Схід простягає руку допомоги: Китай передав Україні медичні засоби

Схід простягає руку допомоги: Китай передав Україні медичні засоби
16576 ПЕРЕГЛЯДІВ

3 червня 2020 р. у Києві відбувся благодійний захід, під час якого дві китайські компанії передали Україні партію засобів індивідуального захисту вартістю  понад 2 мільйони гривень. 

Китайські компанії ТОВ «СМАРТ САКСЕСС ІНТЕРНЕШНЛ ЛІМІТЕД» та ТОВ «Фармацевтична компанія Шичжень Тан» передали українській стороні більше 20 тисяч масок KN95 і 50 тисяч масок загального медичного призначення, а також апарати ШВЛ та інші медичні матеріали. Сукупна вартість допомоги склала понад 2 мільйони гривень. 

Допомогу було надано Міністерству енергетики та захисту довкілля України, Держпродспоживслужбі України, Херсонській обласній державній адміністрації та ТПП України. Частину медичних масок буде передано у користування Біосферному заповіднику «Асканія-Нова».

Захід було організовано за сприяння Китайської Торгової Асоціації та Торгово-промислової палати України. Серед присутніх – керівництво Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Президент Торгово-промислової палати України, представники Міністерства енергетики та захисту довкілля України та Херсонської ОДА. 

Варто зазначити, що Китай досяг значних успіхів у боротьбі з епідемією коронавірусу. Мало хто знає, але далеко не останню роль у цій боротьбі відіграли саме народні методи лікування.  

Представники компаній підкреслили, що вони планують і надалі інвестувати в різні проекти в Україні, а також у розвиток медичного напрямку. 

"Ми вже запустили масштабне стандартизоване штучне розведення диких тварин, а також вирощування лікарських рослин, які широко використовуються у традиційній китайській медицині", – повідомили представники китайських компаній.

Українська сторона високо оцінила готовність китайських партнерів підставити плече у скрутній ситуації. 

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков зазначив, що навіть значні дистанції не заважають розвивати прекрасні українсько-китайські відносини. 

“Коли китайський народ зіштовхнувся з загрозою, український бізнес не стояв осторонь, передавав засоби захисту. Своєю чергою, коли Україна опинилася в подібних умовах, тепер вже китайські компанії беруть активну участь у цій важливій справі. Саме з таких елементів вибудовується справжня довгострокова дружба”,  – додав він.

Також зі словами подяки виступила пані Ольга Шевченко, в.о. голови Держпродспоживслужби України.

Автор: Анна Хивренко

Теги: Китай,ТОВ «СМАРТ САКСЕСС ІНТЕРНЕШНЛ ЛІМІТЕД»,ТОВ «Фармацевтична компанія Шичжень Тан»,Геннадій Чижиков,Анна Хивренко,медичні засоби
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео