Безработный «Слуга народа» Крейденко быстро стал миллионером

Безработный «Слуга народа» Крейденко быстро стал миллионером
20026 ПЕРЕГЛЯДІВ

Безработный Владимир Крейденко после избрания в парламент от президентской партии «Слуга народа» быстро стал миллионером. Как сообщает Александра Дубинского, на депутатской зарплате и пособии по безработице Крейденко удалось в прошлом году накопить $194 тыс., которые он хранит наличными.

«Крейденко — известная личность в узких кругах. Он замешан во многих скандалах, инициатором которых и являлся. Самый громкий скандал случился на одной из сессий городского совета в Мелитополе. Тогда нардеп пытался заблокировать работу горсовета, прыгая по столам и поливая оппонентов водой. Но речь сейчас не об этом. Владимир обнародовал свою декларацию за 2019 год и именно этим событием снова смог привлечь к себе внимание», – пишут журналисты.

Согласно декларации, у Крейденко есть дом в Киево-Святошинском районе площадью 113,3 кв. м и там же земельный участок на 385 кв. м. Также квартиру площадью 50 кв. м в Киеве, а ездит на Nissan X-Trail (2018 года выпуска).

За прошлый год Крейденко получил:

— 174,2 тыс. грн — зарплата от Верховной Рады;

— 24 тыс. грн — подарок в денежной форме от партии «Слуга народа»;

— 12,6 тыс. грн — пособие по безработице от Дарницкого районного филиала Киевского городского центра занятости.

«Исходя из перечисленных доходов, заработать такую сумму в виде официального дохода в 2019 году он имел возможности. Если, конечно, не имел других доходов, которые не указал и нарушил правила декларирования», – говорится в публикации.

Журналисты также делают вывод, что Крейденко ходил в Центр занятости и запрашивал пособие по 12,6 тыс. грн в то время, когда имел личных накоплений в районе $200 тыс.

«Если же никто ничего не нарушал и коррупционных денег не брал, то можно сделать только один вывод: Крейденко ходил в Центр занятости и запрашивал пособие по 12,6 тыс. грн в то время, когда имел личных накоплений в районе $200 тыс.  В целом ничего криминального в этом нет, хотя несколько странно для политического деятеля, которым Крейденко старался стать. С таким подходом, стоит ждать новых выплат материальной помощи и социальных пакетов для депутата и в этом году. Его личные накопления наверняка продолжат расти», – пишет СМИ.

 

SKELET-info

Теги: «Слуга народа»,Владимир Крейденко ,Александр Дубинский, зарплата депутатов
Автор: Prioritet

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео