В Кривом Роге из окна роддома выпала 19-летняя девушка, родившая накануне недоношенного ребенка

В Кривом Роге из окна роддома выпала 19-летняя девушка, родившая накануне недоношенного ребенка
19569 ПЕРЕГЛЯДІВ

Полиция Кривого Рога устанавливает обстоятельства, при которых из окна четвертого этажа местного роддома выпала 20-летняя девушка которая накануне вечером в автомобиле скорой помощи родила недоношенного ребенка.

От полученных при падении с высоты травм девушка скончалась на месте. Трагедия произошла в понедельник, 1 июня, на территории городского роддома №1. Информацию об этом подтвердили в пресс-службе полиции Кривого Рога.

"Сообщение о происшествии поступило сегодня. С четвертого этажа роддома выпала женщина 2000 года рождения", - рассказали в пресс-службе.

Как рассказали в роддоме, девушка родила в автомобиле скорой помощи ребенка, весом всего чуть более одного килограмма, за жизнь которого сейчас борются врачи. Поскольку молодая мать незамужем и ребенок был нежеланный, персонал роддома предполагает, что она хотела сбежать из роддома через окно, но сорвалась. Об этом сообщает местная телекомпания "Рудана"

"Вчера вечером, в 20:10, эту молодую женщину (ориентировочно 19 лет) доставили к нам уже с ребенком. Роды прошли в машине скорой помощи. Ребенок родился глубоко недоношенным, на сроке около 30 недель беременности. По словам самой девушки, она не замужем, эта беременность была нежелательна, на учете в женской консультации не состояла", - рассказала и.о. директора городского клинического родильного дома №1 Лариса Васильева.

Медики говорят, что девушка была без документов. 

"Ее перевели в палату, а потом пригласили посмотреть ребенка, который в то время находился в интенсивной терапии. Из-за глубокой недоношенности ребенка собирались перевести в перинатальный центр. Когда же за младенцем приехала бригада, женщину начали искать, но нигде не могли найти. Ранее видели, что она бегала по коридору, выходила курить, но в конце концов ее так и не нашли. Утром уже увидели труп под окнами. Очевидно, девушка собиралась бежать из роддома, потому что нашли ее уже одетой", - расскзала Лариса Васильева.

Тело молодой матери направили на судебно-медицинскую экспертизу. Новорожденный уже переведен в реанимационное отделение перинатального центра.

окно, из которого выпала девушка

тело погибшей, накрытое простынейтело уносят с места происшествия

Фото: one.kr.ua

Теги: выпала из окна ,роддом ,родила ребенка, погибла девушка, новости Кривого Рога
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео