Вася Поїзд знову хоче годуватися з державної годівниці

Вася Поїзд знову хоче годуватися з державної годівниці
115771 ПЕРЕГЛЯДІВ

Перед минулими вихідними у п'ятницю 24 квітня ввечері Кабінет міністрів бігцем звільнив керівників одразу двох ключових відомств країни – податкової та митниці. Крім того, Кабмін прийняв рішення призначати главу Державної податкової служби за прискореною процедурою - без проведення попереднього конкурсу. І дав на це лише один день – 27 квітня, а з 28 почалися співбесіди на «хлібне» місце. Тут і винирнув пан Василь.

Василь Поїзд – давній працівник Державної фіскальної служби. Він претендує на посаду і голови, і заступника голови ДФС, йому особливо не важить посада, головне – близькість до годівниці. 

Нагадаємо, що Поїзд став відомим у 2012 році, коли він, як начальник відділу податкової служби, керував обшуком податківцями магазину Rozetka. Інтернет-магазин тоді звинувачували у несплаті податків, але подібні обшуки були стандартною схемою тиску на бізнес з боку влади Януковича. Також він кошмарив WebMoney – сервіс перерахунку коштів, з яким тоді працювали майже всі українські фрілансери.

В 2017 році Василь Поїзд зайняв свою посаду в результаті фіктивного конкурсу та був фігурантом розслідування СБУ, проте є підстави припускати, що на посаді був залишений через лояльність та властивість ділитися «чорною касою» нагору та з силовиками. Тоді він переміг у конкурсі, для якого сам формував ситуативні завдання.

Був «касиром» Клименко-Головача, а пізніше Насірова у митному напрямку ДФС. Василь Поїзд – займав посаду керівника Департаменту протидії митним правопорушенням ДФС, а після початку реформи митниці, влітку 2019 року, був призначений в.о. голови ДФС Власовим керівником Закарпатської митниці ДФС. Там Василь Петрович був відомий тим, що збирав гроші від контрабандистів. Він курував Закарпатську митницю і навіть мав прізвисько «Вася Мало», оскільки постійно збільшував ставку. Поїзд потрапив на цю посаду завдяки Мирославу Продану і екс-генералу - податківцю Юрію Атаманюку, в чиїх інтересах він і працював.

Щомісячна «каса» Василя Поїзда коливалася від 500 до 700 тисяч доларів. Остання посада Поїзда – директор департаменту організації протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії ДФС. 20 лютого цього року він подав декларацію перед звільненням. Його декларація свідчить про те, що сума грошових активів більш ніж у 10 разів вища за суму всіх доходів декларанта і родини. Тобто сумарний дохід його родини становить 254 тисячі гривень, проте «на руках» він має 300 тисяч гривень та 130 тисяч доларів, а також володіє не дешевими авто (наприклад, Audi q7).

То чи є він гідним кандидатом на посаду головного фіскала, мабуть, питання риторичне.

Теги: Василь Поїзд,Вася Поїзд,ДФС,Вася Мало
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео