Убийство сына Соболева. Зеленского предупредили о возвращении анархии

Убийство сына Соболева. Зеленского предупредили о возвращении анархии
12604 ПЕРЕГЛЯДІВ

В распоряжение CYBERPOL попала информация о противозаконной коррупционной деятельности фигуранта дела об убийстве трехлетнего сына депутата Киевского областного совета Вячеслава Соболева - судьи Хозяйственного суда Украины Артура Емельянова.

Об этом на странице Европейского центра информационной политики и безопасности в Facebook написал член генерального секретариата CYBERPOL, советник президента организации по России и странам СНГ Анри Давид.

"Мы получили диск с без преувеличения уникальной информацией о причастности к организованной преступности и коррупции судьи Емельянова. Рейдерство, незаконное обогащение, оффшорные счета и без преувеличения сотни объектов семьи Емельяновых как за рубежом, так и в Украине", - отметил Давид.

Убийство сына Соболева. Зеленского предупредили о возвращении анархии - фото 1

По его словам, о том, что судья Артур Емельянов, как и другие фигуранты дела, был допрошен следователями полиции, расследующими убийство Саши Соболева, стало известно из информированных источников. Он также отметил, что семья Соболева и их адвокаты не беспричинно подозревают Емельянова в совершении убийства, и назвал преступление гнусным.

Кроме того, член секретариата CYBERPOL призвал президента Украины Владимира Зеленского остановить смерти и кровопролитие в мирных городах.

"Господин Зеленский, это черта, за которой лежат анархия и возвращение в 90-е. Подумайте об этом, пожалуйста. Если не ради тех, кто вам поверил, то хотя бы ради их детей, родственников и друзей", - написал Давид.

 

Напомним, в канун Дня защиты детей бизнесмен, депутат Киевского областного совета Вячеслав Соболев обратился к Владимиру Зеленскому с призывом отреагировать на криминогенную ситуацию в стране. В частности, он напомнил президенту о резонансных убийствах, которые были совершены в Украине за последние полгода.

Покушение на Соболева было совершено 1 декабря 2019 года. Снайпер выстрелил по автомобилю, в котором депутат находился с супругой и двумя детьми. В результате погиб трехлетний сын Соболева Саша.

 

vesti.ua

Теги: Вячеслав Соболев,Хозяйственный суд Украины,Артур Емельянов,Анри Давид, рейдерство, Владимир Зеленский,Соболев Саша, Владимир Александрович Зеленский,Зеленский
Автор: graniinfo

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео