Схематоз та корупція «слуг народу» Андрія Клочка та Олександра Сергієнка в ДАБІ

Схематоз та корупція «слуг народу» Андрія Клочка та Олександра Сергієнка в ДАБІ
188962 ПЕРЕГЛЯДІВ

Люди Клочко-Сергієнка у Державній архітектурно-будівельній інспекції (ДАБІ) продовжують реалізовувати схеми для стягнення хабарів з забудовників, для чого саботують рішення Кабінету міністрів про ліквідацію органу. Подробиці стали відомі з розслідування КП.

"Теперішня влада вирішила в березні 2020 року орган ліквідувати, а функції розподілити. На цій хвилі ліквідувати ДАБІ прийшлі ти самі кадри часів Януковича, які фігурували у корупційних скандалах цього органу", - йдеться в матеріалі.

За даними ЗМІ, це стало "зірковим часом" для автора "схемарів" та Реєстру ДАБІ Олександра Сергієнко, котрий став радником голови Інспекції з подачі нардепа від "Слуги народу" Андрія Клочко. Який очолює ключовий для ДАБІ Комітет ВР з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Олександр Сергієнко є серед його помічників.

"В ЗМІ було досить багато публікацій про плідний зв’язок Сергієнка з екс-керівником столичного управління Інспекції Сергієм Кучером у створенні корупційної "схеми" "5 доларів за квадратний метр". Кучер та Сергієнко на базі нібито ліквідованої ДАБІ утворили такий собі дуумвірат, коли одночасно було призначено як голову Інспекції - Юрія Васильченка, так і голову ліквідаційної комісії ДАБІ - Богдана Федоренко, їх найбільш здатного учня", - пишуть ЗМІ.

Вони нагадують, що нещодавно Васильченко було переведено на посаду керівника новоутвореного замість ДАБІ органу- Державної інспекції містобудування України, яка повністю перебирає на себе усі функції ДАБІ, крім дозвільних. Останні буде виконувати Державна сервісна служба містобудування України (ДССМУ). Але, за даними ЗМІ, її створення під великим питанням. Тому що, як прописано в постанові про ліквідацію ДАБІ, - вона продовжує здійснювати свої повноваження та функції до утворення нового органу (ДССМУ). А поки Богдан Федоренко залишається в якості голови ліквідаційної комісії ДАБІ керувати цим органом на невизначений термін, він має усі повноваження з надання дозвільних документів. Тому основне завдання - максимально відтермінувати початок функціонування ДССМУ, збираючи "корупційні врожаї".

"Для спрощення реалізації своїх схем Сергієнко та Кучер зачистили Комісію з розгляду питань, пов’язаних з реалізацією повноважень ДАБІ щодо дозвільних процедур, на підставі якої приймаються рішення про видачу документів забудовникам, скоротивши її склад до чотирьох членів. 2 людини з боку Сергія Кучера та 2 зі сторони колишнього голови Інспекції Олексія Кудрявцева - цілком логічно, якщо пригадати, що Сергій Кучер та Олексій Кудрявцев крім корупційних пов’язані також узами кумівства", - говориться в статті.

Так само було оновлено та скорочено до наявної кількості довірених осіб склад дисціплінарної комісії.

"Таке укріплення позицій свідчить про довгострокові наміри керувати Держархбудінспекцією. Тим більше, що фонд заробітної плати ДАБІ, за рахунок якого можливо б було фінансувати створення нового органу у цьому році, зменшено в рази в ході секвестру держбюджету. Тому зрозуміло, що про жодні нові органи до кінця 2020 року вже мова не йде. А фейкову ліквідацію дуже зручно використати для швидкої кампанії з прибирання неугодних та нелояльних осіб. Таким вже надіслані повідомлення про звільнення протягом місяця в зв’язку з ліквідацією органу", - зазначили ЗМІ.

Теги: ДАБІ,Кудрявцев Алексей,Федоренко Богдан,Васильченко Юрий,Кучер Сергей,Слуга Народа
Автор: sxemycom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео