Связанная с экс-нардепом Орловым фирма вывозит уголь из шахт сепаратистов ОРДЛО

Связанная с экс-нардепом Орловым фирма вывозит уголь из шахт сепаратистов ОРДЛО
198544 ПЕРЕГЛЯДІВ

В СБУ проводят расследование в отношении компании, связанной экс-нардепом от Партии регионов Андреем Орловым, в продаже в Винницкой области угля, добытого на оккупированных территориях Донбасса. Об этом редакция 368.media узнала из материалов уголовного производства по ч. 3 ст. 110-2 УК.

Андрей Орлов ушел в себя - Олигарх

Экс-нардеп от Партии регионов Андрей Орлов

Cледствие  начали еще в конце марта прошлого года, но, как следует из материалов дела, схема работает до сих пор. По данным следствия, в течение 2015-2020 годов фирма ООО «Транс-Ленд» под видом законной торговли организовала добычу и закупку угля у предприятий, работающих в ОРДЛО. Добытый каменный уголь различных марок сбывался предприятиям, учреждениям и организациям на территории Винницкой области, в том числе и бюджетным.

ООО «Транс-Ленд» зарегистрировано на территории «ЛНР» в Голубовке (бывший город Кировск — Ред.). Чтобы вывести деньги из Украины на территорию «ЛНР», фирма заключила договоры с киевским ООО «ТЭП «Вертикаль», которое, в свою очередь, заключило аналогичные договоры с киевским ООО «Евроинвестплюс» и ООО «Бактерс» из Кропивницкого.

Все фирмы связаны между собой: связь «Транс-Ленд» с«ТЭП «Вертикаль» легко прослеживается через владельца «Транс-Ленда» Виктора Чмилева и ЦОФ «Пролетарская», в состав учредителей которой он входит.

Кроме Чмилева в состав учредителей «Пролетарской» входит киевское ООО «Энергоуправление», расположенное по одному адресу с ООО «Боинг Триста», то, в свою очередь, имеет один телефонный номер с целым рядом фирм, находящихся там же, где и ООО «ТЭП «Вертикаль». Аналогичным образом прослеживается связь ООО «Транс-Ленд» и ООО «ТЭП «Вертикаль» с остальными участниками схемы — ООО «Евроинвестплюс» и ООО «Бактерс».

На данный момент следователи с разрешения Винницкого горсуда получили доступ к соответствующей документации изучают связи и схемы взаимодействия ООО «ТЭП «Вертикаль» с ООО «Евроинвестплюс» и ООО «Бактерс».

Что касается ООО «Транс-Ленд» и ее владельца, бизнесмена из Макеевки Виктора Чмилева, то он по документам владеет также ЧАО «ЦОФ «Колосниковская», которая также находится в Макеевке.

Впрочем, по факту и фабрика, и ООО «Транс-Ленд» входят в зону влияния бывшего нардепа от «Партии регионов» Андрея Орлова, в состав группы «Энергоимпекс» котрого входят несколько обогатительных фабрик Донбасса, таких как «Кондратьевская», «Селидовская» и «Пролетарская», а также множество предприятий, в частности, ООО «Энергоуправление», через которое оказались связаны фигуранты уголовного производства ООО «Транс-Ленд» и ООО «ТЭП «Вертикаль».

368.media

Теги: Андрей Орлов,ООО «Транс-Ленд»,Виктор Чмилев
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео