» на дружину з метою уникнення журналістських розслідувань.

Нижче додаємо весь перелік сумнівних послух наданих ТОВ «Гудмедіа» Кирила Тимошенко, і чекаємо справедливих дій від українських правоохоронних органів.

Дата підписання

Організатор

 

Сума договору

22.12.2018

Секретаріат Кабінету Міністрів України Господарсько-фінансовий департамент

Телевізійний твір «Децентралізація», «Дороги», «Пенсії», «Економіка», «Агропромисловий комплекс», «Медицина»,

• Акцентування уваги на результатах роботи Уряду України:

- сценарій вибудовано логічно від досягнень держави в цілому до успіхів окремо взятих галузей економіки. Такий підхід передає ключове повідомлення про досягнення Уряду України.

• Беззаперечна аргументація інформаційних повідомлень:

- кожне інформаційне повідомлення ролику аргументовано відповідною статистикою, фактами та динамікою позитивних змін.

1 912 000

22.12.2018

Міністерство інформаційної політики України

Послуги з виробництва відеоінформаційної продукції на тему «Роз’яснення та інформування населення про реформи Уряду України», а саме: «Реформування ринку землі в Україні».

790 020

11.12.2018

ДП «Центр захисту інформаційного простору України»

розроблення моделі інформаційного продукту графічного характеру на тему: «Популяризація процесу євроінтеграції», а саме: «Просування принципів толерантності»

36 500

11.12.2018

ДП «Центр захисту інформаційного простору України»

виробництво відеоінформаційної продукції на тему: «Популяризація процесу євроінтеграції», а саме: «Просування принципів толерантності»

578 500

11.12.2018

ДП «Центр захисту інформаційного простору України»

Відео «Дотримання та сприяння гендерній рівності», а саме: «Поглиблення розуміння гендерної рівності, а також посилення позитивного уявлення про роль жінок у суспільстві»

1 152 500

21.11.2018

ДП «Центр захисту інформаційного простору України»

Відео на тему: «Популяризація процесу євроінтеграції», а саме: «Європейська Україна»

1 182 000

07.11.2018

ДП «Центр захисту інформаційного простору України»

Відео на тему: «Зміцнення національної єдності», а саме: «Підвищення рівня поваги та уваги до себе та оточуючих»

1 200 000

17.10.2018

ДП «Центр захисту інформаційного простору України»

Відео на тему: «Роз’яснення та інформування населення про реформи Уряду України», а саме: «Мала приватизація»

1 245 000

26.09.2018

ДП «Центр захисту інформаційного простору України»

Відео на тему: «Роз’яснення та інформування населення про реформи Уряду України», а саме: «Впровадження реформ в Україні»

945 000

05.09.2018

ДП «Центр захисту інформаційного простору України»

Відео на тему: «Роз’яснення та інформування населення про реформи Уряду України», а саме: «Просування реформ в Україні»

1 185 250

21.05.2018

Секретаріат Кабінету Міністрів України Господарсько-фінансовий департамент

відеоролики до дворіччя діяльності Уряду

1 348 188

11.05.2018

Міністерство інформаційної політики України

Відео на тему: «Популяризація процесу євроінтеграції», а саме: «19 травня – День Європи»

1 187 000

07.05.2018

Міністерство інформаційної політики України

Відео на тему: «Позиціонування України в світі», а саме: «Вишиванка що, як і коли? Вишиванка як предмет інтересу для іноземної аудиторії».

985 000

23.04.2018

Міністерство інформаційної політики України

Відео на тему: «Популяризація Збройних Сил України», а саме: «Українська армія».

1 100 000

12.12.2017

Міністерство інформаційної політики України

Відео на тему «Роз’яснення та інформування щодо реформ Уряду», а саме: «Економічне зростання країни»

550 000

06.11.2017

Міністерство інформаційної політики України

Відео на тему: «Популяризація Збройних Сил України»

1 290 000

15.09.2017

Міністерство інформаційної політики України

Відео на тему «Роз’яснення та інформування щодо реформ Уряду»

1 200 000

22.08.2017

Міністерство інформаційної політики України

Відео на тему «Відзначення Дня Незалежності»

550 000

14.04.2017

ПАТ “Національна Суспільна Телерадіокомпанія України”

Послуги для створення посткардів для країн-учасниць Пісенного конкурсу Євробачення 2017

2 114 280

20.04.2017

Міністерство інформаційної політики України

Відеоролики на тему «Зупинка падіння економіки», «Початок відродження вітчизняної економіки», «Початок підняття соціальних стандартів», «Розвиток міст і сіл (успіхи децентралізації)», «Турбота про здоровя людей», «Успіхи в налагодженні комунікацій влади із суспільством»

800 000

     

21 351 238


 

Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора. 

Автор: Віктор Березенко

Теги: Кирило Владленович Тимошенко,ТОВ «Гудмедіа» ,GoodMedia
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео