Заступник Секретаря РНБО, генерал-майор Сергій Кривонос: «Крок за кроком, ми просуваємось вперед - будуємо протикорабельний щит нашої держави!»

Заступник Секретаря РНБО, генерал-майор Сергій Кривонос: «Крок за кроком, ми просуваємось вперед - будуємо протикорабельний щит нашої держави!»
16639 ПЕРЕГЛЯДІВ

В Одеській області на Державному випробувальному полігоні «Алібей» пройшов черговий етап випробувань вітчизняного комплексу крилатих ракет РК-360МЦ «Нептун». Кожна ракета оснащена головкою самонаведення, яка має надвисокі кути огляду, стійка до радіолокаційних завад противника, що необхідно для проходження систем радіолокаційної боротьби корабля. До Державних випробувань була залучена авіація та кораблі й катери ВМС ЗС України. Особливостями цього етапу випробувань стало те, що бойові пуски ракет здійснювали по двох морських цілях практично водночас — з пускової установки залпом вийшли дві ракети з інтервалом дві секунди одна після одної. Випробування пройшли успішно, всі надводні цілі були уражені на заданій дальності.

Успіхом цієї значної події поділився Заступник Секретаря РНБО, генерал-майор Сергій Кривонос. Який підкреслив, що Україна крок за кроком просувається у будівництві потужного протикорабельного щита нашої держави. 

Також Сергій Григорович зазначив: «Наші північні «агресивні сусіди» дуже нервують, і проявляють неабиякий інтерес до наших випробувань. Під час минулого етапу випробувань у квітні -вивели багато своіх військових кораблів і катерів вештатися біля району навчань, навіть новітній есмінець Адмірал Ессен вивели. Дуже намагалися перевірити спроможність есмінця, боротися з нашими військово морськими силами, використовуючи радіоелектронну зброю, а її на борту Ессена більш ніж достатньо. Ось перелік озброєння РЕБ фрегата Адмірал Ессен : Комплекс РЭБ ПК-10 «Смелый» (4 ПУ КТ-216), СУ 5П-10 «Пума», СУ МР-123-02 «Вымпел», ПУТС «Пурга-11356» Як вони не намагалися, щось «нашкодити» - у них все пішло «не так» - ми такого не дали і не допустимо!!!».

О це і є, якраз один з елементів справжньої війни, про яку, мало хто знає: війна інформаційно - психологічна і радіоелекторна боротьба. І вона йде постійно .

«Саме це фронт, якого не бачать 99 відсотків украінців. Але перемога на цьому фронті, дуже важливий фактор для нашої безпеки...

Випробування ракетного комплексу Нептун пройшли успішно. Ми зробили, ще один крок вперед. Особливості цього етапу полягали у залповій стрільбі по різних цілях. Мету досягнуто!!!!!

Скептикам, які пишуть у постах «чому так довго, ми йдемо до своєї мети» відповім: якість - понад усе, а швидкість - не завжди дає якість!

Подивіться історію створення ракетної зброі, не все так швидко було. Гроші, час, люди - визначають успішність будь якого проекту» - резюмував Заступник Секретаря РНБО Сергій Кривонос.

Також Генерал-майор висловив теплі слова подяки: «Хочу подякувати всім, хто приймає участь в розробці ракетної зброї України! Окрема подяка, заступнику Міністра оборони Олександру Миронюку. Його досвід і професіоналізм, дають міцну, надійну підтримку розвитку новітніх зразкові озброєння. Побільше б таких фахівців».

Та без успіху немає печалі, адже Заступник секретаря РНБО занепокоєний ситуацією в Оборонно-промисловому комплексі, тому додав: «Нажаль, минулий тиждень ще показав - почалась боротьба за вітчизняний ОПК між декількома кланами. І це, тільки початок. За деякими, чітко проглядаються російські споносори. Але про це окремо, і все можно побачити: читаючи та аналізуючи наші ЗМІ».   

В цей же день на тлі позитивних емоцій і великого успіху у випробуваннях крилатих ракет РК-360МЦ «Нептун» Сергій Кривонос звернувся щодо викрадення українського військового на адміністративному кордоні з анексованим Росією Кримом, в районі півострова Чонгар.

Пряма мова: «Це не іх досягнення, це наші недопрацювання» - ось так, можна коротко обмалювати ситуацію з викраденням нашого військового на адміністративному кордоні з окупованим Кримом.

На спостережному посту повинно було знаходитись троє військових - аби надійно і об‘єктивно спостерігати у визначеному секторі по черзі. Якщо цього не було, то це все фікція. Спостереження без перерви однією людиною - спрацьовує ефект «замилювання ока»: реальних подій людина не бачить, а чого немає - йому вважається що воно є. Це перше, це найпростіше і знають це всі.

По друге, саме не зрозуміле, яким чином було організоване спостереження, якщо до них змогли наблизитись ???

Викрали зранку; у годину «вовка»; коли починається світанок; коли людина стомлена і засинає...

І якщо все організоване не відповідно до діючих керівних документів (які писалися десятиліттями): то і сплять люди на постах, і на спостережних постах...

Чому не було виставлено найпростіші, але достатньо ефективні сигнальні міни?

Чому не було встановлено інші сигналізаційні засоби???

Де найкраща сигналізація , якої бояться москалі на Сході? Де собаки? Наші дзвіночки, які багато разів рятували наших хлопців своїм гавкотом попереджуючи про наближення російських ДРГ та навіть початок обстрілів.

Чому все це було відсутнє?

Почекаємо висновку фахівців.

Для мене зрозуміло дві речі які доводить ця ситуація:

Перше - відсутність надійної базової підготовки солдат і офіцерів.

Друге, це самовпевненість…

Я, завжди вчу своіх підлеглих: не можна недооцінювати ворога - ворог з того боку досвідчений, сильний, підступний і безжальний;

Шукати шляхи і способи, як його обдурити і виконати завдання, незважаючи на його силу.

Далі може буде тільки гірше , якщо не змінити відношення до реалій підготовки.

На війні сміливі гинуть , а обережні стають героями. З урахуванням того, що москалі активно почали нарощувати угруповання на Донбасі і Криму - загострення та провокації не за горами. Треба негайно робити висновки, і бути на крок попереду задумів ворога.

І головне - тримайте зброю чистою і напоготові…

Слава Україні!!!

Теги: Заступник Секретаря РНБО,генерал-майор Сергій Кривонос,Сергій Кривонос,РК-360МЦ,Нептун,війна ,протикорабельний щит,ВМС ЗС України
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео