Брат и помощник нардепа “Юзика” наладили коррупционную схему по продаже щебня

Брат и помощник нардепа “Юзика” наладили коррупционную схему по продаже щебня
13035 ПЕРЕГЛЯДІВ

Брат народного депутата Юрія Корявченкова має в Полтавській області у Горішніх плавнях цілу імперію з видобування щебеню. І як тільки "Юзік" став депутатом, бізнес брата пішов угору. При чому у відкритих джерелах цієї інформації - немає.

Про це йдеться в новому сюжеті WatchDogs. Розслідування.

У зеленій владі і про своїх не забувають. Поміж турків та одеситів на ремонті доріг добряче заробляють безпосередньо кварталівці. Та ще й роблять це таким чином, що у відкритих джерелах їх неможливо знайти. Немає і все. Але є підтвердження хто, як і коли отримував наші гроші під покровом проекту “Велике будівництво”.

І вже точно, жодна економічна криза не вплине на піклування про дорогих друзів. Особливо, коли вони з кварталу, особливо, коли вони пробились в народні депутати. Ой, у "слуги народу". А схема працює дуже просто. Спочатку вони входять до транспортного комітету Верховної ради, а потім починають використовувати своє службове становище у своїх же приватних інтересах

Це - Юзік з кварталу. Він же Юрій Корявченков - народний депутат України. Декларацію "слуга" ще не подав. Але! Офіційно - у нього один закритий ФОП на концертну діяльність, одна квартира у Кривому Розі, записана на дружину, одна земельна ділянка в столичному передмісті теж у дружини, прописка на столичній Дніпровській набережній, і посада в транспортному комітеті Верховної ради. В Принципі, не багато. Та й бізнесу жодного офіційно Юзік не веде.

Але своє призначення у транспортний комітет, Юрій Корявченков відпрацьовує на 100%. А подекуди навіть більше. Ексміністр інфраструктури, Володимир Омелян уважно відслідковує процеси в транспортній галузі. 

Це стосується і неодноразових заяв членів транспортного комітету, заяв, які виходять за рамки законодавчої роботи, а прямо втручаються в виробничу діяльність підприємств - 2:20

От власне про підприємства і поговоримо. У нардепа Юзіка є двоюрідний брат Сергій Корявченков, у якого в Полтавській області у Горішніх плавнях є ціла імперія з видобування щебеню. І як тільки юзік став депутатом, бізнес брата пішов угору. При чому у відкритих джерелах цієї інформації - немає.

Зручно, правда? Ми вже знаємо, що тендери на “велике будівництво” здебільшого освоїли 2 потужні гравці - з Одеси та Туреччини, але в жодних тендерних документах ви не побачите, хто є постачальником матеріалів чи інших послуг - це внутрішня документація. Але у нас є ці розрахунки і ми зараз вам про все розкажемо. 

Ми уважно вивчили документи, які отримали з наших джерел. І побачили цікаву закономірність. Один з найдорожчих щебенів для "Онур Таахуут" поставляє ТОВ "Брекстон". Засновник фірми Сергій Доровський, родом з кривого рогу і давній бізнес-партнер Сергія Корявченкова – двоюрідного брата нардепа Юзіка.

За нашими даними ТОВка “Брекстон” поставила для Турецької компанії “Онур Тааххут” за 2019 рік щебеню на 25 мільйонів гривень, вартістю в середньому 400 гривень за тонну. І це найдорожчий щебінь, який “Онур” купував у 2019-му.

Для порівняння, той же щебінь “Онур” закуповував по 150 гривень за тонну у ТОВки "Мало-Кохнівський кар'єр".

Тобто на тих самих об’ємах 19-го, якби “Онур” закуповував щебінь за нижчою ціною, міг би зекономити майже 15 мільйонів гривень. Але… не захотів

КЗК: В цих же документах ми знайшли і Товку “Кар-гіл”. Власник компанії - Роман Варваров. Звичайний хлопець з Кривого Рогу, що просто вирішив 2 роки тому заснувати фірму в Горішніх плавнях. І який ну зовсім випадково...насправді, ні! Виявився помічником Юрія Корявченкова у верховній раді. Не повірите - на громадських засадах. Звісно, безкоштовно допомагати депутату дуже просто, якщо є можливість підживитись з держбюджету.

 А тепер дивіться - товка, що за кведами займається неспеціалізованою оптовою торгівлею і не має у власності жодного транспортного засобу, за документами якимось дивним чином надавала автомобільні послуги для “Онуру”. І лише за 19 рік таких послуг Онуру знадобилось аж на понад 84 мільйони гривень

Але і це ще не все. Ця ж Товка, яка жодного відношення не має і до видобування каміння, спромоглася продати компанії-побратиму Онуру - Онур Таахут ще на 4 мільйони гривень щебеню. Про шалений успіх депутатського посіпаки Романа Варварова, ми вирішили запитати його особисто

Ми бачимо такого актора Юзіка , який є власником гранітних кар’єрів у Україні. І за моїми даними і те, що ми бачимо в пресі - він активно нав’язує свої послуги підрядним компаніям, які виграють тендери Укравтодору, щоб вони закуповували цей щебінь у нього.

А поки Юзік хоч якось маскує свою діяльність, розділяючи кошти між родичами і помічниками, інший слуга народу з того ж транспортного комітету вирішив взагалі не напружуватись. Це - мажоритарник Ігор Негулевський з Миколаївщини. 

Це той, якому ми вже присвятили розслідуванняя? Він же ще рік тому у своїй передвиборчій кампанії так жорстко хотів розібратись з ремонтниками доріг. Що й не зчувся як сам опинився серед тих, хто ці дороги вдає, що ремонтує. І від ямкового ремонту, який пропонувала його компанія “”, отримавши мандат, одразу перескочив до мільйонних тендерів.

Ну, це якраз та сама історія, коли квартал висміював відкатані схеми, а раптом опинившись при владі не вигадав нічого нового сам став їх освоювати. Питання тепер інше - хто останнім буде сміятися?

От справедливості заради. Тему дорожних ремонтів ми відслідковуємо тривадий час. Оце зявлене і пропіарене велике будівництво почалося не з приходом Зеленої команди. Дорожні фонди збільшувалися останні кілька років, і чималий фронт робіт вже був виконаний ще до виборів. Але зараз для чинної влади просто ідеальний момент спіймати одразу двох зайців - пропіаритись на ремонтах і заодно заробити. Зе-джекпот! 

Теги: Юзик,Юрий Корявченко,Верховная Рада,ООО “Брэкстон”,Сергей Корявченков,Сергей Доровский, Роман Варваров,Владимир Омелян
Автор: sxemycom

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео