За три роки бюджет втратив майже 30 млрд через "сірий" ринок тютюну, - Іван Баканов

За три роки бюджет втратив майже 30 млрд через "сірий" ринок тютюну, - Іван Баканов
590748 ПЕРЕГЛЯДІВ

За період 2017 по 2019 роки до державної казни не надійшло майже 30 млрд грн через нелегальний ринок тютюну. Про це голова СБУ Іван Баканов заявив під час другої координаційної наради з проблемних питань тютюнового ринку України.

На нараді під керівництвом голови Служби безпеки України Іваном Бокановим взяли учать міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, міністр фінансів Сергій Марченко, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко, голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв і представники профільної бізнес-спільноти. На порядку денному було обговорено питання державного інтересу, а саме проблематиці несплати податків та ненадходження відповідних коштів до Держбюджету

Голова СБУ відзначив, що за останні 3 роки до Державного бюджету не надійшло близько 30 млрд гривень. Це обумовлено недонадходженнями за національною акцизу, роздрібним 5% акцизом і збитками від нелегальної торгівлі, яка збільшилася з 1% в 2016 до 7% в 2019 році.

За три роки бюджет втратив майже 30 млрд через "сірий" ринок тютюну, - Іван Баканов

Баканов закликав присутніх ретельніше контролювати та докладати ще більше зусиль, щоб "тіньовий ринок тютюну здавав свої позиції та припинив діяльність".

За останні місяці Службою безпеки було проведено ряд важливих операцій в різних регіонах України.

Зокрема, в Дніпропетровській області вилучила контрафактні сигарети - 6 млн пачок вартістю понад 100 млн гривень. У Волинській області - конфісковано 500 тисяч пачок сигарет на 15 млн гривень.

На Буковині було заблоковано роботу підпільного цеху, де виявили 7 тонн сировини, понад 80 тисяч пачок сигарет, іноземні акцизні марки, вартість продукції та обладнання на суму 6 млн гривень.

На Закарпатті та в Чернівецькій області затримали інспекторів прикордонної служби, які сприяли контрабанді.

"Запевняю - ми не збираємося на цьому зупинятися. Але сьогодні нам потрібна спільна робота правоохоронних органів та інших державних інститутів для активізації в усіх напрямках. Служба безпеки зі свого боку буде продовжувати системну роботу в цьому напрямку.", - резюмував глава Служби безпеки України.

Теги: Іван Баканов,Служба безпеки України,СБУ
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео