«За-МРІЯ-ний заступник керівника ОП»: Може час вже Кирилу Тимошенко відповісти за схематози із гуманітарним вантажем?!

«За-МРІЯ-ний заступник керівника ОП»:  Може час вже Кирилу Тимошенко відповісти за схематози із гуманітарним вантажем?!
181670 ПЕРЕГЛЯДІВ

Минулого тижня літак "Мрія" доставив в Україну великий медичний вантаж з Китаю. Та виявилось, що маски з цього рейсу, який може увійти в історію як рекордний за обсягом - продаються в торговельній мережі "Епіцентр". Саме ситуація із мережею Герег викликала неабиякий скандальний фон цієї доставки медичного вантажу. 

Довгий час у мережі інтернет велись вкрай загострені дебати двох сторін: одні запевняли що це маячня і такі товари вже давно на полках супермаркетів, а інші – відстоювали позицію присутності шифрованого схематозу. Та коли доказова база почала підходити все ближче до поверхності, то Заступник глави ОП в особі Кирила Тимошенко вирішив діяти на випередження. А тому, 29 квітня пан Тимошенко заявив, що "Мрія" переправляла не тільки гуманітарний вантаж, а й комерційний. 

Якщо в загальному, то ситуація довкола «Мрії» несе доволі драматичний характер і дуже сильно схожа на незапланований перш за все для Кирила Тимошенко колапс. Напевно більшість із нас бачили відео як Президент і його соратники зустрічали цей вантаж. І - так, це була безперечно велика подія якою звісно може пишатись як Гарант, так і український народ. Але у висновку – люди зрозуміли, що під цією гуманітаркою пан Тимошенко через свої сумнівні діяння банально підставив і Володимира Зеленського, і весь Офіс Президента. 

Зараз же Кирило Тимошенко вдає, що нічого не сталося і він повністю контролює ситуацію. Тільки ось проблема, що рано чи пізно за корупційні схеми на гуманітарному вантажі прийдеться відповідати. Завдяки схемі з Епіцентром удар йде по Офісу Президента і по особистому рейтингу Зеленського, а питань у підприємців набагато більше ніж у журналістів.

Теги: Мрія,Епіцентр,Офіс Президента,Кирило Тимошенко ,ОП ,Герега
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео