З «Іскри» - роздмухати полум’я

З «Іскри» - роздмухати полум’я
24022 ПЕРЕГЛЯДІВ

Після чогось – не обов’язково внаслідок чогось.

Журналіст Бутусов рапортує про перемогу над Міноборони. Військові нібито взяли під козирок після його виступу про  борги НВК «Іскра». Вдарив блогер на сполох про знищення двох з половиною тисячного колективу, загрозу програмі радару ПВО 80К6КС1 та виробництву радару артилерійської розвідки "Зоопарк-3". Влаштував галас у медіа. Збурив істерику у соцмережах. Результат – міністерство пішло назустріч колективу. Виключило «Іскру» з реєстру боржників, розчистило шлях до фінансування її програм. Директор НВК "Іскра" Юрій Пащенко каже: "Наразі дане непорозуміння вирішене. Оборонне відомство виключило нас з реєстру боржників за неіснуючий борг та зробило все від себе належне перед Держказначейством. На даний момент ми очікуємо перерахування коштів на наш рахунок". Бутусов і деякі народні депутати приміряють ордени.

Результат і справді позитивний. Тільки про нього було добре відомо ще до того, як цю надуману проблему вкинули у публічну площину.

Тобто Бутусов і компанія розганяли зраду вже після того, як у Міноборони відреагували на проблему. А потім наввипередки тішились правильною відповіддю на завдання, яку заздалегідь прочитали у кінці підручника. Розіграли фарс, зірвали оплески.

Казус НВК «Іскра» виник не при міністрові Тарані, котрий лише третій місяць на посаді. При Тарані його оперативно вирішили, усвідомлюючи важливість підприємства для армії та обороноздатності країни. І про це знали ті, хто нехитрими маніпуляціями імітує суспільний контроль і плює на професійні стандарти. Дошкульний допис у Фейсбуці, кинута пожива для зарядженої  ботоферми, поширення мережею, нехтування фактчекінгом іншими ЗМІ – чергова зрада на виході.

Але ж ми про журналістику, а не політичну боротьбу, де це сьогодні норма. Команда, яка тільки прийшла у міноборони і має ще право на «перші два конверти», вже не вперше піддається масованій інформаційній атаці.

Сумлінне ЗМІ, отримавши інформацію про проблему (навіть злиту), зробить запит до причетних, і з урахуванням відповіді викладе суть. У іншому разі – ти труба, бачок, через який зливають інформацію опоненти у політичній війні.

Жодної моралі згадані персонажі з цієї репліки не винесуть. Хайп, лайк, кеш диктуватимуть і далі свої «стандарти». Будуть знову і знову роздмухувати з іскри полум’я.  А потім гребти жар. Чужими руками.

Теги: Міноборони,Військові ,НВК «Іскра»,ПВО 80К6КС1,Юрій Пащенко,Андрій Таран,Журналіст Бутусов,Бутусов
Автор: admin.politica.com.ua

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео