Харьков получил партию медицинских средств из Китая

Харьков получил партию медицинских средств из Китая
17372 ПЕРЕГЛЯДІВ

Китайские компании передали Украине партию медицинских средств индивидуальной защиты для борьбы с Covid-19 на сумму около 1 миллиона гривен.

Известные в Украине китайские компании ООО «СМАРТ САКСЕСС ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД» и ООО «Фармацевтическая компания Шичжэнь Тан» при содействии Народного депутата Украины Александра Бакумова и БФ «Харьковский центр волонтеров» провели в Харькове благотворительное мероприятие, во время которого передали представителям местной власти больше 6 тысяч масок образца KN95 (уровень защиты FFP2) и 20 тысяч масок общего медицинского назначения. Совокупная стоимость переданной партии средств индивидуальной защиты составляет около 1 миллиона гривен.

Представитель бизнеса из Поднебесной подчеркнул, что компании с китайскими инвестициями готовы подставить плечо украинскому народу во время борьбы с эпидемией, которая сейчас бушует в мире.

В свою очередь, украинская сторона выразила благодарность китайским компаниям за их благотворительную деятельность, которая в очередной раз подтверждает декларируемую взаимную привязанность Китая и Украины. Поскольку именно в таких поступках проявляется командный дух обоих государств в борьбе с эпидемией и, более того, богатое содержание новой эры китайско-украинских отношений.

Репрезентанты Главного управления Национальной полиции в Харьковской области, местной патрульной полиции и Государственной службы чрезвычайных ситуаций объявили о своей готовности в последующем налаживать отношения и укреплять сотрудничество с Китаем.

"Есть здоровье – будет будущее", – так сформулировали свою философию китайские компании. А украинская сторона в унисон с ними выразила свои надежды на эффективную борьбу с коронавирусом и дальнейшее плодотворное развитие торгово-экономического сотрудничества. 

Анна Хивренко

Теги: Анна Хивренко,ООО «СМАРТ САКСЕСС ИНТЕРНЕШНЛ ЛИМИТЕД»,ООО «Фармацевтическая компания Шичжэнь Тан»,Харьковский центр волонтеров,Александр Бакумов,новости Харькова,Медицинские маски,защитные маски
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео