Бої за ДП «Шахта Краснолиманська»: Яку ціль переслідує нардеп Требушкін: допогти людям – чи це банальна акція піару?!

Бої за ДП «Шахта Краснолиманська»: Яку ціль переслідує нардеп Требушкін: допогти людям – чи це банальна акція піару?!
201458 ПЕРЕГЛЯДІВ

Вугільну галузь лихоманить. Тяжкі часи переживають гірники ДП ВК «Краснолиманська». Проте, для деяких чуже горе – це лише спосіб попіаритись. Саме такий матеріал нещодавно вийшов в ефір на місцевому Покровському (Донецька обл.) телебаченні «Капрі».

Головний «герой» сюжету Народний депутат України Требушкін Руслан Валерійович. Справа в тому, що ДП «Шахта Краснолиманська» переживає чи найгірші часи за весь період свого існування. Пан Требушкін вирішив допомогти людям отримати свої чесно зароблені кошти, які їм вже більше як пів року не виплачують. Та під час візиту нардепа на Краснолиманську ніяких суттєвих дій на покращення ситуації не відбулось. Більше того, дії Требушкіна нагадували банальну акцію самопіару – про це йдеться в сюжеті.

Випуск новин телеканал «Капрі»

Також після візиту Руслана Требушкіна послідувало відповідь-звернення керівництва ДП «Шахта Краснолиманська», де Народного депутата також звинуватили у піарі, і тому що його ціль явно не допомога простим людям.

Тож, напевне тепер кожен зробить сам свої висновки і зрозуміє – яку насправді переслідує ціль Народний депутат Руслан Требушкін.


Редакція не несе відповідальності за зміст опублікованих повідомлень інформаційних агентств та реклами і може публікувати статті, не поділяючи точку зору автора.

Автор: Дмитро Фесенко

Теги: Шахта Краснолиманська,Требушкін Руслан Валерійович,захоплення шахти Требушкин,Новини Верховна рада Руслан Требушкін,Корупція Требушкин,Новини Руслан Требушкин ,Новини Требушкін Руслан,Новини народний депутат Руслан Требушкин, Новини народний депутат Руслан Требушкін,Руслан Требушкін,Костенніков Євген Іванович,ВРУ,НАБУ, рейдерство, ДП «Шахта Червонолиманська»,Народний депутат Руслан Требушкин,Зрадники у Верховній раді Руслан Требушкин,Зрадники у Верховній раді Руслан Требушкін,рейдерство ДП «Шахта Краснолиманська» Требушкин,Шахта Краснолиманська Требушкин,народний депутат Требушкин рейдерство,Член Комітету Верховної Ради України Требушкин,посягання на Суверенітет України Требушкин,Требушкин Покровськ ,соратник Януковича Требушкин,СБУ Требушкин,ГПУ Требушкин,Депутат Руслан Требушкин рейдерство,Народний депутат Руслан Требушкін
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео