В. О. Міністра енергетики Ольга Буславель лобіює на посаду свого заступника Олексія Козлова, корупціонера що працював на Януковича і розвалив ДП «Шахта Краснолиманська»…

В. О. Міністра енергетики Ольга Буславель лобіює на посаду свого заступника Олексія Козлова, корупціонера що працював на Януковича і розвалив ДП «Шахта Краснолиманська»…
195648 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вже не мало часу минуло як Віктор Янукович втік з України, та, нажаль, «поклоніння» йому і його справам процвітає. Олігархи і топ-посадовці у своїх рішеннях явно керуються «постулатами» президента-втікача, що мав на меті знищити нашу державу.

Сам Янукович мав судимість і нагло обкрадав Україну – тепер же таких самих людей і для таких же цілей протягують у владу. 

Останнім часом в Україні точиться запекла боротьба за енергоринок, де в.о. Міністра енергетики та захисту довкілля разом із Прем’єр-Міністром Денисом Шмигалем всіма доступними і не доступними методами вбивають атомну енергетику країни. Вся їхня діяльність чітко спрямована на те, щоб їхній бос Рінат Ахметов захопив енергетичний комплекс. Для цього кривавого плану було навіть призначено Петра Котіна в «Енергоатом», який зараз практично його може довести до банкрутства. Ситуація надзвичайно жахлива і буде мати для народу і України вбивчі наслідки. Про це щодня в українських ЗМІ виходять сотні публікацій, але допоки Буславець і Шмигаль на посадах – змін не буде!!! 

Наглість і цинізм антинародних дій Шмигаля та Буславець зашкалює, народ явно терпіти цього не буде, а тоді… - а тоді в кращому випадку – «чемодан – вокзал…»…

Точкою кипіння може стати призначення на посаду заступника міністра енергетики по вугільному напрямку – Олексія Козловського. Саме цього корупціонера, який був фігурантом кримінальної справи по нанесенню збитків  ДП «Вугільна компанія «Краснолиманська», де він був директором. 

Замдиректора шахты "Краснолиманская" Костенников получил травмы ...

В 2015 році Краматорський міський суд навіть обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою  з можливістю внесення застави розміром 21 мільйон 885 тисяч гривень. Сума застави практично дорівнювала розміру збитку від його діяльності. Було встановлено, що внаслідок завищення вартості послуг з вантажоперевезень в період 2012-2014 років він здійснив розтрату державних коштів на суму близько 700 тис грн. Крім цього, Козлов у 2013-2014 роках шляхом необґрунтованого переказу грошей товариству «Український лізинговий фонд» скоїв розтрату державних грошових коштів на суму понад 21 млн грн. Зазначалось, що ця фірма належала його батькам і була одним із головних підрядників шахти по явно неринковим цінам. Загалом пан Козлов перекинув у сімейну кишеню більше 400 млн державних коштів. 

Нагадаємо, Козлова затримали 16 жовтня 2015року. Тоді ж правоохоронці затримали і його наступника - колишнього в.о. генерального директора держпідприємства "Вугільна компанія "Краснолиманська" Костянтина Кисельова. Кисельова заарештовано було з можливістю внесення застави у розмірі 20 млн грн.

Варто зазначити, що ДП "Вугільна компанія "Краснолиманська" раніше контролювалося Сергієм Кузярою, якого пов'язують з Олександром Януковичем. Держпідприємство мало договір про спільну діяльність з підприємством Кузяри ТОВ "Краснолиманське".

Сергій Кузяра

До речі, Олексій Козлов є кумом куратора Вугільної галузі часів Януковича Сергія Кузяри, який працював на сина президента України Олександра Януковича. І також був бізнес-партнером Ігоря Гуменюка який причетний до багатьох корупційних скандалів у Вугільній галузі часів правління президента-втікача Януковича. Яскравий приклад - це відчуження земельних ділянок на яких знаходяться пласти шахти Краснолиманська компанією Кузяри і Гуменюка, в якій все той же Олексій Козлов був директором. 

Олексій Козлов лобіюється цими людьми для конкретних корупційних дій, а саме приватизації рентабельних шахт даними бізнесменами - у яких мета заробляти на вугільній галузі, довести до банкрутства і викупити за безцінь! Така «висока» мета явно підходить і Буславець, саме тому вона нестримно горить бажанням бачити Козлова своїм «замом»… - замом по розкраданню і знищенню української енергетики. 

Ми уважно слідкуємо за цією ситуацією. І якщо Буславець все ж протягне Козлова у крісло заступника міністра енергетики по вугільному напрямку то Україну і її чекає два варіанти. Перший – це розвал енергетики і зубожіння народу, і другий – народ прийде під Кабмін, а Ольга Буславець разом зі Шмигалем – м’яко кажучи підуть… Зважаючи на зашкалювання градусу температури серед населення щодо діяльності Шмигаля-Буславець і недалеку революційну історію – перший варіант, напевне треба виключити…

Далі буде…  

Автор:Игорь Думка

Подписывайтесь на наш канал в Telegramm

Теги: Ольга Буславець, Денис Шмигаль,Сергій Кузяра,Олексій Козлов

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео