В Одессе будут выбирать самых талантливых детей региона

В Одессе будут выбирать самых талантливых детей региона
17557 ПЕРЕГЛЯДІВ

Благотворительный фонд «Журналисты за демократию» и информационное агентство «Одесса-медиа» 1 июня запустили третий ежегодный рейтинг «100 юных талантов Одесского региона».

По словам руководителя проекта, директора информационного агентства «Одесса-медиа» Елены Овчинниковой, данный рейтинг - это возможность для талантливых детей города и области громко заявить о себе.

В этом году правила выбора лауреатов несколько изменились: оргкомитет рейтинга представил первоначальный список всего из 20 детей, в число которых вошли номинанты и победители прошлогоднего рейтинга, а также одаренные ребята, которые ярко заявили о себе в минувшем году.

– Остальных 80 номинантов добавят онлайн-пользователи. Именно они будут решать, кто примет победит в рейтинге.  Голосование продлится в течение месяца. Но приём заявок завершится после того, как сформируется сотня. По этой причине, желающим принять участие в проекте, стоит поспешить, – рассказала Елена Овчинникова.

Сегодня каждый может предложить организаторам рассмотреть его кандидатуру. Для этого нужно отправить заявку на электронный адрес 4vlast.info@gmail.com, приложить фотографию, указать ФИО, категорию, возраст и достижения в той или иной сфере деятельности.

Категорий традиционно - 11: «Наука и образование», «Хореография», «Вокал», «Музыка», «Спорт», «Мода и красота», «Изобразительное искусство», «Актерское мастерство», «Литературное творчество», «Блогеры» и «Оригинальный жанр».

Оргкомитет подведет итоги и наградит лауреатов рейтинга 1 июля.

Теги: 100 юных талантов Одесского региона,новости Одессы,талантливые дети
Автор: Vse.Media

Інформаційне агентство «Україна Інформ» 

Інформаційне агентство «Україна Інформ» було засноване у 2018 році. Зараз інформаційне агентство «Україна Інформ» є одним із найбільших інформаційних агентств України, з понад 200 медійними партнерами. Теми, які висвітлює інформаційне агентство починається від політики до суспільного життя всього населення. Наші журналісти та автори новин завжди одними з перших публікують інформацію про те, що відбувається у світі культури та спорту, відвідують Верховну Раду України для того, щоб бути в курсі всіх подій. Кореспонденти інформаційного агентства «Україна Інформ» першими висвітлюють події України та світу. В нас є багато власних відділень на території всієї України. Тож на поталі ви зможете знайти останні події зі світу політики, держави, спорту,  культури, економіки та суспільного й соціального життя українців.

З якими країнами та містами ми співпрацюємо? Інформаційні агентства, що є медійними партнерами «Україна Інформ» розташовані в усіх областях України. Міцно закріпившись в усіх регіонах нашої держави, ми змогли налагодити зв’язки з більшістю країн світу. Тож наші автори новин, які перебувають в кожній із цих країн мають можливість освітлювати усі найважливіші події в усіх сферах життя цих країн. 

Що можна знайти на порталі інформаційного агентства «Україна Інформ»?

Кожного дня на нашому сайті з’являється понад 1000 новин, які висвітлюються з багатьох точок зору. Ми, наші журналісти та автори новин не мають якихось уподобань та викладають інформацію об’єктивно, зображаючи реальну картину нашої держави. Наші публікації часто мають коментарі від очевидців, що робить репортажі максимально правдивими. Також ми постійно зустрічаємось із цікавими особистостями для того, щоб отримати інтерв’ю, яке розкриє таємниці. 

Спектр нашої продукції не обмежується лише репортажами, новинами та інфографікою. Ми займаємось випуском стрічок новин, інформаційних пакетів та вісників. Співпрацюємо не лише з українськими, а й закордонними компаніями. Інформаційне агентство «Україна Інформ» має партнерські стосунки із: електронними та друкованими ЗМІ, теле- та радіокомпаніями України, медіа закордонних країн, владними та бізнес-структурами, посольствами, консульствами та підприємствами. Такий широкий перелік партнерів допомагає інформаційному агентству постійно тримати руку на пульсі. Ми одними з перших дізнаємось про все те, що відбувається в державі та освітлюємо події на нашому порталі.

Що особливого в інформаційному агентстві «Україна Інформ»?

Інформаційне агентство «Україна Інформ» має власний прес-центр, який займається організацією усіх заходів. Наші прес-конференції, брифінги, громадські слухання, інтернет-конференції, телемости, презентації, семінари, виставки, можуть проводитись за участю спікерів з інших країн в режимі телемосту. Не рідкими гостями нашого агентства є перші особи держави. Ми часто беремо інтерв’ю в політиків та спортсменів, розкриваємо сутність постанов Міністерств України за допомогою коментарів самих міністрів. Часто запрошуємо до себе, або приймаємо запрошення письменників, артистів зірок шоу-бізнесу, релігійних та громадських діячів та науковців. 

Інформаційне агентство має договори з понад 500 телеканалами України та світу з метою обміну відео контентом. Також УКРАЇНА ІНФОРМ є розробником широкого спектра технологічної продукції для телеканалів, інформаційних агентств, інформаційних сайтів та підприємств, зокрема веб-порталів будь-якого дизайну та складності, сео-просування по пошуковим системам, програм для відео монтажу, стрімінгових сервісів, мобільних додатків, новітніх плейаутів та архіваторів.

Інформаційне агентство «Україна Інформ» пише для людей, тому всі наші новини не мають суб’єктивної оцінки. Ми передаємо лише об’єктивні факти із політичного та суспільного життя України. Наше інформаційне агентство намагається діяти, реалізовуючи принципи свободи інформації. Але навіть дотримуючись такої політики ми не викривлюємо факти, а розкриваємо їх такими, якими вони є.   

 

Мої відео